Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: HITNA POMOC
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 91.150.121.*

[*] napisana 3-10-2008 u 19:47 Citiraj i odgovori

Pa gde su ti zivci......

Briga me dali ce da se odviji Milanovac od Mpeka ili obrnuto,samo mi je nelogicno da se razdvaja neko dok svi ostali zele da se spoje....

Podseticu te da Jagodina-Paracin-Svilajnac i okolne opstine imaju projekat kako da napave protiv tezu velikim gradovima u Srbiji kako bi se i oni razvijali upredno sa njima.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 3-10-2008 u 23:08 Citiraj i odgovori

Ljudi, tema je hitna pomoć... Ako želite da razgovarate o eventualnoj opštini Donji Milanovac, molim vas otvorite novu temu na ovom podforumu. :010:

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.79.*

[*] napisana 3-10-2008 u 23:16 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Selena
Stvarno mi je zao sto se to dogodilo... To je na nasu zalost ,cista bruka. Ja sam zdravstveni radnik, i polazom od toga da se nikada ne bih tako postavila. Ne zelim nikoga da osudjujem, jer sam o svemu upucena odavde, ali mislim da ako je bilo prijavljeno da je vec na to reagovano. I verujem da se takva fatalna greska nece vise ponoviti.

Selena je kao zdravstveni radnik pomenute ustanove, potvrdila da se ovo zaista dogodilo, mada ja licno nisam imala razloga da ne verujem Snezi, s obzirom da je pisala o svom ocu.
Selena, kome onda u zdravstvenoj ustanovi, gradjani Donjeg Milanovca da prijave ovakve slucajeve? Ko je nadlezan?
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 4-10-2008 u 13:14 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
Citat:
Originalno postavio/la Selena
Stvarno mi je zao sto se to dogodilo... To je na nasu zalost ,cista bruka. Ja sam zdravstveni radnik, i polazom od toga da se nikada ne bih tako postavila. Ne zelim nikoga da osudjujem, jer sam o svemu upucena odavde, ali mislim da ako je bilo prijavljeno da je vec na to reagovano. I verujem da se takva fatalna greska nece vise ponoviti.

Selena je kao zdravstveni radnik pomenute ustanove, potvrdila da se ovo zaista dogodilo, mada ja licno nisam imala razloga da ne verujem Snezi, s obzirom da je pisala o svom ocu.
Selena, kome onda u zdravstvenoj ustanovi, gradjani Donjeg Milanovca da prijave ovakve slucajeve? Ko je nadlezan?

Libi, pogresno si me razumela. Ja jesam zdravstveni radnik, ali ne ove ustanove. Tako da nista nisam potvrdila, ali nemam razloga da ne verujem u to sto se dogodilo. Tako da stvarno ne mogu da ti odgovorim na pitanje, jer ne znam.
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.22.*

[*] napisana 6-10-2008 u 00:05 Citiraj i odgovori

Izvini mislila sam da D.Milanovac ima samo jednu zdravstvenu ustanovu.
A moje pitanje se odnosilo na obracanje tvojih sugradjana, u vidu zalbi, molbi, nadleznima u zdravstvenoj ustanovi u ovakvim situacijama...Zanimalo me je kome treba da se obrate. Kome bi se ti, na kraju krajeva, obratila da ti se tako nesto dogodi?
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh