Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  54
Autor/ka: Naslov: Uhapsen Radovan Karadzic...
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 91.150.119.*

[*] napisana 22-7-2008 u 01:05

Svaki covek sam odlucuje o svojoj sudbini...
Ko smo mi da sudimo o necijoj odluci u smislu "treba ili ne treba se predati "?
Imajuci u vidu crnu srpsku hroniku Haskog tribunala, zasto biti heroj ako unapred znas sudbinu neosudjenih i mrtvih Srba?
Covek je odlucio da se ne preda jer je imao svoje razloge. Uostalom, predali ga drugi, nije imao potrebe da cini to sam, bar ne do sada, ukoliko je nezvanicna informacija tacna.
Seselj je specifican i zaista "tata" bar sto se tice sopstvene odbrane...Njegov dobrovoljan odlazak u Hag ne podrzavam.
Srpska drzava ima svoje sudstvo, ma kakvo da je, pravilo je da sudi srpskim drzavljanima i presude izrice "U ime naroda"
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 212.200.193.*

[*] napisana 22-7-2008 u 01:31

Nije se On predao zbog bolnicke nege, (Jadna li je majka tom koga haski bolnicari neguju!) vec zato sto vise nema snage da se krije.
Njegovo zdravstveno stanje je u tolikoj meri ugrozeno da mnogi predvidjaju da nece izdrzati ni put do Haga, sto ce u ocima srpskog naroda biti jedan veliki + za ove koji su sada na vlasti, jer ce na kraju ispasti da nisu hteli da ga isporuce haskom sudu.
Zivi bili, pa videli!
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 22-7-2008 u 01:38

Dakle...
Covek nije bio napaljeni klinac u prvim linijama fronta, nego je komandovao svima... Pre svega na taj nacin sto se kao politicar kandidovao da komanduje... I sta reci... Kako politicare obicno bas briga za nas obicne ljude, a nisam primetio da je i Karadzica bilo briga za nas svih ovih godina, (izmedju ostalog i za sve one ljude koji su ostali bez svojih domova, najblizih, bez icega) ne znam zasto bih i sam nesto mnogo brinuo za njega... Sta, porodica mu ''nezbrinuta''...? Nemaju sta da jedu...? Heh...
''Zasto biti heroj'' je bez veze odrednica, jer u ovim okolnostima covek uopste i nije heroj...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.21.*

[*] napisana 22-7-2008 u 11:58

Ko bi rekao, Radovan Karadzic ili Dragan Dabic...? Haski optuzenik iili lekar?

http://www.novosti.rs/upload/images/2008/JUL/2107/karadzicnova-v.jpg

Prema onom sto pisu srpski mediji, Snezina nezvanicna informacija pada u vodu...Covek, ziv i zdrav...i skroz drugaciji...
Ipak pitam se, zasto sa novim identitetom nije otisao negde daleko, daleko...http://forum.bgdcafe.com/style_emoticons/default/sm031.gif
I na kraju, opet...`ajde veruj nekom?
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 22-7-2008 u 15:39

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Dakle, ono sta ja znam to je da je Radovan u svoje vreme slao neke poslanice, valjda smatrajuci sebe apostolom. Znam i to da je Srbija podeljena oko toga treba li ga izruciti ili ne...
Ali...
Treba znati nekoliko stvari...
Prvo - smesno je porediti sebe sa apostolima na bilo koji nacin, to nijedan pravi hriscanin ne bi cinio.
Drugo - pravi hriscani radovali su se tome da postradaju za pravednu stvar, tako da bi prica o tome kako Radovan nece pred Haski sud jer je (taj sud) nepravedan trebalo da bude prilicno glupa sa stanovista iskrenih hriscana, jer je i ''prvi medju jednakima'', sam Hrist, izasao pred sud za koji je ZNAO da je potpuno nepravedan. (Pouka - ako je Radovan zeleo da postrada kao pravi hriscanin pravoslavac onda bi se i sam predao jos odavno) (Za ovo drugo, naravno, preduslov je da je covek nevin, sto ja ne znam)
Trece - ako je covek zaista toliko pravedan i vise od svega ''voli svoj narod'', zasto onda ceo taj narod drzi kao taoca zarad svoje slobode?
Cetvrto - ''Iz nezvanicnih izvora saznajem da je Radovan Karadzic tesko bolestan i da je sam hteo da se preda.''
Ako je to istina - zar je moguce da se u toj situaciji predao? Pa Hag ''ubija i zdrave ljude'', zasto se predao? Zbog bolnicke nege? O, pa to je nesto novo...
Peto - tek da znate, ne smatram Haski tribunal postenim, ni najmanje... Jedino ne shvatam kako neko moze biti smatran herojem ako ceo jedan narod drzi u ruznoj poziciji zbog sebe samog. To odistinski heroji ne rade...
Sesto - iako nisam njegov istomisljenik - Seselj je za sve ove nazovi ''heroje'' zaista ''tata''. Covek se pokupio i otisao. I u nekom cudnom odnosu snaga, ja mu priznajem da je svakako daleko veci heroj nego ovi koji se kriju godinama.

Ovo mi lići na nekog BRATA.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/VTS_01_1frame35636.jpg

Uvaženi pesnik:

Ne pripada zidarima kuće velikog brata.

"Са Дедиња гракће врана, ухапсише Радована.
Издаше га улизице што Тадићу вире из гузице.
Сад је јасније од дана ко издаде Слободана.
И на грани гракћу птице, дошло Српство до Ивице!!!"

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  2  3  4  ..  54
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh