Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: HITNA POMOC
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 93.86.56.*

[*] napisana 28-9-2008 u 12:13 Citiraj i odgovori

Molim vas....
Imam ja veoma dobru prestavu,gledam je i pratim je,samo sto su glumci veoma losi.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.230.*

[*] napisana 30-9-2008 u 22:50 Citiraj i odgovori

Nemas ti Fagot blage veze ni sa cim...pokusaj bar jednom da se ne pravis "pametan" na svakoj temi i o svakom pitanju.

Evo ti pdf "Politika" pa TAMO prozivaj koga hoces i kada hoces...i predsednike i politicare na svim nivoima vlasti...
Dokazi nam bar jednom prakticno da si intelektualac...:bandit:
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.22.*

[*] napisana 1-10-2008 u 16:46 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Na zalost, nije vic vec gola istina. Ovo se pre 5 dana u D.Milanovcu desilo mom tati, koji je seceras i srcani bolesnik. Na srecu, sve se dobro zavrsilo. Komsija ga je odvezao u dom zdravlja i dezurni lekar mu je ukazao prvu pomoc.
Na pitanje zasto se u hitnoj pomoci na telefon niko ne javlja, vec je ukljucena telefonska sekretarica, odgovor je bio da mnogi cesto zloupotrebljavaju ovu sluzbu, desava se da zove manguparija kojoj je do sale, pa ih posalje na neku adresu, sa koje ih niko nije zvao.

Na žalost,ovo je samo još jedan primer neodgovornosti. Znam da je sigurno tačno da postoje oni koji iz obesti uzurpiraju telefon hitne pomoći. Znam da digitalna centrala pruža mogućnost da se tome stane na put. Ali, ne znam zašto se onda to i dalje dešava i zašto je ta smena zdravstvenih radnika izabrala najgoru,nedopustivu varijantu. Hvala Bogu da se sve dobro završilo.
Snežo,volela bih da mogu da ti kažem: "Pozovi ti i tu nadležnu instituciju,prijavi šta ti se desilo,mora se stati tome na put, u pitanju su ljudski životi,ponekad sekunde odlučuju..."
Volela bih,ali ne mogu. Poučena svojim iskustvom,znam da je veoma teško,ustvari nemoguće,utvrditi ko je za šta odgovoran u moru svih postojećih inspekcija i sektora za sve i svašta-osim za ono na šta se običan smrtnik žali.
Jednostavno,sistem ne funkcioniše. Sve je toliko trulo da zaudara...a ljudi samo malo pljunu,zapuše nos (ako ga imaju),okrenu glavu i idu dalje...dokle,ne znam.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 91.150.121.*

[*] napisana 2-10-2008 u 21:26 Citiraj i odgovori

Mama_tvoja, o ovome je obavesteno ministarstvo zdravlja i nadam se i verujem da ce se nesto konkretno preduzeti.
Ovo nije prvi put, slicno se desilo ove godine, na dan Uskrsa, razlika je u tome da se tada u donjomilanovackoj hitnoj na telefon niko nije javio.
Napredak je ocigledan, nema sta! Sad se bar javi automat, pa mozes da ostavis poruku.
Vase je da verujete ili ne verujete, ali ni na kraj pameti mi nepada da se segacim sa ovakvim stvarima i smisljam viceve na kontu bolesnih ljudi.
Iskreno se nadam da je vec ovih dana nesto preduzeto po ovom problemu, jer je bilo intervencije.
Svako dobro i puno zdravlja!
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 3-10-2008 u 17:29 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Mama_tvoja, o ovome je obavesteno ministarstvo zdravlja i nadam se i verujem da ce se nesto konkretno preduzeti.
Ovo nije prvi put, slicno se desilo ove godine, na dan Uskrsa, razlika je u tome da se tada u donjomilanovackoj hitnoj na telefon niko nije javio.
Napredak je ocigledan, nema sta! Sad se bar javi automat, pa mozes da ostavis poruku.
Vase je da verujete ili ne verujete, ali ni na kraj pameti mi nepada da se segacim sa ovakvim stvarima i smisljam viceve na kontu bolesnih ljudi.
Iskreno se nadam da je vec ovih dana nesto preduzeto po ovom problemu, jer je bilo intervencije.
Svako dobro i puno zdravlja!

Stvarno mi je zao sto se to dogodilo... To je na nasu zalost ,cista bruka. Ja sam zdravstveni radnik, i polazom od toga da se nikada ne bih tako postavila. Ne zelim nikoga da osudjujem, jer sam o svemu upucena odavde, ali mislim da ako je bilo prijavljeno da je vec na to reagovano. I verujem da se takva fatalna greska nece vise ponoviti.
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh