Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  49  50  51  52  53  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 28-1-2009 u 01:09

Citat:
Originalno postavio/la Bodin
Cokane zasto se kao obrazovana osoba upustas u polemiku sa nepismenom osobom koja uopste ne ceni, kakvo tvoje vreme, tako ni vreme drugih koji posecuju forum i koji pokusavaju sa njim da razgovaraju. Sailor, Strigor i ti me naprosto iznenadjujete. Pogotovu Strigor kao osoba koja ima dosta forumaskog iskustva. Na svim normalnim forumima bi zanemarivali nepismene postove i ljude.
Covek se sprda sa nasim jezikom. Omalovazava vreme svih nas koji smo ode. Jednostavno to mu je nebitno i pise ovakve postove.

Ne sprdam se,samo sam izgovorio nekoliko reči na engleskom.
Primećujem da ga vrlo dobro razumete.
Oastali ste na nivou one:Ogledalce,odledalce,ko je naj lepši na svetu?

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 28-1-2009 u 09:14

A na kom si brate ti nivou ostao? Samo me interesuje gde je tebi ovde tih nekoliko reci na engleskom? Jel ti to zajebavas nas ili svesno vredjas sopstvenu inteligenciju. Pricas o niovu, ozbiljnosti, pismenosti... Ali ja nikako to d avidim kod tebe. Sto lepo ne priznas da ovakve postove pises jer kucas levom rukom dok drugom rukom jedes prasetinu, proslavljajuci neko novo dostignuce SRS. Verovatno je sad aktuelno sto ste dobili gomilu para od Peconija da mu rascistite trziste cigareta... pa red je i da se zamasti i popije. Pa do silnih brabonjaka nemas vremena da procitas sta si napisao. Pa sad pravis jos vecu budalu od sebe pricajuci o nekom engleskom. Ok mozda si ti ucio engleski u nekoj nepismenoj africkoj porodici ali to i dalje nije engleski. A o svemu ostalom sto si napisao nema svrhe raspravljati... Ti jednostavno ne shvatas.

@Bodin: Naravno da se raspravljam... Na svim forumima na kojima sam bio ovakvi likovi su prozivani na svakom koraku dok sami ne odu ili se "srede sa mozgom" ili naprosto budu banovani jer vise ne mozes da imas normalnu komunikaciju ni na jednoj temi i dosadili su svima.

Dokle god budemo cutali ovakvima i dozvoljavali im da nas truju svojim neznanjem i glupostima nece nam biti bolje.

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
Bodin
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 29-9-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 28-1-2009 u 13:02

Nece otici sam, nece se srediti, nece ga banovati jer sem nepismenosti u svakom pogledu on javno ne vredja.
Jedino resenje je kulirati ga...pa nek prica sam sa sobom ili neka se nauci kulturi i pismenosti.

eko030.wordpress.com
eko030.mpek@gmail.com
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

IP: 91.150.120.*

[*] napisana 28-1-2009 u 15:36

:010::010:
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 28-1-2009 u 19:10

Opet ne shvatate,vi iz učene elite.Tako izgleda moj engleski.Ne stidim ga se.Što bi ja radio onako kako se vama sviđa?Meni se sviđa moj engleski,pa šta?
Žao vam je što ne možete da me naterate da vređam.Mislite da sm napravio veliko propust?Možda,ali neću to da ispravljam zbog vas ili bilo koga drugog.
Nastavite vi da volite sebe.
Zanimljivo!?? Jedan od vas, nedavno otprilike reče ovo:neću da budeš deo mog života?Ovo mi ni danas nije jasno šta je trebalo da znači.Mora da je to neka intelektualna novotarija.
Ne odričem se patriotizma šta god vi o tome mislili.
Ne mogu da simpatišem ni jednog od onih što su nas bombardovali.
U Srbiji sada ima oko 18000 izbeglica.Hoćete reći da su izbegli zbog toga što nisu znali šta je demokratija,inače bi ostali u Hrvatsku,Bosnu,Crnu Goru, Kosovu?
Nastavite vi sa prezentacijom svojih znanja.Red je da vidimo to znanje koje smo platili,maravno,važi naročito za one sa budžeta.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  49  50  51  52  53  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh