Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5
Autor/ka: Naslov: Olimpijske igre 2008.
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 93.86.72.*

[*] napisana 19-8-2008 u 23:28 Citiraj i odgovori

Videla sam jutros u novinama...he he...Mislim da "Felpsova stotinka" ne postoji, mozda sam tvrdoglava, ali to je moje misljenje! Podrzavam teoriju o pravdanju sponzorskih para, ali to dovodi u pitanje komitet Olimpijksih igara, njihov integritet i kompetentnost, da dopuste jednu takvu sarenu lazu! Neko je dobio debele pare za to!!! I jos mi je tu mutna nasa plivacka delegacija (ili kako se to vec zove, nerazumem se bas najbolje, oprosticete mi) koja je po navodima izvrsnog direktora FINE prihvatila pobedu Felpsa. Nekako mi ne ide uz Srbe da tako olako prhvataju pobedu (Felpsovu) koja i nije tako sigurna!!! Nekako nije bilo drame od strane nasih, posto smo poznati borci za pravdu, mada mi se sve cini ipak para vrti gde burgija nece! Gospodin izvrsni direktor FINE nije objasnio zasto se kriju zvanicne snimke! I stvarno zvuci kao bajka "Osam zlatnih medalja Majkla Felpsa"!!! I jeste bajka...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.53.*

[*] napisana 20-8-2008 u 11:57 Citiraj i odgovori

E, pa iako sam se nervirao u prve dve četvrtine, posebno zato što su sudije isključivale naše igrače pri svakom napadu Španaca, vaterpolisti su ipak uradili stvar najbolje moguće: ubedljivo su pobedili i ušli u polufinale. U petak sa Amerima.

A danas igraju i odbojkaši...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 20-8-2008 u 17:16 Citiraj i odgovori

Izgubili odbojkasi... Ajoj, kakav mec... 3:2 za Amerikance, aliii.... Joooj, kako smo bili blizuuuuu.... Prosto boliiiiii.....

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 22-8-2008 u 22:51 Citiraj i odgovori

Vaterpolisti prosto potopljeni od Amera u polufinalu... Bez reci, to je to... Uopste ne verujem da mogu do bronze, jer Crnogorci nisu USA, nego su mnogo bolji od njih...
Dakle, to je to...
Kad se podvuce crta - sve u svemu jadan i bedan nasup nasih sportista ukupno gledano...
Tacno je da imaju losije uslove za pripreme nego mnogi drugi, ali... Pobogu, ja zaista ne verujem da Zimabve, Jamajka, Kenija i Mongolija imaju bolje uslove, a imaju vise medalja...
A, svejedno, sto se mene tice izgovor da nisu imali uslove sada ce biti stvarno smesan, jer... To su znali i pre olimpijskih igara, i zaista ne znam zasto je vecina njih najavljivala borbe za medalje, a neki i sigurno osvajanje neke od njih...
Svaka cast Cavicu i Djokovicu, ali vecina ostalih je razocarala... Hocu da kazem, manje bi razocarali da su unapred rekli - idemo samo da ucestvujemo, ne ocekujte nista...
Od mene toliko, sto se ove teme tice...

maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 212.200.221.*

[*] napisana 25-8-2008 u 14:25 Citiraj i odgovori

Na sledecoj Olimpijadi navijam iskljucivo za Zimbabve...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh