Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  15
Autor/ka: Naslov: BATINA IZ RAJA IZASLA
Kerber
Forum Manijak

Registrovan/a: 17-11-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Slatko

IP: 79.101.251.*

[*] napisana 3-12-2008 u 22:07 Citiraj i odgovori

Да, да, то је земља у којој живимо.Ljudski život u sistemu našeg društva je a zadnjem mestu”.
А ти су младићи не тако давно, вероватно били они помињани мали насилници, на чије се понашање није реаговало.
Страшно.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
NME
Junior
**

Registrovan/a: 15-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: temporary sane

IP: 212.200.194.*

[*] napisana 4-12-2008 u 11:32 Citiraj i odgovori

Sta 15-ak mladih ljudi koji su ucestvovali u sukobu (i ko zna koliko jos njih koji nisu) trazi radnim danom u to doba u kaficu? Slavili rodjendan? Da ti mladi ljudi imaju OBAVEZE tj. POSAO, ne verujem da bi sedeli do jutra u kafani. Da li su se roditelji devojke koja verovatno nema vise od 19-20 godina zapitali gde je u to doba?
Nego, kad smo kod skole da se pozabavimo matematikom:
-jedan cas: 45 min x 6= 270 minuta
-mali odmori: 5 min + veliki odmor 15-20 min = 35 do 40 min
Ukupno 300-310 minuta ili 5 sati. Toliko dete koje ima sest casova provede u skoli dnevno, a nemaju sva deca dnevno po 6 casova. JEDAN DAN IMA znamo koliko sati, pa je razlika 19 SATI. TIH 19 SATI DETE JE VAN SKOLE. Ko ga tada vaspitava? A za onih 5 sati (ukljucujuci i odmore) nastavnici su ti koji treba da ga pouce, vaspitaju, savetuju...

"Ako zelite uvek da budete u pravu, morate cesto da menjate misljenje."-Dusko Radovic
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 93.86.31.*

[*] napisana 4-12-2008 u 12:32 Citiraj i odgovori

Kakve to veze ima shto su sedeli u kafani? Slavili su punoletstvo zaboga.
I ja imam, kao i josh dosta ljudi, obichaj da radnim danima sednem sa drushtvom negde do ranih sati, i onda pravo na posao. I tvrdim da svoje radne zadatke obavljam maksimalno skoncentrisan. Shta sad, treba non-stop misliti o poslu, i ne posvetiti sebi malo vremena, dati odushka?
Zbog chega ja onda radim?

To shto je epilog te priche tragichan, to je druga pricha. Drushtvo i sistem vrednosti su postali toliko devijantni da je to strashno. Imao sam prilike na svojoj kozhi da osetim to.

Ranije nisi smeo starijeg da pogledash preko, odmah dobijesh chvrgu a danas...
Danas je normalno uzeti pishtolj ili nozh i osakatiti ili josh gore ubiti nekoga.
Valjda da bi ispao strashniji ili veci baja, krimos.

Meni su idoli kao klincu bili Tom i Dzeri, Patak Dacha, Paja Patak... A danashnjim klincima su Knele, Legija, Kum i Shiptar.

A sve je pochelo od Vidimo se u chitulji...
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
NME
Junior
**

Registrovan/a: 15-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: temporary sane

ISP: *.ptt.rs

[*] napisana 4-12-2008 u 17:10 Citiraj i odgovori

Belovanovicu, nisi me razumeo. Nije problem u RADNOM DANU, vec je akcenat na delu OBAVEZE i POSAO. Dva nastradala mladica si imala 20 i 21 godinu, a drzava im nije omogucila nista bolje od privremenog posla u kockarnici (jednom od nastradalih). I ja odem u kafic ponekad sa svojih trideset i ... nesto. Problem takodje moze da bude i ono KAFIC. Zar ne postoji zakon da u to doba rade samo NOCNI KLUBOVI?

"Ako zelite uvek da budete u pravu, morate cesto da menjate misljenje."-Dusko Radovic
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 212.200.194.*

[*] napisana 8-12-2008 u 23:48 Citiraj i odgovori

Znate sta ljudi? Problem je sto u nasoj drzavi nema zakona. U stvari, zakon postoji ali ga se niko ne pridrzava. Kod nas zakon radi po stricevima i ujkama.
Sta mislite da Amerikanci ili Nemci ne bi bacali djubre kroz prozor, pljuvali na ulici i tukli na sred ulice svoju decu kad za to ne bi bili debelo kaznjeni?
Ja sam se zaprepastila kad mi je jedna prijateljica, nastavnik u jednoj skoli, rekla da skole nisu vise vaspitno obrazovne ustanove, vec samo obrazovne.
Ja mislim da je celo drustvo odgovorno, a najvise roditelji.
Mislim da se batinama nista ne postize, to samo moze biti kontra efekat.
Veliki sam protivnik fizicke sile, pogotovu nad decom. Sve se strpljenjem i recima moze objasniti.
 Strana:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  15
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh