Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: Djordje Zaric
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

IP: 93.87.180.*

[*] napisana 26-3-2009 u 15:24 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Belovanovic

Ako je i auto proshao kroz par raskrsnica na crveno, zashto se umeshala interventna? To je posao saobracajne policije.
:jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao:

Ja rekoh da Interventna reaguje u posebnim situacijama a ne verujem da bi dva punta ili pežoa 307 mogla da zaustave razjareni golf. Ja sam pitao zašto je bežao?

I treba da bude kazhnjen... Samo, da bude pravichno.
A u poslednje vreme objektivnost nashih sudova se dovodi u pitanje.

Naravno da treba da bude kažnjen, nisam rekao da ne treba.

Imam recimo, primer Urosha Mishica navijacha koji je napao zhandarma Trajkovica. Pricha je da je momak pokushao da mu nabije upaljenu baklju u usta shto nije tachno! Palio ga je po ledjima. Nikako ne opravdavam taj postupak i naravno da Mishic treba da odgovara!
Osudjen je prvo na 10 godina za krivichno delo pokushaj ubistva. A pritom je recimo monstrum iz Banovaca Jakupek koji je iseckao dva tela i bacio ih u Dunav dobio 6 godina lechenja. Ili majka monstrum iz Jagodine koja je tek rodjenu bebu bacila kroz prozor. Dobila je godinu dana.
Nadji mi Cokane gde u krivichnom zakonu pishre da je kazna za pokushaj ubistva veca od one za samo ubistvo.
A na dan izricanja presude, sindikat policije je uputio pismo sudiji u kome su zahtevali da bude osudjen na najvecu kaznu. Zar to nije direktni uticaj na presudu i ometanje pravde? Je li neko od njih odgovarao zbog toga?

Prvo, meni nije jasno to da su navijači i ostali tražili PRAVDU u smislu da bude oslobođen(to je početak kad se desilo) pa se posle vadili kao ne, nego da mu bude pravedno suđeno. Nije mi jasno da se niko niuje uhvatio najvećeg dokaza u korist Mišića, ŠTA ĆE POLICAJAC U CIVILU NA UTAKMICI SA SLUŽBENIM PIŠTOLJEM? Dalje, vidim da si zvezdaš i pitam te isto zašto nisi spomenuo situaciju kada su redari Zvezde linčovali Tumbakovića i igrače? Nema ni prijave, a kamoli sramne presude za to. Dosledno?!

A što se tiče nereda na utakmicama, ja sam kategoričan da na sledećoj utakmici na kojoj izbije nered policija lepo bojevom municijom raščisti nered a ne da dozvoli da navijač otkopča šlic i urinira po policajcu, to je u svim normalnim zemljama napad na državu!

E vidish ja sam od policajaca u NSu trazhio ime i broj znachke (Shto po zakonu imam pravo) upravo iz razloga da bi ih prijavio, a oni su mi rekli da se nosim u pi.du materinu.

ima pločicu sa prezimenom na prsima, dovoljno je da ga prijaviš i uz to opišeš kako izgleda

zaposlen sam u firmi koja se bavi veleprodajom auto delova. Pre neki dan nam je ushao policajac u uniformi, zheleci da kupi neki deo za auto. Kada mu je kolega ljubazno rekao da je ovo veleprodaja i da ne mozhe da kupi zheljeni deo, ovaj je pocheo da psuje, vredja i preti kako ce sva nasha vozila da zaustavlja i da pishe kazne.

Mene je Kučevačka policija u poslednjih par meseci šest puta slala na vanredni tehnički pregled, isti policajci. Pa šta? To im je posao. Ja odem, onaj lik tamo se hvata za glavu u kakvom je stanju automobil,kočnice i ostalo. Ako hoće pare neka traže.Možda i doobiju, ne od mene.

A što se tiče linka obično hapšenje lopova na delu, čak nežnije od nekih u okruženju.

SAM SI POSTAVIO TEMU ĐORĐE ZARIĆ A PRIČAŠ O MIŠIĆU I PIJANOM POLICAJCU U PAZOVI. ZNAČI, TI SI TAJ KOJI PROMAŠUJE TEMU.

O presudama ne raspravljam jer zakone pišu nažalost advokati koji su povezani sa vlašću(tako je bilo do sada u poslednjih recimo 20godina), olakšavajući sebi posao.

Zema je, izgleda iscrpljena. Treba je zatvoriti.Par rečenica o Zaretu i pljuvanje po policiji. Postavi novu KAKO RADI NAŠA POLICIJA PA VIDI DA LI ĆE I KAKO KOMENTARISATI
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 79.101.155.*

[*] napisana 27-3-2009 u 00:00 Citiraj i odgovori

Momci su vozili pezhoa 206 a ne golfa.
Napravili su veliku greshku shto su bezhali. Verovatno su se bojali da Zaricevom drugu koji je vozio ne uzmu dozvolu poshto je bio pod dejstvom alkohola.
Ja te ponovo pitam, zashto je policajac uperio repetiran pishtolj kada nije postojala opasnost? Informishi se malo, mada sam vec napisao, pod kojim se okolnostima po pravilu sluzbhe vadi i upotrebljava naoruzhanje.

Slogan i cilj cele akcije je od pochetka bio PRAVDA za Urosha, a ne sloboda. Malo se bolje informishi.
A policajac u NSu nije imao plochicu vec oklop i shlem. Bash sam ja sa krvavom glavom i zatvorenim okom u tom trenutku razmishljao kako on izgleda.
Pomenuo sam sluchaj Mishic NE IZ RAZLOGA SHTO SAM ZVEZDASH (Zbog takvih dogadjaja vishe ni ne idem na utakmice), vec iz razloga da bih ti objasnio koliko su tu neke strukture, kojima to nije smelo da se desi, zakazale. Objektivnost nasheg pravosudja bla bla bla...
Ja sam prvi za to da momak robija, ali neka bude pravedno a ne ovako.

Dalje, u linchu Tumbakovica i igracha (Poshto si vec to spomenuo, a ochigledno nisi upucen) nisu uchestvovala sluzhbena lica vec ako si dobro gledao, uletela je maltene cela severna tribina. A neki od navijacha su imali markere redarske sluzhbe.
Isto tako, par godina pre toga kada jer na Partizanovom stadionu ubijen momak raketom, pitam se da li je neko odgovarao za to? Nije, pushteni su jer nije bilo dokaza. Ko je dozvolio da se brodska signalna raketa (Koja nije bash mala) unese na stadion? Veliki propust organizatora.
Nebitno je koji je klub u pitanju, samo sam realan.

Ja te josh pitam da li je policajac koji je doshao kod mene u firmu smeo tako da reaguje?

I kako si ti u klipu zakljuchio da su ono lopovi? Pogledaj malo bolje.;)
Shutiranje u glavu dok momak izlazi iz kola...
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
cokan
Vrlo aktivni član

Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.249.*

[*] napisana 27-3-2009 u 15:26 Citiraj i odgovori

Znači, svako može sebi da dozvoli da pijan sedne za volan i vozi kao da je na stazi Formule 1, da ugrožava živote drugih vozača i to je u redu, a policija treba da se smeje i da mu maše i šalje poljupce. Bravo, majstore!

Postoji i potencijalna opasnost jer se policajci ne voze zajedno sa onim koje jure. A to što je prekoračio ovlašćenja moraće da se pomiri sa tim da će da odgovara, garant.

Slogan je PRAVDA a kampanja je išla KAKO JE MOGAO ONAJ GROBAR DA DOBIJE DVE GODINE ZA UBISTVO NAŠEG NAVIJAČA( a Čegi je dve godine zbog toga robijao),TAKO NIKO NE SME DA HAPSI UROŠA. Ponavljam, niko nije pitao do pred presudu zašto je taj imao pištolj?

Jesu redari, ili su i oni dobili batine od hraabrih navijača sa severa i ostali bez markera, mada opet ne razumem što je to bitno kad i da su navijači opet nema prijave a kamoli bilo kakve, pa i sramne presude.

JA SAM ODLUČIO DA VIŠE NE KOMENTARIŠEM OSIM AKO BUDEM IZVREĐAN, A TI IZBROJ REČENICE KOJE PRIČAJU O TEMI A PONAVLJAM TEMA JE ĐORĐE ZARIĆ.....
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 93.86.219.*

[*] napisana 27-3-2009 u 23:50 Citiraj i odgovori

Naravno da ne, ja sam za to da se nesavesni vozahci kazhnjavaju. naravno da policija ne treba da se smeje, ali ni ne treba da prekorachuje ovlashcenja.
E o tome ti ja upravo pricham svo vreme - DA TREBA DA ODGOVARA! Samo da bude pravichno, jer je jednu porodicu zavio u crno.
To za kampanju nisi u pravu, odmah da ti kazhem, poshto sam poprilichno upoznat sa celom idejom i kako se ona realizovala.
Bio sam na pomenutom derbiju kada su se odigrale te scene, Oktobar 2000. Tumbakovica pojedine igrache su napali, a momak sa zhutim markerom redarske sluzhbe (Inache jedan od navijacha sa severa) je bio na centru i tukao jednog grobara korner zastavicom.
Nije da opravdavam to, a razlog zashto ovo pishem je da ti skrenem pazhnju, da ne prichash bez pokrica.

Naravno da nemam nameru da te vredjam jer nemam razloga za to. Moj ceo prvi post je bio o temi, a ti si pocheo o nekim drugim stvarima. Na koje sam ti ja odgovarao, prezentujuci chinjenice vezane za temu. ;)
E sad ti mozhesh da ih prihvatish, a i ne morash... Tvoja stvar.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
cokan
Vrlo aktivni član

Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.249.*

[*] napisana 28-3-2009 u 00:09 Citiraj i odgovori

Citat:

TextA ovo nazhalost nije jedini primer policijske represije i brutalnosti u poslednje vreme. Policajci pretukli mladica ispred kuce, Policajac ubio ljubavnicu,Policajci pretukli mladica koji je umro od unutrashnjih povreda Policaji shvercovali automobile, Policajac pretukao gosta u lokalu... samo neki od naslova. Po kom osnovu se biraju i primaju ljudi u redove policije? Izgleda da svaka budala mozhe tamo da ide, psihichki nestabilne mergine trebaju da obezbede gradjanima miran san.... Pitam se hoce li i ovaj put chelni ljudi zazhmuriti? Puj pike ne vazhi... DOKLE VISHE???

o

Ovde si zatvorio temu o Zariću i otvorio novu REPRESIJA POLICIJE NAD NAMA,ja ne pričam proizvoljno. A što se tiče te utakmice, zvezdu je trebalo izbaciti iz prve lige, do beogradske zone zbog takve sramote,a ti i dalje pričaš nije ovaj tukao igrače nego onaj, NEMA NI PRIJAVE KO GOD DA JE
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh