Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Autor/ka: Naslov: Narodni poslanik Branka Karavidić.
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 212.200.217.*

[*] napisana 6-11-2008 u 18:03 Citiraj i odgovori

Bodin, ajde objasni mi.
U mom mozgu je konfuzija i stvarno su mi neke stvari nejasne i nebulozne.
Ne zafrkavam se, zaista bih htela da mi se prostim nasim srpskim jezikom, bez politikovanja, nego sasvim prosto, narodski objasni, jer ja sam ocigledno, u ovoj oblasti ogranicena i maloumna:
Pre svega, ne razumem da neko moze da prihvati da radi posao u koji se apsolutno nista ne razume.
Kako ce ta osoba, ako je prihvatila odgovornost i sve svoje intelektualne moci usmerila na Kosovo, doprineti razvoju i poboljsanju situacije u nasoj opstini?
Kakve veze ima Majdanpek sa Kosovom?
Imam jos milion pitanja, ali za sada toliko.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 6-11-2008 u 22:55 Citiraj i odgovori

rade, nisi mi odgovorio ni na jedno od postavljenih pitanja. Pitam se ...

Snezana, ja cu dati svoje misljenje. Ne mroa da znaci da sam u pravu. Ali samo da zavrsim razmenu misljenjea sa radetom. Jer ce ta razmena uticati i na moje misljenje, ako ima dovoljno argumenata za to sto prica, mislim ako uspe da me ubedi da ja pogresno mislim. Ali, kao sto vidis, Rade odbija odgovor na pitanja i nepotrebno produzava ovu temu.
Ali, mislim da je to pljujmo po svemu sto je uspelo da uradi nesto, sram bilo branku sto je otisla tamo.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 6-11-2008 u 23:48 Citiraj i odgovori

Ne treba da glasa i verovatno neće. Ti imaš problem što ona nije član stranke koju ti podržavaš. Ja nisam član nitiDS-a, niti bilo koje druge,da ne bude zabune.Ona je član skupštinskog odbora za Kosovo i nema uticaja na rad nekog drugog odbora u skupštini,a pogotovu ne na ministarstvo za lokalnu samoupravu i ministarstvo pravde.
Elem, ja nemamproblema sa zakonom i ne dotiče me da li ću morati u Bor ili Negotin da se sa nekim sudim, ko ne izlazi iz suda treba da brine(AKO JE TA INFORMACIJA O ZATVARANJU TAČNA) A Branka nije ni Rambo ni Brus Li, ni Roki da može sama. Treba joj podrška svih građana bez obzira na stranačku pripadnost.
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 6-11-2008 u 23:49 Citiraj i odgovori

Dugo sam na forumu Rade i pratim tvoje diskusije. Ja više neću raspravljati, meni bi ovo bilo dovoljno.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-2.sezampro.yu

[*] napisana 7-11-2008 u 00:09 Citiraj i odgovori

Po onome sto se da procitati u novinama, ali i po onome sto se da videti u TV prenosima, rekao bih da se mnogo vise moze uciniti po skupstinskim kuloarima nego za skupstinskom govornicom. Buduci da poznajem Branku, verujem da ona i pokusava da ucini sto moze (mada je pitanje koliko moze)... Ako nesto uspe - svaka cast. Ako ne uspe - nije uspela... Ocenu ce verovatno dobiti na sledecim izborima...
Hocu samo da kazem da sve to sa skupstinom nije tek tako crno-belo, i ne radi se tu samo o skupstinskoj govornici... (Ne znam da li je do sada uopste i bilo tacaka dnevnog reda u kojima bi se moglo progovoriti o ovdasnjim problemima?)
E, da, i nemojte sad da prisijete politicki prizvuk ovome sto sam rekao, jer ja sasvim lepo misljenje imam i o npr. Milovanu Segrtu koji predvodi sasvim suprotnu politicku opciju u opstini. I u jednom i u drugom slucaju mislim na njih kao ljude, ne kao pripadnike politickih partija. Jer, ako cemo o politickim partijama, ja sam odavno izgubio svaku iluziju da bilo koju od njih i najmanje zanima sta se desava u ovako malim opstinama....

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh