Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  13
Autor/ka: Naslov: Ekonomska kriza i njene posledice
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.189.*

[*] napisana 24-1-2009 u 15:07 Citiraj i odgovori

Tema je svetska ekonomska kriza...Ja se njoj smejem...A i tebi jer si sve pomesao...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 24-1-2009 u 15:23 Citiraj i odgovori

A na čije to "šifre"?

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 24-1-2009 u 16:13 Citiraj i odgovori

Ja razumem Radetove poruke. Jeste malo konfuzno, ali treba citati i izmedju redova.
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 24-1-2009 u 17:17 Citiraj i odgovori

Neki se ovde zaseniše, smejući se svetskoj krizi,pa da, ali nije nimalo smešno,već jezivo.
Njima je smešno,jer njihovi kažu: "svetska kriza je naša šansa."
Ali oni opet ne znaju o čemu pišem i aman abš ništa ne razimeju.Samo šro ne napišu:"Izmišljaš".
E, pa dobro.
To su nedavno izjavljivali najviši vladini funkcioneri,Tadić,Dinkić,onaj sa tetkinog otomana(ne mogu da mu se setim imena,a napisaću ga čim se budem setio),Cvetkovuć,naš premijer i komšija................
Oni se na ovo smeju,a ja se ježim.
A,oni će ponovo,Radetove šifre,pitalice,rebusi............
Pa i da jeste tako,pa vi ste obrazovani ljudi i rešavanje tih zagonetki ne bi trebalo da ptredstavlja nikakav problem.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-3.sezampro.yu

[*] napisana 25-1-2009 u 00:06 Citiraj i odgovori

Posto sam ja pomenuo sifre, pretpostavljam da post izmedju ostalih odnosi i na mene, pa, Rade, molim te sada dobro procitaj sta cu ti reci, jer ja govorim prilicno jasno i ne koristim sifre, ni pitalice, ni rebuse...

Nemoj vise da me svrstavas ni u kakve ''njihove''... Da si imalo zaista citao postove po ovom forumu shvatio bi da jednako prozivam i vlast i opoziciju, a to sto tvoje rasudjivanje ide u smeru ''ako nije nas, onda je njihov'', to je tvoj problem... I pazi - kazem TVOJ problem, jer je stvarno samo tvoj licni... Imam dosta poznanika kako medju simpatizerima, tako i medju clanovima SRS, koji taj tvoj problem nemaju. Mislim da sam ovim jasno rekao da ovo tvoje rasudjivanje ne smatram rasudjivanjem tvoje stranke, tako da nemoj ni da pokusavas da mi ovde prisijes da mislim da je to rasudjivanje vezano za SRS, kao sto imas obicaj da ljudima izvrces reci, jer to ne mislim...

Vise puta sam ti rekao da nemam ''moje'', niti sam ''njihov'', niti sam ''neciji''... Ne sporim tvoje pravo da budes ciji god hoces, kao sto to ne sporim nikome, niti mislim da je to nesto lose...

Ako malo pregledas moje postove iznad, videces da se ja nisam smejao svetskoj krizi, a jesam se nasalio sa Maminim linkom o cunamiju i tvojim, kao i obicno ''sacuvaj me boze'' rebusom... Time samo hocu da kazem da si uzasno uporan i naporan sa izvrtanjem tudjih reci, a to svaku normalnu diskusiju vodi u propast i to ne zato sto mislis razlicito, nego sto je nemoguce shvatiti sta si uopste hteo da kazes...

Pohvalio sam ti tamo negde neki tvoj post zato sto si me stvarno obradovao sto si konacno nesto rekao jasno i precizno... I ovom prilikom te molim, kritikuj, brate, koga hoces, pocev od mene pa nadalje, ali daj budi jasan i ne izvrci reci tako da moram sam sebe da objasnjavam po sto puta... I nemoj vise da me svrstavas ni u ''cije''...

A, tek onako uzgred da ti kazem, na to ''svetska kriza je nasa sansa'' ja stvarno mogu samo prvo da se nasmejem... Jer je smesno... A onda da me bude strah... Jer ako je to strategija za prevazilazenje krize, onda sumnjam da ova drzava strategiju nema... (To je moje laicko misljenje, ja se stvarno ne razumem u svetsku ekonomiju...)

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  13
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh