Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Autor/ka: Naslov: Narodni poslanik Branka Karavidić.
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 7-11-2008 u 01:23 Citiraj i odgovori

Sailor to sam hteo da kazem, ali cekao sam radeta da vidim sta ce on reci. Sad nece reci ono sto je mislio da kaze.
Borba se Snezana ne vodi za govornicom, nego po kuloarima, Cokane ne slazem se sa tobom da ona ne moze uticati na ministarstvo pravde. Moze da utice, da proba da utice. I to je prednost sto je ona tamo. Neko moze da zastupa nase interese.

Njoj je zapao odbor za Kosovo i pitala si da li treba time da se bavi Niko se ucen nije rodio. Naucice, ali ako je to pocetna tacka...to mu je sto mu je... fudbaleri ne udju odma u prvi tim, nego prodju razne selekcije, pa im je i klupa ogromno dostignuce. tako je i u skupstini, ne mozes odma dobiti ono sto te zanima, ali vazno je da dobijes nesto, mnogo je veci njen uticaj kao poslanika i clana odbora, nego samo kao poslanika.
Samo je pitanje kako ce ona to iskoristiti, a ja mislim da ce Majdanpek najzad imati korist od svog predstavnika u Skupstini.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 7-11-2008 u 09:59 Citiraj i odgovori

Ja se nadam da će uspeti da uradi nešto ali teško ako je a priori kritikujemo. Mislim da bi bilo dobro da jednom mesečno ona prima građane, da razgovara sa njima, da čuje šta ih muči, ali je činjenica da zbog stranačke pripadnosti neki neće otići na takav razgovor.
I, na kraju, MAJDANPEK JE SUVIŠE MALI DA BI SE DELILI U OVAKVIM SITUACIJAMA.
keva
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: pozitivno

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 7-11-2008 u 11:01 Citiraj i odgovori

Najlakše je kritikovati - raspitajte se prvo šta je gospodja Karavidić do sada uradila, nije merilo ono ''iskakanje'' za govornicom pa makar se i neimalo ništa pametno reći.
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 7-11-2008 u 16:40 Citiraj i odgovori

Ja sam do raspada radikala bio simpatizer radikala. Sad vise nisam simpatizer ni jedne politicke partije, niti clan neke.

Da neko ne kaze da sam zut (kao sto radikali u Majdanpeku imaju obicaj to da rade, pa se kapric i drugi koji su tada pored mene slatko nasmeju).

Borba se radp, ne vodi za govornicom. Borba se vodi na stranackim kolegijumima. Ako Branka donese 50 miliona evra u grad, bez prilaska govornici onda cete vi reci "da je prisla, donela bi 100 miliona". A mozda bi bas zbog toga donela 0 dolara.

Mozda ce Branka izaci za govornicom kad Majdanpek bas bude imao ogroman problem.
Nemojmo pljuvati samo po nasima zato sto su uspeli nesto.
A rade, ako si ocekivao da cemo svi izaci i pljuvati po branci i ako si mislio da ce se samo tvoji istomisljenici oglasavati...zeznuo si se.
Da Bog da Branka i sledeci put bila tamo, pod uslovom da sada dobro radi za grad.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 8-11-2008 u 13:33 Citiraj i odgovori

Mislim da ce Branka u Narodnoj skupstini ( ili za skupstinskom govornicom, sve jedno) uciniti za grad...opstinu...bas onoliko koliko je ucinila dok je bila ovde...
E sad ja ne vidim koliko je to...Vidim samo gde smo...odnosno gde nismo...
A cak i za skupstinske kuloare, treba biti sposoban...jer
ne govorimo ovde o dobroti i karakteru ljudi, bilo da se radi o Branki, narodnom poslaniku, ili o Milovanu, sa druge strane...govorimo o volji, jacini i sposobnosti da se nesto uradi za grad koji umire...
Ili neka svako hvata svoj pojas za spasavanje...http://forum.bgdcafe.com/style_emoticons/default/sm010.gif
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh