Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6  7
Autor/ka: Naslov: (Ne)Kultura pusaca
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 29-1-2009 u 18:01 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Nemojte ljudi k`o boga vas molim! :anim-jjd:

Uze mi rec iz usta, hehehe...
Nego, Snezo, svaka cast za ovu elektronsku... Ako je iole pristupacna, i ja sam za...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
DANICA
Forum Manijak

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: lovely

IP: 77.46.210.*

[*] napisana 29-1-2009 u 20:54 Citiraj i odgovori

Nabrojala si sve što mene izluđuje

A da dodam mrzim kad neko uđe u lift sa cigaretom O-o
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 79.101.77.*

[*] napisana 29-1-2009 u 21:53 Citiraj i odgovori

Jeste Sailor, isto je kao prava cigareta. Ja sam probala i malo ima drugaciji ukus, kao kad predjes sa jacih na slabije cigare, ali brzo se naviknes.
Meni je jedan promoter dao tu cigaretu na koriscenje 5 dana, da probam i da je malo reklamiram i zaista za tih 5 dana nisam osetila potrebu da kupujem obicne cigarete. Nisam htela da je kupim, jer je kod njega kostala 150 eura, a na drugim mestima sam je nasla i za 60e.
Postoje muske (jace) i zenske (slabije. tj. sa nizim procentom nikotina).
U stvari, ta elektronska cigareta ima u sebi mali procenat nikotina, ali je to zanemarljivo i nema nikakvih drugih stetnih sastojaka (katran, smola itd...) Pusenje ove cigarete je dozvoljeno na svim javnim mestima.
Nije nikakva reklama, o ovoj cigareti se i sami mozete informisati na netu.
Ima ih sa mustiklom i bez mustikle. Ja sam narucila onu bez mustikle. Stize mi sledece nedelje, pa javljam utiske.
Sad nesto citam da nase ministarstvo zdravlja ne preporucuje ovu cigaretu, jer kod nas nije dovojno ispitana, a na drugim mestima dobijam informaciju da je elektricna cigara ispitana od strane svetske zdravstvene organizacije i da je apsolutno neskodljiva.
Ko ce ga znati!? U svakom slucaju bar necu da trujem ljude oko sebe.
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 79.101.215.*

[*] napisana 30-1-2009 u 14:31 Citiraj i odgovori

Danas je svetski dan bez duvanskog dima. Koliko vas je to ispostovalo?

Sto se teme tice, mislim da ste malo preostri prema pusacima. Naravno, slazem se sa Snezinim pravilima i maksimalno ih se pridrzavam, u nekima se zaista pronalazim (mrzim kad neko zapali cigaretu dok neko drugi jede), iako sam konzument ovog poroka. Ovaj kavez za pusace mi je uzasan!!! Iako smo pusaci, valjda smo jos uvek ljudi??? Sada je izgleda trend da se pusaci smatraju vecim ubicama nego razni teroristi i kriminalci. Posto sam uglavnom u drustvu pusaca, mada imam i dosta prijatelja koji su nepusaci, ako im smeta, naravno da cu ugasiti/ necu zapaliti cigaretu. A da me neko smatra manje vrednom zato sto sam pusac i da me zbog toga osudjuje, onda nemam sta da trazim sa takvom osobom.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 30-1-2009 u 23:55 Citiraj i odgovori

Uglavnom se slazem sa Marajom... (Izuzev ovog poslednjeg, ipak se druzim i dalje i sa onima koji me osudjuju, ali to je manje bitno)
U principu, sam sebe osudjujem najvise. Zasto sam uopste i poceo. Ja se divim onim ljudima koji kazu ''rekao sam sebi dosta i prekinuo sam''... Ja ne mogu... Eto... A voleo bih. Svako jutro kada se probudim, lose se osecam. (Znam da ce i sutra biti tako)... Al' opet - palim... A u zadnje vreme, (i to značajno vreme), stvarno ne palim cigaretu tamo gde ima bar i jedan nepusac, da ne pricam o mestima gde se inace ne pusi... Izadjem negde, pa zapalim... Na taj nacin manje pusim, pa ne samo da sam uvidjavan, nego i sebi cinim dobro.
Ali, bas zato se jos vise slazem sa Marajom - iako znam da ima i neuvidjavnih pusaca, zasto smo svi u istom koshu...? To mi lici na onu glupu praksu u nasim skolama - ako par djaka ne postuje neko pravilo (npr. ne vrati kontrolni koji im je dat da pogledaju roditelji), onda bivaju kaznjeni svi zajedno (i oni koji ga redovno vracaju)...
Mislim - ok - mi pusaci trujemo okolinu, ali... Uzrocnici globalnog zagrevanja truju je jos vise, pa nista... Nema kaveza za njih...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5  6  7
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh