Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  18
Autor/ka: Naslov: Ko izaziva nemire
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 93.86.23.*

[*] napisana 31-7-2008 u 15:24 Citiraj i odgovori

c-c-c-c:
"Nemoj tako da se izrazavas Snezo, mogao bi neko da pomisli da si nekulturna i nevaspitana osoba."

Dobro, prihvatam kritiku i izvinjavam se za vulgarnost. Rekla sam otvoreno ono sto mislim i u tom momentu su mi te reci pale napamet.
--------------------
Ne mogu se sloziti sa tim da su samo radikali odgovorni za nemire na ulicama Beograda. Jos vise su krivi ljudi na vlasti koji svojim politickim potezima i postupcima iritiraju narod.
Mozda je trebalo umesto demonstracija organizovati neku vrstu ankete i glasanja, da se i narod za nesto pita. Tako bi se videlo da li je vecina za ili protiv izrucenja srpskih optuzenika u Hag, ili im se treba suditi kod kuce.
Ja sam za to da svako odgovara za pocinjene zlocine, ali pred svojim sudom i narodom.
Zar Srbija nema dobre sudije i advokate, pa moraju stranci da nam sude? Mnogi od njih ni ne znaju gde je Srbija niti imaju pravu sliku i realnost o dogadjajima za vreme rata.
Ostajem pri svom stavu da je haski tribunal jedna nevidjena smejurija i cirkus! Sudije cesto postavljaju tako glupa i smesna pitanja, da je to bruka za njihovo (ne)znanje i visoko obrazovanje.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 93.86.22.*

[*] napisana 1-8-2008 u 12:37 Citiraj i odgovori

Radikali su propast u svakom poglede,jednostavno treba ih skloniti ili zabraniti.
Kakva je to politicka partija koja podrzava OBRAZ I NACIONALNI STROJ.Stoje rame uz rame jedni sa drugima.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 1-8-2008 u 13:49 Citiraj i odgovori

Koliko kulture zrači iz ove dvoice,pa to je čudo jedno.
U ovo što vas dvojica pišete,niko osim vas ne veruje.Videćete.
Zamislite šta vi pišete,Toma je izveo decu protiv sebe (da izazovu policiju kako bi rasturili miting).Sačuvaj bože.
Ovo su nebuloze onih koji su zadojeni mržnjom prema političkim neistomišljenicima.
Odlika srpskih "demokrata".

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
c-c-c-c
Junior
**

Registrovan/a: 30-7-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 1-8-2008 u 16:56 Citiraj i odgovori

Rade, da li biste, molim Vas, bili ljubazni da date konkretan primer na osnovu koga dovodite u pitanje moju kulturu? Voleo bih da ukoliko postoje nedostatci i neprimerenosti u mome ponasanju ucinim sve da ih ispravim i podignem nivo svoje kulture. Zato bih Vas zamolio da mi date konkretne primedbe na osnovu kojih ste izvukli zakljucke i stvorili sliku o meni i mojoj kulturi kako bih mogao da delujem na otklanjanju svojih neprimerenosti. Hvala unapred.

Sto se tice drugog dela Vase poruke:
Citat:
Originalno postavio/la radep001
Zamislite šta vi pišete,Toma je izveo decu protiv sebe (da izazovu policiju kako bi rasturili miting).Sacuvaj bože.
Ovo su nebuloze onih koji su zadojeni mržnjom prema politickim neistomišljenicima.
Odlika srpskih "demokrata".

Prvo bih Vas zamolio da procitate moju prethodnu poruku, i ako to budete uradili videcete da sam napisao da nisam clan niti jedne politicke partije i da me apsolutno nije briga ni za jednog politicara niti partiju i smatram ih iskljucivo "nuznim zlom". Zato bih Vas zamolio da ne govorite tim tipicno radikalskim recnikom, vec argumentima potkrepite svoju diskusiju ako mozete. I nemojte me molim Vas vredjati i zigosati katalogizovanjem, kategorisanjem, svrstavanjem, u bilo koju politicku opciju, svejedno bila ona Vasa ili Vasih politickih protivnika. Nemojte me vredjati recima da sam zadojen mrznjom, ja nikoga ne mrzim. Mrzi se onaj koga se bojis, ja nemam razloga da se ikoga bojim. Nisam ni "demokrata" ni "radikal" niti zelim da mi se "lepi" bilo koji od sinonima politicke, rasne, verske, niti bilo koje druge pripadnosti. Ja sam covek i smatram se pripadnikom samo ljudske vrste. Nikakve me druge podele niti svrstavanja ne zanimaju. Jedino sto zelim je bolji zivot svih na svetu, a samim tim i u Srbiji, a to znaci bolji zivot svih nas, a samim tim i Vas i mene. Nadam se da zelite bolji zivot? Ja sigurno zelim.
Drugo, ja nisam rekao da je, kao sto Vi kazete: "Toma je izveo decu protiv sebe". Nemojte molim Vas izvrtati moje reci. Ono sto kazem je da su on i ostali organizatori pozvali ljude na skup i samim tim su morali sa zakonske i moralne strane, kao organizatori, da preuzmu odgovornost za svaki eventualni incident koji bi ucesnici skupa mogli da izazovu, a upravo se to i desilo, osim sto su oni resili da ne zele odgovornost, kao sto su radili i puno puta pre ovog i na taj nacin jos jednom dokazali svoju moralnost. Nadam se da ce sudski u skladu sa zakonom, lica odgovorna za organizaciju skupa biti pravicno sankcionisana, kako bi u buduce organizatori skupova bili svesni svoje odgovornosti pred zakonom i time se preventivno delovalo na sprecavanje eventualnih buducih incidenata takve vrste. Ako niste gledali to do sada na TV-u, pogledajte zapis govora Tomislava Nikolica na tom skupu:

Ako zelite da cujete, onda cete shvatiti da je ono sto sam napisao izaslo iz njegovih usta a nije moja "nebuloza".
Da se razumemo, nemam ja nista protiv simpatizera ili clanova bilo koje partije, svako ima pravo na svoje misljenje, diskusiju, odbranu i dokazivanje svog stava, ali iskljucivo verbalno, na civilizovan nacin, bez uvreda, a kamoli delovanja sa fizickim posledicama. Ali govor i delovanje vodja SRS su, po meni, totalno pogresni i ne zelim da svet vidi mene i nasu zemlju kroz sliku njihovih reci i dela. A pogledajte bilo koji od medija u svetu koji su izvestili o tom skupu, da li su pisali da je "skup bio odlicno organizovan" kao sto je Nikolic izjavio, ili su preneli da je na skupu doslo do napada na policiju, demoliranja grada, nereda, itd. Da li je izvestaje propratila slika "velicanstvenog skupa" ili slike baklji, motki, kamenica, pesnica, huliganstva? Da li je to slika u kojoj zelite da Vas ceo svet vidi? Ja ne. I umesto da prihvate odgovornost za svoje greske, oni po ustaljenoj praksi odmah napadaju koristeci se devizom "napad je najbolja odbrana". Nece to trajati u nedogled, ljudi im sve manje veruju, njihove reci su se izlizale, ostaju prazne, vetar ih odnosi jer dobrih dela kojima bi bile podrzane, koja bi im dala smislenost, jednostavno - nema. Jedino sto bilo koji politicar zeli je vlast i ucestvovanje u vlasti jer to povlaci i privilegije i izvesnu licnu satisfakciju u pogledu materijalnog stanja, polozaja u drustvu, mogucnosti uticaja na okruzenje. Svi oni, kao trutovi, zive i uzivaju na grbaci naroda, a ovaj je narod napacen i iscrpljen. Zato se gadim politike i politicara. Razlika medju njima je samo u onome sta cine za drustvo dok imaju dodira sa vlascu. Radikali su se dokazali za vreme vladavine sa SPS-om, svi pamtimo te godine, mislim da nema potrebe da ja ovde podsecam, istorija ih je zabelezila. Samo zelim da se te godine vise nikad nikome ne ponove.
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 1-8-2008 u 19:30 Citiraj i odgovori

Vaš navod da niste član ni jedne političke opcije je besmislena odbrana za ono što ovde pišete.Samo kad bi znali koliko mi znači da znam ko je u kojoj partiji.Verujte,baš me briga.
Možda ćete razumeti kakda Van kažem: "Konac delo krasi"
Gde sam ja Vama napisao da ste, ove ili one političke provinijencije,-nigde!
Sami ste se prepoznali.
Toliko ste protivurečni da Va zaista ne razumem.
Samo jedan primer:

"Radikali su se dokazali za vreme vladavine sa SPS-om, svi pamtimo te godine, mislim da nema potrebe da ja ovde podsecam, istorija ih je zabelezila. Samo zelim da se te godine vise nikad nikome ne ponove."

Radikali jesu tada pogrešili.ali.....................
Pitanje je kako treba da se osećate sada,kada su DS zahvaljujući tom istom SPS-u na vlasti.Primećujem da ste veliki optimista.
Vaš trud da mi uterate strah,podmetanjem nekakve mržnje je nepristojan i zlonameran.
Zavist nije Vrlina.
Dobro je počelo!

http://www.youtube.com/watch?v=hD8hhEcFQWM

Koje otkriće?! Radikali organizovali nemire kako bi sebi naudili?!

Ovokva tvrdnja je dokaz da panika izaziva halucinacije.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  2  3  4  ..  18
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh