Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5
Autor/ka: Naslov: Osamdesete
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 93.86.21.*

[*] napisana 21-12-2008 u 05:11 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la DANICA
Zato se današnja moda svodi ''sve što imaš na izvolite'' odnosno ''užas'' što si više veštački to si bolji...više silikona više šminke manje i sve manje odeće mislim ako su frizure i moda 80':P onda je ovo danashttp://www.mysmiley.net/imgs/smile/sick/sick0021.gif

zavisi danice..svako ima svoj fazon i oblaci se kako mu je najprijatnije...ako ti mislis tako,onda verovatno i ja spadam u tu grupu,ali ne obazirem se ja na takve komentare,vazno da se ja osecam lepo u tome,a i majdanpek je takav,da ce svi da te gledaju kao da si pala s kruske...volim taj fazon,tu muziku isve to..samo sto nemam cupavu frizuru :P hahahahhaha
nemoj da shvatis ovo pogresno..:) Pozzic :)

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 212.200.221.*

[*] napisana 22-12-2008 u 19:02 Citiraj i odgovori

Meni je lichno, moda iz tog doba toliko komichna da nemam rechi. One frizure i gypsy look...  :lol:
Ali shto se tiche muzichke kreativnosti, kapa dole.

Drago mi je shto smo u poslednjih par godina imali prilike da i kod nas chujemo neke od legendi tog doba, a neke cemo tek chuti.
Evo i nekih mojih favorita iz tog perioda.

01. Duran Duran - Ordinary World ( Jedna od naj pesama ikada. Izashla je sredinom 90-ih, zbog nje sam zheleo da upoznam ostatak njihovog opusa, a kasnije sam otkrivao i ostatak muzike iz tog doba)
02. Duran Duran - Rio (Pesma koja ih je proslavila)
03. Alphaville - Sounds Like A Melody ( I Nemci su konja za trku imali)
04. Ultravox - Dancing (With Tears In My Eyes) (Josh jedni predstavnici Britanske scene)
05. The Cure - Just Like Heaven (Robert Smit i njegov "Edvard makazoruki" friz... Ceo njihov imidz i pesme su neobichne. vesele, a opet na neki nachin mrachne.)
06. Simple Minds - Belfast Child (Ludi Irci... Jedna od njihovih najlepshih i najemotivnijhi pesama. Tradicionalna keltska muzika. Jeste da je tema pesme tuznha i muchna ali poseduje neku jachinu.)
07. UB 40 - Sing Our Own Song (Meni su oni uvek bili puni neke vedrine... Pesma je jako vesela, govori o nechemu najsvetlijem - slobodi! )
08. Fine Young Cannibals - Good Thing ( Skroz pozitivno. Uticaj 2 Tone scene je itekako primetan. Klavirska deonica zvuchi jednostavno ali opet pleni...)
09. Limahi - neverending Story ( Klasichna synth pop, ali jako fino zvuchi. Mislim da je pesma radjena za soundtrack nekog filma)
10. Talk Talk - It's My Life (Odlichna pesma i josh bolji spot. No Doubt su uradili cover ove pesme.)

Naravno postoji josh dosta pesama iz tog doba, razlichitih pravac koje bi mogle da se nadju na listi, ali ove su mi nekako naj naj...
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 93.86.21.*

[*] napisana 22-12-2008 u 22:18 Citiraj i odgovori

e The Cure su meni super :)

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 23-12-2008 u 14:52 Citiraj i odgovori

On je iz ranijeg perioda, ali u osamdesetim je napravio ovo sto predstavlja jedan od njegovih najvecih hitova... Slusalo se na svakom uglu...

chris rea - road to hell

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
DANICA
Forum Manijak

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: lovely

IP: 77.46.174.*

[*] napisana 24-12-2008 u 15:34 Citiraj i odgovori

Mmmmm, ne mislim da ti spadaš u tu grupu:a080: mislim ti znaš da se i ja puno šminkam ja obožavam da se šminkam ali nisam mislila ništa loše naravno da će se svako oblačiti onako kako mu je najprijatnije, samo sam prokomentarisala današnju modu koja mi se ne dopada a nisam mislila NA TEBE, no nema veze nebitno nisam lepo sročila rečenicu ti me nisi razumela, ok je sve...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh