Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5
Autor/ka: Naslov: Olimpijske igre 2008.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 16-8-2008 u 23:47 Citiraj i odgovori

Ne, ali ovo postaje vise nego zanimljivo... Malopre gledam, recimo, ''Blic'' i komentare na tu vest... I stvarno je neverovatno da nijednog linka koji navodno dokazuje Cavicevu pobedu vise nema, a svi oni koji govore u korist Felpsa jos su tamo...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 93.86.72.*

[*] napisana 17-8-2008 u 01:29 Citiraj i odgovori

Ne znam sta da mislim, iako je izvrsena naknadna provera, iako je i tom proverom "dokazano" da je Felps prvi stigao, ja cu ipak verovati svojim ocima! Cavke svaka cast!!! Srebro zlata vredno!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 93.86.72.*

[*] napisana 18-8-2008 u 02:59 Citiraj i odgovori

http://www.001ofasecond.com/
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.53.*

[*] napisana 18-8-2008 u 08:22 Citiraj i odgovori

http://www.youtube.com/watch?v=1rShV3Ix0BM

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 19-8-2008 u 22:05 Citiraj i odgovori

Maraja, tvoj link danas glavna tema ''Blica''... Svaka cast...

Inace, svakako da su ljudi podeljeni cak i oko toga - da li verovati svojim ocima ili senzorima... Ljudi koji veruju senzorima na nekim drugim sajtovima imaju dve teze kojima dokazuju da su u pravu: prva je da se tako mala razlika kao sto je jedna stotinka ni ne moze videti golim okom, a druga je da se preteruje sa ''teorijama zavere protiv Srba.''

Moje misljenje po tim pitanjima je sledece:

1. Niko ni ne govori o jednoj ''Felpsovoj stotinki'', ovde se radi o fotografijama koje pokazuju da je Cavic prvi dotakao cilj. Koliko je kasnije Felps ucinio to isto, ja ne znam, a necu ni znati jer je zvanicni merac vremena Omega (inace Felpsov sponzor), pokazao da je on brzi za stotinku. Tacno je - ja tu stotinku stvarno nisam video ne samo golim okom, nego ni uz pomoc fotografija... Video sam obratno. Osim toga, stvarno je zanimljivo da na Youtubeu ocas posla nestaju klipovi koji govore u prilog tvrdnji da je Cavic stigao prvi, samo ako postanu iole znacajnije gledani.

2. Isto tako, niko ovde ne govori o ''zaveri protiv Srba'', nego o prostom pomaganju da Felps obori rekord Marka Spica. Dakle, nebitno je to sto je Cava Srbin (verovatno bi isto bilo i da je bilo koje druge nacije), bitno je ono drugo - da svi sponzori koji su ulozili milione u ovaj projekat opravdaju svoje pare. A tu prestaje svaka olimpijada i Kubertenove ''gluposti'' o ucestvovanju...

Posle svega ovoga, ostaje tuzna istina - da je Cavic ipak napravio jos jedan zamah ni Omega ne bi pomogla Felpsu... Ali ko zna, posle svega - ako je za aktivaciju senzora Cavketu ipak trebao cekic, a Felpsu bio dovoljan i talas, onda je Felps mogao da dobije i sa pola bazena zaostatka... Jer - gde staviti cekic? U gace...?kako cavke kaze

Strana:  1  2  3  4  5
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh