Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
zeka
Forum Manijak

Registrovan/a: 14-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: out-and-out

ISP: *.internet.krstarica.net

[*] napisana 28-7-2008 u 19:58

Neka dokaze svoju nevinost svakoko to tvrdi i narod ce mu verovati, a da ima krivaca za sve sto se dogadjalo ,ima neko je tu sigurica kriv....
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 28-7-2008 u 20:47

Citat:
Originalno postavio/la Fagot
Rekao sam stidim se sto zivim u Srbiji,ali volim ovaj narod.Ali pojedince prezirem.
Da ti objasnim zasto Se STIDIM STO ZIVIM U SRBIJI.
Razlog tome sto je puna saplitanja,svako hoce da ti udari packu,ne mozes kao sav normalan svet da zivis i da budes postovan.Stidim se zemlje u kojoj ti trze pare da se zaposlis,stidim se sto nema jasnih pravila za sve.

Nigde nisam napisao da volim Nato pakt,ali nigde nisam rekao da opravdavam nasilje,silovanje i ubistva ma koje vere bili...
Sto se tice borbe za ljudska prava,mogao bih neizmerno da pricam o tome ali mislim da je vaznu ili jednu od vaznih uloga odigrao Vudro Vilson.

Prva rečenica mi je čudna i nejasna.
U Vašen objašnjenju,jednostavno, argumente koje navdite nisu mi od pomoći,naravno,zbog čega se stidite što živite u Srbiji.
Pominjete saplitanja,da svako Vam udara packe,da budete onako,gratis poštovani,a u kojoj to državi ovog belog sveta toga nema?
Traže pare! Pa,svuda traže.Izmeđuostalog,prosto sam uveren da ste iz tog razloga još ovde.Koliko koštaju vize ,koje i pored svega ipak,retko kome odobravaju.Onima kojima ne odobre daju sledeće Obrazloženje:"nije vam odobrena viza,a za to snose odgovornost Sloba, Šešelj,Milutinović,Karadžić,Mladić,čitava generalska,vojna i policijska komandujuća postava,Kako se stvari odvijaju,u tu ekipu će se uvrstiti i moj kao i Vaš prijatelj Koštunica,a boga mi, i Velja,onako da ne bubu raspar.Cil je upravo da Vas uvere,da za sve zbog čega imate problem,krivi su napred navedeni.Uspeva im,vaš primer mi to pokazuje.
Ima pravila,ali se različito i selektivno primenjuju,čak u nekim slučajevima i ne primenjuju,zavisno od sposobnosti da saviješ kičmu pred predstavnicima vlasti,a vlast pred NATO-om.Ako pretenduje neko da zauzme bolju poziciju,preporučuje mu se da makar od pojasa na dole ne nosi odeću. Savijanje kičme u prednji položaj je obavezno(setite se Gvantanama).I pored svega ako nemate para ili nemate sponzora,nemate šanse.Čista bolonjska reforma.Da ne nabrajam dalje,jer je repertoar neiscrpan i zamarajući.
Ovo o NATO-u,grešim li ako sam razumeo da je Vaš stav, da svi čine nasilje,osim NATO-a.
Mnogo bi mi pomoglo da Vas razumem,ako odgovorite na pitanje,čini li nato nasilje tamo gde je vojno ili bezbedonosno prisutan(aktivam),ili ne"?Da ne volite NATO,mislim da je jasno.
Ljudska prava?!?!Šta to beše?Ja to doživljavam samo kao sredstvo za ostvarivanje podlih interesa,onih koji se na ta prava pozivaju.Tamo gde se za ta prava oni bore,tamo je po pravilu naj veće nasilje.Irak,Iram,Severna Koreja Erireja,Somalija,Srbija,Turska,Malvini,kriza između Indije i Pakistana,................
Tu Fale Kina i Rusija,gde se ne usuđuju da brane ljudska prava,kao u predhodno navedenim državama.Neću navoditi razloge,jer očekujem da to znate.
O Vudro Vilsonu,znam po nešto,ali ne znam na šta VI ciljate,molim Vas još jednom da budete ljubazan i upoznate me sa delima zbog kojih čovečanstvo treba da se njime ponosi.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 28-7-2008 u 21:10

Citat:
Originalno postavio/la zeka
Neka dokaze svoju nevinost svakoko to tvrdi i narod ce mu verovati, a da ima krivaca za sve sto se dogadjalo ,ima neko je tu sigurica kriv....

Očaravate me obrazovanošću i logikom.

Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 79.101.197.*

[*] napisana 29-7-2008 u 10:50

Mnogo bi mi pomoglo da Vas razumem,ako odgovorite na pitanje,čini li nato nasilje tamo gde je vojno ili bezbedonosno prisutan(aktivam),ili ne..

Nemam nameru da polemisem o Nato paktu jer ne bavim se time,ali posto Srbija nikada po mom msljenju nece uci u Nato,jer tako kazu Rusi koj su nas toliko odradili u blizoj istoriji.
Rade ja imam 21 god imao sam tu srecu da se nekako probijem do jednog dela,ali ne mogu dalje jer na svakom koraku nesto traze...Imaju dugacke prste.

Ne mogu da se slozim sa vama da svuda cveta kriminal i korupcija kao kod nas,u razvijenim evropskim zemljama kao sto je Austrija zna se ko kosi i v0odu nosi.Podsetio bi te da Austrija nikada nij imala Kostunicu,Seselja,Milosevica i ostalu bandu.Da u Austriji Arhitektonski fakultet kosta 700 eura a u Srbiji 3000 evra.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-7-2008 u 17:12

Ja bih da se ponosim Austrijom,ali mi pada odmah na pamet Hitler,koa što vidiš, ja ne mogu da se ponosim Austrijom,bez da nebrajam dalje.
Tebi su banda sv iz srpske istorije koji su se suprostavljali raznim osvajačima sveta.Pokušavam da nađem neki ozbiljan razlog za ovakav Vaš stav,ali ne uspeva mi.Aktuelna strana propaganda,moguće,ali šta god da je razlog,Vaš stav je Vaš,kakav god da je.
Tražio sam od Vas da mi pomognete u razumevanju onoga i onih koje ne doživljavam kao Vi.Naprimer Vilson.Niste mi učinili uslugu.
Rado bih proširio svoja znanja.

Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh