Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  21
Autor/ka: Naslov: Tomislav Nikolić podneo ostavku na sve funkcije u SRS
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.180.*

[*] napisana 7-9-2008 u 00:12 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
"Vecernje novosti" 06.09.2008.

Bivši zamenik predsednika SRS i šef poslaničke grupe radikala Tomislav Nikolić izjavio je danas agenciji Tanjug da se na ostavku odlučio pošto je u četvrtak uveče "dobio nalog" da radikali ne glasaju za Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju.
"Tačno je da sam podneo ostavku zato što sam se rukovodio principom - jedan je moral, a drugo poštovanje reči", izjavio je Nikolić nacionalnoj agenciji.

Ne znam sta ovo tacno znaci,ali kada bi svi politicari (milom ili silom) davali ostavke zbog neodrzane zadate reci...mozda bi nam bilo mnogo bolje. Ako ni zbog cega drugog, a ono zato sto bi ova siromasna Srbija imala manje izdatke za njihove nerealne plate...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 7-9-2008 u 10:20 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la sailor
Sve mi se cini da je na pomolu raskol u SRS i rascep na dve prvo struje, a posle i partije...

I meni se cini...
Korleone
Forum Manijak

Registrovan/a: 8-4-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.139.*

[*] napisana 8-9-2008 u 12:20 Citiraj i odgovori

Samo neka nastave sa podelama

www.forumfilmovi.com
c-c-c-c
Junior
**

Registrovan/a: 30-7-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 8-9-2008 u 15:49 Citiraj i odgovori

A podele se nastavljaju...
Tomislav Nikolic: "Spušta se zavesa za jednom strankom. Možda će se dizati zavesa za dve ili jednom novom strankom. Ali, ono što je bila SRS više ne postoji"

S' obzirom da su poceli da jedni druge optuzuju i nazivaju lazovima, s' obzirom da je Nikolic osnovao svoj poslanicki klub u Skupstini pod imenom "Napred Srbijo", s' obzirom da razmislja o novoj stranci, definitivno je doslo do "pucanja" SRS. Ukapirao je covek da SRS ovako ne moze dalje, da nerazumno vuku pogresan potez za pogresnim potezom i tonu sve dublje. Verujem da ce dobar deo sadasnje SRS krenuti za njim ako odluci da oformi novu partiju, nadam se normalnijih shvatanja, ili bar ponasnja, nego sto je SRS sada, posto, kako i sam Nikolic koji je u stranci od njenog osnivanja kaze: "U ovome, kako se sada ponaša SRS ne prepoznajem stranku koju sam podizao, među ovim ljudima koji su mi kleli unuke ne vidim više svoje saradnike...".

Ovime je i poslednji balon koji je SRS odrzavao da pluta pukao i sada sledi neminovno utapanje stranke. Oni koji iskoce za Nikolicem ce verovatno bolje proci od onih koji ostanu na brodu kojim iz zatvora kormilari Seselj. Ili ce se mozda desiti "pobuna na brodu SRS" pa kormilar bude "bacen u more" a postavi se drugi da bi brod nastavio da pluta i mozda nekada, kada se pokrpe rupe, isplovi na povrsinu.
Pitam se sta ce pojedini "zagrizeni radikali" na ovom forumu sada reci u svetlu ovih novih desavanja, za sta ce se opredeliti. Ili ce mozda ipak mudro cutati dok se sigurno ne oseti kako vetar duva kada oluja protutnji...
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-4.sezampro.yu

[*] napisana 8-9-2008 u 15:59 Citiraj i odgovori

Uze mi reč iz usta, c-c-c-c...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  ..  21
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh