Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  51  52  53  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.249.*

[*] napisana 29-1-2009 u 11:00

Salu na stranu, ali covek namerno nece da pise pravilno. Ili stvarno toliko ne zna. Meni kao Srbinu smeta kada se neko izivljava nad mojim pismom a sebe zove patriotom. Kad vec ne moze fino, mora drugaciji pristup da se uzme. Valjda ce on shvatiti o cemu se ovde radi i malo vise postovati sve nas koji smo na forumu, a pre svega, mozda nauci da postuje svoje pismo. Sem, naravno, ako srpsko pismo nije njegovo pa ga zato ne zna.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.230.*

[*] napisana 29-1-2009 u 15:03

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Najbolje da damo sansu Seceroskom i njegovim cetkama i metlama
:jao:

:a080: Tu šansu smo zauvek propustili, neka mu je laka zemlja. Četke i metle bi mogle da rade, mogli bi da ih peremo u Dunavu, ali bi to izazvalo ekolišku katastrofu.
I na kraju, možda bi više trebalo da se zabrinemo ne zato što Karadžić JESTE uhapšen, nego zato što svi koji nas vode u propast i bestidno pljačkaju ovaj narod NISU uhapšeni.

Citat:
Originalno postavio/la Strigor
A da mi spojimo ovu i jos par tema u jedno u nazovemo ih Radetov kutak?:whistle:
Trebalo bi ga banovati samo zbog nepismenost... Ovaj forum posecuju i mladji pa mogu da iskvare svoj govor i pisanje citajuci njegove postove:P
Inace kao sto rece Sneza i ja bih voleo da neko nama mladima da sansu da radimo... Ali jok... sta bi onda sa silnim strucnjacima iz doba komunizma koji su navikli da primaju plate iz budzeta, imaju jedan posao citav zivot i jos da igraju karte i piju ili spavaju pijani na njemu, dobili su stanove od te iste drzave i sad mogu da pljuju po nama mladima kojima su ostavili dugove i nekoliko izgubljenih ratova i sve sto ide sa tim... A da barem nesto znaju da rade. Ili barem da napisu...

Strigor, primećujem da si možda počeo da podležeš lošem uticaju... to što navodiš nije napisala Sneža.:D

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 79.101.77.*

[*] napisana 29-1-2009 u 22:17

Tacno Mama, to si ti rekla, a ne ja, mada se potpuno slazem sa tobom. Treba dati sansu mladim obrazovanim kadrovima.
Ovo za cetke i metle je samo moja mala digresija iliti podsmeh na racun onih koji bi nas metlama pocistili.
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 30-1-2009 u 09:10

@Mama_tvoja: Izvinjavam se za gresku[oops]. Ako mislimo na isti uticaj... ja imam samo da kazem... Daleko bilo!

Ma Radovan Karadzic i slicni im je svima njima odlicna tema za zamajavanje naroda. A jos kada nadju plodno tle kao sto su ga nasli u jednoj osobi ovde... Onda mi koji s pravom mislimo da je veci problem sto je sve poskupelo 5x i sto je sve gore i gore od tog famoznog hapsenja jos ispadnemo "hipnotisani". Ali dobro... Udarice asteroid pa ce svi problemi biti reseni... Valjda...

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 30-1-2009 u 16:53

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
I na kraju, možda bi više trebalo da se zabrinemo ne zato što Karadžić JESTE uhapšen, nego zato što svi koji nas vode u propast i bestidno pljačkaju ovaj narod NISU uhapšeni.
Citat:

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  51  52  53  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh