Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Autor/ka: Naslov: Narodni poslanik Branka Karavidić.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-3.sezampro.yu

[*] napisana 8-11-2008 u 17:48 Citiraj i odgovori

Za to gde smo (odnosno gde nismo) ne verujem da odgovornost lezi u izlasku ili neizlasku za govornicu. O karakteru je poceo da govori onaj koji je i pokrenuo temu, ja sam samo rekao sta mislim o tome. I to je to sto se mene tice.

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 8-11-2008 u 18:36 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Bodin
Ja sam do raspada radikala bio simpatizer radikala. Sad vise nisam simpatizer ni jedne politicke partije, niti clan neke.

Da neko ne kaze da sam zut (kao sto radikali u Majdanpeku imaju obicaj to da rade, pa se kapric i drugi koji su tada pored mene slatko nasmeju).

Borba se radp, ne vodi za govornicom.Borba se vodi na
stranackim kolegijumima. Ako Branka donese 50 miliona evra u grad, bez prilaska govornici onda cete vi reci "da je prisla, donela bi 100 miliona". A mozda bi bas zbog toga donela 0 dolara.

Mozda ce Branka izaci za govornicom kad Majdanpek bas bude imao ogroman problem.
Nemojmo pljuvati samo po nasima zato sto su uspeli nesto.
A rade, ako si ocekivao da cemo svi izaci i pljuvati po branci i ako si mislio da ce se samo tvoji istomisljenici oglasavati...zeznuo si se.
Da Bog da Branka i sledeci put bila tamo, pod uslovom da sada dobro radi za grad.

Imam čast da polemišem sa mudrim i obrezovamom ljudima.
Suze mi potekoše od ove tugovanke za Rdikalima.Ta,mante se.

Bože,bože,šta su neki kaprici u satnju da učine.Kaprici,verujte čoveku nije više simpatizer Radikala.Nemijte nevin da strada.Apelujem!
Što se tiče žute boje,verujem 100% da nisi šlan ni jedne stranke.Mislim,i da nisi rekao, to bih ladno zaključio.Veruj!
Ej,ljudi nemojte čoveku da se smejate. nije fer.

Citat:

Borba se radp, ne vodi za govornicom.

Ovo,priznajem da ne mogu da dešifrujem,ali je mudro napisano,šta god to značilo.
Ova njena borba na "partijskim kolegijumuma"mi nije jasno kako se to radi.objasni mi to,molim te.
Nemam ja šta da kažem,već reci ti ako znaš,jeli donela neku paru za Majdanpek,i koliko?Ja ništa ne lažem u vezi toga,jer mi nije poznato,a,živo me zanima.

Baš si preterao ovde.Nemoj me plašiš.Koji to sad veliki problem u Madanpeku.Zar je ovaj sada i do sada mali?Nije valjda.
Pa što bre tako?Kakvo pljuvanje?kad i gde sam poljuvao uvaženu poslanicu.Smatrao sam,a i dalje je smatram, našim predstavnikom u skupštini Srbije.
Očekivao sam, i dalje očekujem,da kao naš predstavnik,artikuliše naše potrebe.
To se dečko radi za govornocom,da je mi vidimo i uverimo u njeno zalaganje.A,ne da nagađamo šta ona radi po kuloarima.Uostalom,to me apsoluitno ne zanima.To je njena privatna stvar.Da pljujem po "branci",ali ni po Branki.
Nikad!

Citat:

ako si mislio da ce se samo tvoji istomisljenici oglasavati...zeznuo si se.

Ovo je za mene premudro.opet ne razumem!E.baš ne razumem.
Nikako!

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 8-11-2008 u 19:21 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la sailor
Za to gde smo (odnosno gde nismo) ne verujem da odgovornost lezi u izlasku ili neizlasku za govornicu. O karakteru je poceo da govori onaj koji je i pokrenuo temu, ja sam samo rekao sta mislim o tome. I to je to sto se mene tice.

Nisam pomenula bilo ciju odgovornost...a jos manje sam je povezivala sa izlazenjem za skupstinsku govornicu...
Pomenula sam lose stanje u opstini jer mi se cini da je izmedju ostalog i to tema...(neko je postavio kartu Srbije)
Nije vazno ko je pomenuo karaktere. Rekla sam bez uvijanja u rolne da su i Branka i Milovan dobri ljudi...
Ali sam isto tako rekla da su nesposobni politicari...u smislu boljitka u opstini...
To je to i sto se mene tice...
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 8-11-2008 u 21:46 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la radep001

Imam čast da polemišem sa mudrim i obrezovamom ljudima.
Suze mi potekoše od ove tugovanke za Rdikalima.Ta,mante se.

Bože,bože,šta su neki kaprici u satnju da učine.Kaprici,verujte čoveku nije više simpatizer Radikala.Nemijte nevin da strada.Apelujem!
Što se tiče žute boje,verujem 100% da nisi šlan ni jedne stranke.Mislim,i da nisi rekao, to bih ladno zaključio.Veruj!
Ej,ljudi nemojte čoveku da se smejate. nije fer.

Ovo,priznajem da ne mogu da dešifrujem,ali je mudro napisano,šta god to značilo.
Ova njena borba na "partijskim kolegijumuma"mi nije jasno kako se to radi.objasni mi to,molim te.
Nemam ja šta da kažem,već reci ti ako znaš,jeli donela neku paru za Majdanpek,i koliko?Ja ništa ne lažem u vezi toga,jer mi nije poznato,a,živo me zanima.

Baš si preterao ovde.Nemoj me plašiš.Koji to sad veliki problem u Madanpeku.Zar je ovaj sada i do sada mali?Nije valjda.
Pa što bre tako?Kakvo pljuvanje?kad i gde sam poljuvao uvaženu poslanicu.Smatrao sam,a i dalje je smatram, našim predstavnikom u skupštini Srbije.
Očekivao sam, i dalje očekujem,da kao naš predstavnik,artikuliše naše potrebe.
To se dečko radi za govornocom,da je mi vidimo i uverimo u njeno zalaganje.A,ne da nagađamo šta ona radi po kuloarima.Uostalom,to me apsoluitno ne zanima.To je njena privatna stvar.Da pljujem po "branci",ali ni po Branki.
Nikad!

Ovo je za mene premudro.opet ne razumem!E.baš ne razumem.
Nikako!

Stalo mi je do radikala, ali ne znam sta su rdikali. Moraces da mi objasnis sta su "obrezovamom ljudima", ja sebe smatram obrazovanim, ali voleo bih da znam kakvi su ti drugi ljudi. Nemijte je vrlo lepa rec srpskog jezika, ali je ni u vujakliji nema. Moras da napises novu. Niko nece da ti se smaje a ni da ti se smeje. Ipak to je pravopis, gramtika i obrazovanje. Nece ti se ljudi smejati zbog tvog nepoznavanja srpskog jezika i gramatike. Ne brini se. Nisi morao da ih molis.
Izgleda da nisi cuo za partijske kolegijume pa pominjes neke kolegijumume (izvinjavam se ako sam pogresno napisao ipak je ovo nova rec za mene, moram da priznam da je nisam trazio ni u vujakliji). Inace ne znam da li jede ali sigurno da se hrani, moram da priznam da to jelo "donela" jos nisam probao. Bio bih ti zahvalan da okacis recept.
Dalje nisam mogao da citam tvoj totalno nepismen post.
Drugi put ga bar procitaj pa pitaj sta zelis da kazes, pomoci cu ti u odabiru pravih reci, pravog padeza...
A to sto nista ne razumes, govori o tebi.

Ali bravo uspeo si da nadjes jednu moju gresku, i nemam pojma na sta sam mislio dok sam pisao, ali to nije opravdanje.

Zanimljivo je da nisi odgovorio ni na jedno pitanje koje sam ti postavio. Slazem se da ti nista nije jasno. Vrati se u osnovnu skolu, nije lepo sto si bezao sa casova srpskog jezika. Idi sad kod Slavise da te prime na dopunsku nastavu. Mislim da su ukinuli vecernje skole, ali mozes u dogovoru sa Ministarstvom Prosvete organizovati dopunsku nastavu za tebe zbog bezanja sa casova srpskoga jezika i kulture.
A lepo su ti pricali "Rade nemoj bezati sa casova jel ce srpski jezik da ti treba u zivotu". Naravno, nisi slusao kao mali, pravio si se i tada pametan a i sada se trudis. Vidis dokle te je dovelo to sto si propustio sa 12,13 godina zivota.

Zasto si uopste otvorio temu u koju se ne razumes? Bar pitaj ono sto ne znas.

Mozemo i preko neta da otvorimo dopunsku skolu. Prvi cas ce biti sibilarizacija (moja greska Branka->Branki a ne Branci, ima jos izuzetaka Boka kotorska, Srbijanka, Crnogorka, Dubravka, Jasminka...).

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 9-11-2008 u 00:39 Citiraj i odgovori

Tvoje je pravo na ljutnju,ali ne vidim razlog.
Zavidim ti na znanju.
Slovne greške nisu znak ne znanja,već su greške u kucanju,to ti ne zameram,pa ni pravopisne,ali ovo kako ti pišeš,ja uz svo uvažavanje ne razumem.
Verovatno je to zbog mog skromnog znanja.
Zato,nestrpljivo očekujem tvoju sledeću poruku,ne bi li nešto naučio.
Čovek se uči dok je živ.
Ko je pljuvao,zaboravio si to da navedeš i objasniš.Gde si to video pljuvačku?
Ali, Branka, koju ti ovako strasno braniš od mene, ma da za to nema potrebe, predstavlja li ona sve građane Opštine Majdanpek,ili ne,sama bi trebala da nađe način za komunikaciju sa nama koje predstavlja,kako bi mi znali,predstavlja li ona sebe,neku užu grupu ili građane.To je njena poslanička dužnost i obaveza.Njema delatnost mora biti javna i svima poznata.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh