Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Stari reality show na RTS-u: Skupstina Srbije - nova sezona!!!!
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 18-2-2009 u 10:14 Citiraj i odgovori

Pa dobro gospodo kako ste glasali tako ste i dobili! Verujem da je vecina vas pala na price o boljem zivotu i ne znam ti cemu... samo da oni uvale dupe u fotelje... Ali eto, stoka nista ne nauci... Neko je lepo rekao da nama trebaju batine jer samo tako mozemo da naucimo...
Meni ta skupstina nije smesna niti mi je vise do sprdanja sa njom. Ako niste primetili oni nas upropastise a vi se zezajte... I posle ce biti kriv neko drugi...
Verovatno marsovci ili neki vladari iz senke... Kako neki clanovi ovde vole da predstavljaju svaku posledicu nase i smao nase gluposti...

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 77.46.229.*

[*] napisana 18-2-2009 u 22:21 Citiraj i odgovori

Mislim da vise niko ne naseda na price o boljem zivotu i ne znam ti cemu i svesni smo svi da je to zvaka za uvaljivanje zadnjeg dela u fotelju. Mi (glasacka tela) smo toliko umoreni i smoreni od tih uvaljivaca da jedino sto nam preostaje jeste da se zezamo i sprdamo sa njima. Oni nam u lice govore koliko smo glupi, samim njihovim pojavljivanjem i uvaljivanjem u skupstini.
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

IP: 79.101.230.*

[*] napisana 18-2-2009 u 23:29 Citiraj i odgovori

Maraja, ne da smo naivni, nego možemo da izvozimo naivnost. Još nešto, u ovoj zemlji OZNA još uvek radi, zastrašivanje kao formula za postizanje sopstvenih ciljeva je najčešće korišćen instrument (PRIMER POSLEDNJA TRI IZBORNA CIKLUSA). A zašto? Pa zato što dozvoljavamo da nas bivši robijaši(većina današnjih političara su bili u zatvoru) kupe za bukvalno siću. Hemijske olovke, majice, kačketi, blokovi, sveske, rokovnici, patike. O obećanjima da ne pričam. Sada je kasno za kukanje. Oni sede u onim klupama, ili šetaju po onim dvema zgradama, jedu ko grofovi za siću, biju se, piju, puše, svakog meseca hop 100000dinara na blagajni plače dok ne uzmu, pa radili nešto ili ne(i oni koji su bojkotovali skupštinu u proteklih osam godina,SVI, NE SAMO JEDNI ILI DRUGI). Dokle? Pa do sledećih izbora, pa opet ne glasajte za Peru, uvešćene nam sankcije kao onomad, ne glasajte za Miku, ostaćemo i bez gaća.....
E, braćo i sestre, drugovi i drugarice, dame i gospodo, prenosa neće biti. Odrecite se kečapa i senfa i Karađorđeve šnicle, pa platite za prenos

:anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd::flaming:
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 19-2-2009 u 01:13 Citiraj i odgovori

Biće prenosa.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 19-2-2009 u 09:28 Citiraj i odgovori

Citat:

Mislim da vise niko ne naseda na price o boljem zivotu i ne znam ti cemu i svesni smo svi da je to zvaka za uvaljivanje zadnjeg dela u fotelju.

Nazalost mislim da te izlaznost na poslednjim izborima upravo opovrgava u tvojoj tvrdnji. Interesantno je da sad odjednom niko nije glasao ni za koga... Koliko se secam isto tako, devedesetih niste mogli da cujete da je neko glasao za Milosevica ali je on i dalje legalno dobijao barem milion glasova?!O-o

A sto se tice prenosa, potreban je... Vama koji ste glasali da vidite koga ste izabrali da vas predstavlja.
Ja nisam glasao jos od 2000. i nemam nameru. Ovako bar ne moram da zvacem sopstveni jezik od muke jer je i mojom zaslugom neki nepismeni kreten na vlasti.

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh