Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  50  51  52  53  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 28-1-2009 u 19:28

Citat:
Originalno postavio/la radep001
Opet ne shvatate,vi iz učene elite.

Ne shvatamo mi iz "ucene elite" da ima ljudi koji se dice da su Srbi a izivljavaju se nad srpskim pismom. Sram te bilo!

Citat:
Mislite da sm napravio veliko propust?

veliko propust???:jao:
upisi vecernje skole, treba da se vrati vecernja skola iz titovog vremena mozda i naucis SRPSKI JEZIK! SRAM TE BILO!

Citat:
U Srbiji sada ima oko 18000 izbeglica.Hoćete reći da su izbegli zbog toga što nisu znali šta je demokratija,inače bi ostali u Hrvatsku,Bosnu,Crnu Goru, Kosovu?

..u Hrvatskoj, bosni, Crnoj Gori..SRAM TE BILO!
Kako te nije sramota da pricas nekom da si Srbin. I onaj Hrvat kojeg mrzis bar pravilno pise srpski, i on je veci Srbin od tebe. Sramoto jedna! Dokle ces bre ovaj jezik da unakazujes? SRAM TE BILO!

Ti Srbin? Sa ovakvim pismom? I nije te sramota???
SRAM TE BILO!

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.215.*

[*] napisana 29-1-2009 u 00:35

http://www.opelclub.hr/forum/images/smiles/dama.gif
Dobro je momci...dosta je...rekli smo svi sta smo imali jedni drugima, vreme je da se vratimo na temu...
jer smo otisli daleko, daleko u :010:
Po principu, pametniji popusta, neko rece, zanemarimo svaki sledeci post koji sadrzi bilo kakvu, makar i najbezazleniju glupost...
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.114.*

[*] napisana 29-1-2009 u 00:55

Citat:
Opet ne shvatate,vi iz učene elite.Tako izgleda moj engleski.Ne stidim ga se.Što bi ja radio onako kako se vama sviđa?Meni se sviđa moj engleski,pa šta?
Žao vam je što ne možete da me naterate da vređam.Mislite da sm napravio veliko propust?Možda,ali neću to da ispravljam zbog vas ili bilo koga drugog.
Nastavite vi da volite sebe.
Zanimljivo!?? Jedan od vas, nedavno otprilike reče ovo:neću da budeš deo mog života?Ovo mi ni danas nije jasno šta je trebalo da znači.Mora da je to neka intelektualna novotarija.
Ne odričem se patriotizma šta god vi o tome mislili.
Ne mogu da simpatišem ni jednog od onih što su nas bombardovali.
U Srbiji sada ima oko 18000 izbeglica.Hoćete reći da su izbegli zbog toga što nisu znali šta je demokratija,inače bi ostali u Hrvatsku,Bosnu,Crnu Goru, Kosovu?
Nastavite vi sa prezentacijom svojih znanja.Red je da vidimo to znanje koje smo platili,maravno,važi naročito za one sa budžeta.

:) Zanemarite i ovaj post, jer nije vezan za temu, ali moram samo ovo da kažem: Kamo lepe sreće da svi mladi i obrazovani ljudi mogu da dobiju priliku da prezentuju svoje znanje i sposobnosti, da oni preuzmu stvar u svoje ruke! Ali ne mogu... ne mogu da dođu na red od svih ovih izanđalih i iskvarenih kameleona, koji menjaju partije kao čarape, koji nam kroje kapu, i koji su nas doveli tu gde jesmo.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 79.101.77.*

[*] napisana 29-1-2009 u 02:53

Najbolje da damo sansu Seceroskom i njegovim cetkama i metlama
:jao:
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 29-1-2009 u 09:15

A da mi spojimo ovu i jos par tema u jedno u nazovemo ih Radetov kutak?:whistle:
Trebalo bi ga banovati samo zbog nepismenost... Ovaj forum posecuju i mladji pa mogu da iskvare svoj govor i pisanje citajuci njegove postove:P
Inace kao sto rece Sneza i ja bih voleo da neko nama mladima da sansu da radimo... Ali jok... sta bi onda sa silnim strucnjacima iz doba komunizma koji su navikli da primaju plate iz budzeta, imaju jedan posao citav zivot i jos da igraju karte i piju ili spavaju pijani na njemu, dobili su stanove od te iste drzave i sad mogu da pljuju po nama mladima kojima su ostavili dugove i nekoliko izgubljenih ratova i sve sto ide sa tim... A da barem nesto znaju da rade. Ili barem da napisu...

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
 Strana:  1  ..  50  51  52  53  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh