Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 25-7-2008 u 17:10

Citat:
Originalno postavio/la Fagot
Nam srbima nikada nista ne valja,ni kisa ni vrucine ni -20 i +40.
U neku ruku Karadzic nije kriv nama,ali je kriv njima.I sve tako u krug.

Dali ste se zapitali koliko je NE SRBA stradalo, tokom ratova u Bosni,Hrvatskoj,Kosovu...To niko ne pominje,niko ne pominje razne paravojne formacije,koji su nosili sporete,frizidere i ubijali sve redom.
Zasto je tolko tesko shvatiti i reci mi nismo vecito u pravu mi smo inicijatori pojedinih vaznih istorijskih odliuka i mi smo sami sebe unistili.Niko nas nije unistio,unistili su nas Tito,Sloba,Seselj i nasa lakovernost da verujemo svakojakim budalama.

Svako ko se odvojio od nas prosperirao je...

Na neozbiljne delove se neću osvrtati.
Naravno da je njima kriv.
Da,zapitao sam se,da,to niko ne pominje,pominju se ovde kod nas samo žrtve na drugim stranama.Znate li Vi da je rat bio građanski I da su u njemu svi stradali,neko više neko manje,a naj manje Slovenci koju su sve započeli.Da, to znam.
Kad smo kod paravojnih formacija,znam da ih je bilo na svim stranama Mudžahedina,Ustaša.Četnika,Vojske Jugoslsvije(JNA),stranih plaćenika iz belog sveta željnih avantura I nivca,Nato pakta.UĆK……..Naprimer slovenačka lovačka organizacija je napala vojsku tadašnje Jugoslavije,I ubila nekoliko vojnika.Da čudo bude veće,prošle godine je jedna nevladina organizacija u Sloveniji,predstavnik je bio jedno žensko čeljade,koje je tvrdilo da je u Sloveniji to poznato,ali ne zna zbog čega se o tome ćuti,a još manje joj je jasno što Srbija ne traži istragu povodom tog događaja,obzirom da su stradali vojnici, po nacionalnosti Srbi?!
Kad je pominjanje žrtava građanskog rata u pitanju,Gospodin Tadić,predsednik Srbije,se svim predstavnicima I na lokalitretima gde su stradale te žrtve,izvinjavao I molio za oproštaj.Nikad srpskim žrtvama,verovatno po njegovim saznanjima,a sklon sam da prepoznam I Vašim,nisu postijale.
O glupim vođama koje ovako “znalački” nabrajate,znam sada koji su,ali je valjda red da pomeneš I one pametne.Priča sa smo krivici I samo uništenju je dirigovana.
Ovo zadnje što tvrdite,da “Svako ko se odvojio od nas prosperirao je...” Upućuje me nedvosmisleno da meni I celoj Srbiji sa Srbima I drugim narodima u njenom sastavu zajedno,poručujete da treba, da se odvojimo od sebe,kako bi prosperirali.Zanimljivo,ali meni apsolutno ne prihvatljivo.
Razmislite,Dali je ikad Zec pomislio da mu je spas u tome da postane Lisica,Vuk ili nešto treće?Da budem jasniji,moslite lid a je pomislio da je to upšte moguće? Mislim da bi bilo korisno da na ova pitanje sebi odgovorite.Ako Vam je volja.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 26-7-2008 u 20:42

E ovako Rade ja vas potuno razumem vi ocigledno ne zelite da stvari shvatite realno i da priznate sebi da Srbija nije Seseljava i kostunicina TVOREVINA,da nam je dosta ratova i da nikada vise ni zbog koga nasi ljudi a ni njihovi ne ginu u raznim OSLOBODILACKIM RATOVIMA i za razne ideologije.

Srbija nikada vise nece da se prostire od karlobaga i karlovaca do virovitice.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 27-7-2008 u 22:49

Iz dosadašmje naše polemike zaključujem da te mnogo jako trese nostalgija za Turcima,koji su ipak posle sedam(7)vekova morali da napuste Srbiju.Ne pada mi na pamet da ti to zamerim,samo konstatujem.
Sada ti je prilika da Turke zameni NATO. Trudiš se baš,ali nije ukusno da misliš da ću i ja tako nešto učiniti.
Svačija je želja njegova stvar.
Mogu samo da kažem da se sa tobom ne slažem.
Ja se grozi svega što je NATO činio po svetu, a i kod nas.
Ponosim se sa mnogim znanim i ne znanim herojima koji su braneći Srbiju, i druge u svetu, ovde ostavili svoje kosti,a za uzvrat doživljavaju ruganje, zapostavljanje vređanje,poniženja kao i druge grozne stvari. Ko zna,verovtno da neki misle da su to i zaslužili.
Želim da ovom prilikom iznesem moje osećanje ponosa navedeći kratko prema samo dva heroja,(da me ne optužite za lokal patriotizam),a to su: Flora Sens i dr.Arčibald Rajs. Moj naklon i poštovanje njima,naravno i svima drugima.
Pitam se kakva su Vaša osećanja u vezi samo ove dve ličnosti,da se ne upusimo u duga nabrajanja.
Ispravite me ako imam pogrešno sećanje,ali ako se dobro sećam,u našim predhodnim raspravama ste izneli stav da se stidite što živite u Srbiji?
Ako je i to tako,onda jer valjda jasno. Međutim,spreman sam da sa Vama i dalje polemišem.
Da ne ispustim izneti svoje poštovanje i naklon prema velikom heroju Radovanu Karadžiću.
Takođe i prema svim ostalim patriotama.
Izdajnike prezirem.

radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 27-7-2008 u 23:08

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
Ovo danas ne pada kisa,nego nebo nad Srbijom place od sramote...
Koliko nisko moze covek da se spusti zarad svojih interesa? Sta slavimo? Cemu se radujemo? Svojoj sramoti? Ko nam deli pravdu? Kome se ulizujemo? Ko Karadzica optuzuje za genocid i ratne zlocine? Oni koji su bombardovali Srbiju?

Vama, moj naklon i poštovanje.

Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 28-7-2008 u 15:28

Rekao sam stidim se sto zivim u Srbiji,ali volim ovaj narod.Ali pojedince prezirem.
Da ti objasnim zasto Se STIDIM STO ZIVIM U SRBIJI.
Razlog tome sto je puna saplitanja,svako hoce da ti udari packu,ne mozes kao sav normalan svet da zivis i da budes postovan.Stidim se zemlje u kojoj ti trze pare da se zaposlis,stidim se sto nema jasnih pravila za sve.

Nigde nisam napisao da volim Nato pakt,ali nigde nisam rekao da opravdavam nasilje,silovanje i ubistva ma koje vere bili...

Sto se tice borbe za ljudska prava,mogao bih neizmerno da pricam o tome ali mislim da je vaznu ili jednu od vaznih uloga odigrao Vudro Vilson.

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh