Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  ..  18
Autor/ka: Naslov: Ko izaziva nemire
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 79.101.78.*

[*] napisana 30-7-2008 u 03:18 Citiraj i odgovori
Ko izaziva nemire

Da li su Radikali izazvali nemile dogadjaje u Beogradu prilikom visednevnih demonstracija u znak protesta zbog hapsenja Radovana Karadzica?
Moje misljenje je da ovo nema velike veze sa Karadzicem, vec je narod jedva docekao neki povod, kako bi izrazio svoje negodovanje i nezadovoljstvo prema sadasnjoj (po meni korumpiranoj i evrodupelizackoj) vlasti, koja za sve ovo vreme svoje vladavine nije uspela da ljudima u Srbiji obezbedi ni delic dostojanstvenog i boljeg zivota.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.56.*

[*] napisana 30-7-2008 u 21:01 Citiraj i odgovori

Snezo :a040:

Zalosno je sto su na takvim skupovima uvek prisutni neki huligani,koji prave incidente iz samo njima znanih razloga. Da li oni to rade samo iz ciste obesti jer su destruktivno nastrojeni...to verovatno nikada necemo da saznamo. Svakako je evidentno da su huligani ucestvovali i na skupovima koji su srusili prethodni i ustolicili sadasnji rezim...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 30-7-2008 u 21:49 Citiraj i odgovori

Naravno svako nože da prepozna kuhinju iz koje se po poznatim receptima kuvaju ovakve bestijalnisti.
Sve je to iz političkih kuhinia,inače ne bi bilo zlonamernih informacija da se je grupa rušilaca Beograda izdvoila iz dela prisutnih mitingu.Čista laž.Ali kada se to plasira preko držsvne televizije,postaje istina.
Niko ne postavlja pitanje odgovornosti zbog neistinitog obaveštavanja od strane televizije.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
c-c-c-c
Junior
**

Registrovan/a: 30-7-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 31-7-2008 u 00:58 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
...po meni korumpiranoj i evrodupelizackoj...

Nemoj tako da se izrazavas Snezo, mogao bi neko da pomisli da si nekulturna i nevaspitana osoba.
Citat:
Originalno postavio/la radep001
Naravno svako nože da prepozna kuhinju iz koje se po poznatim receptima kuvaju ovakve bestijalnisti.

Naravno da moze Rade. Naravno da su ih izazvali i "skuvali" radikali po sebi svojstvenim i prepoznatljivim receptima. Oni i "njihovi satrapi" (kako radikali to vole da kazu) NS i DSS koji su organizovali "Svesrpski sabor blablabla..." su jedini krivci i jedini odgovorni za sve sto se dogodilo i trebalo bi da snose posledice svojih postupaka.
Svako sa makar pola grama mozga je mogao da pretpostavi da ce doci do onoga sto se i dogodilo, i da je bilo makar malo odgovornosti, dobre namere, savesti, u glavama organizatora skupa, skup ne bi ni bio organizovan. Ionako je bio potpuno besmislen. Radikali se koprcaju poslednjim snagama u pokusaju da se sacuvaju od propadanja jer vide da im se kraj priblizava. DSS i NS su vec skoro stigli do tog kraja. Narod Srbije je dao svoje glasove, a radikali i njihova koalicija su oni koji su ih dobili manje - izgubili su. Ali izgleda da ne mogu da se pomire s tim da su gubitnici i da im je kraj blizu.
U njihovim pricama i delima nema apsolutno nicega osim praznih reci, osim pretnji, uvreda, likovanja nad tudjom nesrecom, podmetanja noge svemu sto moze doprineti boljoj Srbiji. Vreme je da Srbija radikale posalje tamo gde im je mesto - na dno djubrista istorije.
Sada "peru ruke" od nasilnika koji su pravili haos u Beogradu, odricu ih se, Nikolic cak ima hrabrosti da se podsmeva celoj Srbiji i svetu izjavama kako je: "Boris Tadić lično je isprovocirao i organizovao sve što je bilo loše na mitingu. Plan je bio zlikovački. Opominjemo Borisa Tadića da ne vodi Srbiju u rat". Kazu "miting je bio odlicno organizovan". To onda znaci da im je bio cilj da se u Beogradu napravi steta od 3 miliona dinara, i to su stvarno odlicno i uspesno organizovali. Kada su poceli sukobi Nikolic je sa bine porucivao: "...da zamolim nasu decu, nase sinove koji ne ucestvuju na ovom skupu, koji su se izdvojili malo dalje i usli u sukob s policijom...". Dakle sam je rekao "nase sinove... koji su se izdvojili", sto znaci da su pre toga prisustvovali skupu, a nakon svega ih se odrekao i rekao da su to "navijaci", da je to "sukob koji je mesecima pripreman", da SRS nije kriva za nerede!!! Alo bre!!! Pa da li taj Nikolic zaista misli da smo svi mi debili i da nemamo oci, usi, glave, da ne mozemo da vidimo sta je njihov krajnji domet i koji je njihov nivo? Ljudi moji, pa ovo je neverovatno. Neopisiv bezobrazluk, vredjanje inteligencije, vredjanje ljudskog dostojanstva, ponosa, razuma. I umesto da njih bude sramota zbog onoga sto su ucinili, sto cine, sto su rekli, sto govore, sto postoje i bave se politikom, sramota je mene i normalne gradjane ove zemlje, a oni i dalje bez trunke savesti, stida, obraza, kreiraju, kuvaju, sipaju otrovne proizvode svoje kuhinje i dalje time hraneci one ljude koji ih jos uvek prate i veruju njihovim paranojama.
Jos jednom su uspeli, jos jednom su me osramotili pred svetom, jos jednom su ucinili da se osecam postidjenim sto pripadaju mom narodu, sto zive u mojoj zemlji. Nadam se i zelim da im je ovo bio poslednji put. Nadam se da su ljudi Srbije sada definitivno shvatili sta im SRS nudi i koji je njihov krajnji domet. To su haos, bezvlasce, nasilje, strah, teror, motke, plamen, krv.
Nisam clan ni jedne partije, boli me uvo i za SRS i za NS i za SPS i za DSS i za DS i za LDP i za sve ostale. Ja samo hocu bolji zivot za sve nas, hocu da ne znam, niti da me zanima koja je partija na vlasti, ko je predsednik drzave, necu da me niko proziva da moja zemlja krije optuzenike za ratne zlocine, hocu da imam hleb na stolu, decu u kuci, osmeh na licu.
Nadam se da cu to doziveti, muka mi je vec od 20 godina ponizavanja, raznoraznih "pametnih glava" na vlasti, u opoziciji, zatupljivanja. Pustite me da zivim kao covek, a vi odlazite iz mog zivota, neka vam je srecan put...
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 91.150.119.*

[*] napisana 31-7-2008 u 10:27 Citiraj i odgovori

ima jedna parola secacu je dok sam ziv,ona potice iz ranijih izbora a glasi.
RADIKALNO BOLJE UZ PUSKE I ZOLJE
Naravno da radikali hoce da prikriju svoju odgovornost(kao i uvek do sada) za nerede u Bg.Nije ni cudo izgubili su sve moguce i nemoguce izbore do sada,neznaju vise kako da se ponasaju oa su pobesneli.Prikrivaju se iza karadzica koj im sluzi kao paravan da unistavaju i lome sve pred sobom.
Ali jos malo,robijace neki radikal i to debelo.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  ..  18
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh