Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: Ekoloske potrebe grada
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 9-11-2008 u 11:25 Citiraj i odgovori
Ekoloske potrebe grada

Ideja zbog koje otvaram ovu temu je da mi kao NVO vidimo sta gradjani i gradjanke smatraju kao prioritet grada u resavanju problema zastite zivotne sredine.
Od svih problema mi cemo izabrati one probleme koji su najrealniji za resavanje od strane EKO 030.
Kapacitet organizacije nam trenutno ne dozvoljava da resavamo najvece probleme, ali to ne znaci da kasnije ne mozemo da ih resimo, ili da nemozemo da ucestvujemo u njihovom resavanju.

Hvala unapred svima koji ce uocene probleme grada, sa ekoloske strane, iznositi na ovom mestu.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.202.*

[*] napisana 9-11-2008 u 12:47 Citiraj i odgovori

Pozdrav Bodin. Ovo je "Sizifov posao"... ali lepo je znati da postoje ljudi koji imaju volju da postojeće probleme pokušaju da reše. Odakle početi...?
Bilo bi lepo kada bi Pek mogao da bude čist, i deo duž reke lepo uređen.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 9-11-2008 u 13:09 Citiraj i odgovori

Mama :), ne mogu da se slozim sa tobom da je Sizifov posao. Objasnicu zasto.
Kada radimo neki projekat, oni nas pitaju "kko vi znate da vasoj ciljnoj grupi bas to treba, da im je to problem" Ovo je neka vrsta preliminarne ankete. Sakupicemo sve potrebe stanovnika grada na jedno mesto, a posle analize mogucih projekata izabracemo 10 ideja (ako ih bude toliko) koje cemo staviti na glasanje. I kad se koja prilika ukaze, tad cemo raditi projekat iz neke od tih 10 oblasti.

Nerealno je da ce neko dati pare organizaciji koja postoji godinu dana da resi problem Peka. Mi mozemo da radimo ciscenje, ali to nije trajno resenje. Ali zato mozemo uticati na Mesnu Zajednicu da resi problem jer je to bio prioritet gradjana.

Znaci, mi cemo probati da resimo sto veci broj problema, ali i da uticemo na resavanje onih problema koje mi kao organizacija ne mozemo da resimo.

Hvala ti na uocenim problemima. Ovaj drugi cemo sigurno resiti sledece godine. Bio je u planu ove ali se svasta izdesavalo, svi smo studenti, i osob koja je bila zaduzena za resavanje tog problema, je iznenada dobila odlican posao i bilo je nerealno ocekivati da se posveti u tom trenutku sredjivanju obale. Ali, cim se uhoda i nauci sve sto je potrebno za posao koji je dobio, resi cemo to pitanje.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 91.150.101.*

[*] napisana 9-11-2008 u 13:20 Citiraj i odgovori

Drago mi je što nisam bila u pravu za "Sizifov posao".
Samo napred :a040: Sigurna sam da ćete da uradite sve što je u vašoj moći.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 12-11-2008 u 09:20 Citiraj i odgovori

Vec je tri dana proslo od postavljanja ove teme, a osim Mame nikoga nigde da ukaze na neki problem. Ali su se zato pojedinci utrkivali da nas ispljuju na komentarima na pojedine vesti objavljenim na sajtu a koej su imale veze sa nasim radom. Pocinjem da se pitam da li neko ima da kaze nesto pametno ili ovo mesto predstavlja idealan nacin da se lece frustracije.
Nadam se da neko nece ovo shvatiti kao direktnu prozivku, jer nije to u pitanju. Samo mi bode oci da se svakako komentarise nas rad a kada pokusamo da od svih vas dobijemo misljenje o ekoloskim problemima u nasem gradu, nigde ni reci.

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh