Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  18
Autor/ka: Naslov: Ko izaziva nemire
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-3.sezampro.yu

[*] napisana 5-8-2008 u 23:42 Citiraj i odgovori

Pa, cuj, nekako sam znao da ces to reci, ali... (Aj da budem sad malo na granici crnog humora), sta nam vrede milijarde (kojih smo imali na pretek u vreme hiperinflacije) ako za njih nemamo STA da kupimo...? Snezo, kazem ti, mozda nemam pojma ni o cemu, ali ruku na srce, klip pod nazivom hleb je zaista dno dna i od tog dna goreg nema, bar po mom misljenju... Ja te scene ne vidim danas, zaista... U to vreme studirao sam u Novom Sadu i video sam svasta, video sam ljude, penzionere (EJ, PENZIONERE, dakle one koji su imali svoja primanja), koji su u zelji da uspeju da skrpe kraj s krajem, odlucili da leze u krevetu jer su procenili da ce tako trositi manje kalorija i na taj nacin manje jesti, sto znaci trositi manje novca...
Secam se kada sam dosao u Majdanpek na ferije i kada sam se gurao, bas kao ovi nesrecni ljudi koji su prikazani u video klipu, da dobijem kilogram mandarina ili narandzi, ne secam se vise, koje je delio sindikat... Te mandarine (ili narandze) bile su trule, na samom izdisaju i... Da... Bile su besplatne... Tacno... Ali, Snezo... Molim te, nemoj mi reci da je danas bas takav ocaj da bismo se gotovo tukli za kilogram trulih mandarina (ili narandzi)?
Pravi li danas neko UNPROFOR kuglice, EMBARGO JUICE, ili pak vegetu koja se ceo dan susi na krovu automobila (koji je, uzgred budi receno, u to vreme tesko sluzio necem drugom jer je goriva bilo samo u ''plasticnim flasama'' pored puta...)
Koliko je tada bilo (cak i relativno) novih televizora po stanovima, a koliko ih je danas...?
I, hej...!!! Ne mislim (daleko od toga) da nam je sadasnjost sjajna... Cak ne mislim ni da je pristojna... Pa, cak, veruj mi, ni da je podnosljiva.... Ali ne verujem da retorika sa pocetka devedesetih (za koju smo videli, ali VIDELI i OSETILI, gde nas je dovela) moze da nas sada privede nekom blagostanju.
Otisli smo u off topic, i zato se sada vracam na temu... ''Ko izaziva nemire''... I vracam se bas na pocetak devedesetih... Ja stvarno nemam kratko pamcenje, i zaista ne mogu tek tako da poverujem da je ''sve bilo samo fol'', sto kaze Balasevic u onoj pesmi... Za gledanje ovog klipa potrebno je desetak minuta, ali ja se stvarno pitam - sta je od svega ovoga DANAS zaista smesno...?

seselj 91

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 93.86.58.*

[*] napisana 6-8-2008 u 00:08 Citiraj i odgovori

Otkud si znao!? :burglar:
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 6-8-2008 u 00:14 Citiraj i odgovori

Ma, nemam pojma, javili mi specijalnom linijom, hehehehe...

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 93.86.58.*

[*] napisana 6-8-2008 u 00:17 Citiraj i odgovori

Cekaj, sad procitah sve do detalja.
"Pravi li neko vegetu?" Naravno da pravi! Ja i mnoge nase domacice i domacini pravimo domacu vegetu. Necu bre da svoju porodicu hranim aditivima i otrovima, sto ih sadrzi cuvena vegeta iliti zacin C - jedno te isto s***e.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 6-8-2008 u 00:30 Citiraj i odgovori

Pa, Snezo, znas sta... To je vec ''zdrava hrana'', na tome mozes danas i da zaradis...

Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  18
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh