Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Autor/ka: Naslov: B92 propaganda
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 93.86.23.*

[*] napisana 31-7-2008 u 20:54 Citiraj i odgovori

Ako se ne varam B92 je komercijalna televizija isto kao i Pink, prema tome - dabome.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 1-8-2008 u 19:59 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Citat:
Originalno postavio/la Fagot
B 92 je najcistija TV.
Pricajte vi sta god hocete,ali takvu slobodu izjasnjavanja nema nijedna TV.

Susreo sam se sa nekoliko primera koji ovu tvrdnju pretvaraju u veliku zabludu. Prave slobode medija nema, a b92 samo daje privid da je to mesto na kome se tako nesto moze naci.

Imamo isto mišljenje.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 1-8-2008 u 22:02 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Fagot
Uzmi jedan primer:

Nasilje u porodici u nasoj opstini pre neku godinu,ko je o tome izvestavao B92.

Primer je sjajan, Fagot. Ovaj primer pokazuje bas ono sto sam pomenuo negde gore, dakle to da b92 bas i nije tako slobodna i objektivna televizija kakvom je dobar deo nasih gradjana vidi.
O tom nasilju u porodici prvo je izvestio RTM, imali smo i specijalnu emisiju o tome. Nesto kasnije, TV B92 trazila je nase snimke i pricu i od toga su napravili prilog. Iako smo materijal ustupili besplatno samo uz molbu (usmenu, na zalost) da naznace ciji su snimci, to nisu ucinili. Mene licno posle su iritirali komentari posetilaca sajta ''devedesetdvojke'' koji su govorili o tome kako eto, niko drugi o tome nije izvestavao, a u jednom od komentara cak je receno da je eto morala TVB92 o tome da izvestava dok lokalna televizija cuti.
Vrhunac ''demokratije'' u devedesetdvojci bio je kada nisu hteli da objave moj komentar u kome sam samo naveo da ta tvrdnja nije tacna, te da su snimci koje je emitovala B92 zapravo snimci RTM-a. A nisam bas nikoga kritikovao, samo sam pomenuo da je lokalna TV o tome izvestila. Komentar se nikada nije pojavio na tom sajtu.

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 79.101.250.*

[*] napisana 2-8-2008 u 01:48 Citiraj i odgovori

Urednice, potpuno razumem o cemu govoris. U svojoj uzoj familiji imam novinara, koji je radio u jednoj nasoj eminentnoj televiziji. Covek je bio bez dlaka na jeziku, otvoren i posredan, pa je zbog takvog svog, pomalo prgavog, karaktera dobio otkaz.
Na njegovu srecu (ili nesrecu - ko zna, vreme ce pokazati) jedva ga je docekala konkurentska TV. Po mojoj proceni ni tu se nece dugo zadrzati, jer covek jednostavno ne ume da karikira i farba.
Potpuna sloboda medija ne postoji, nigde na kugli zemaljskoj! To vam je isto kao i posao u bilo kojoj fabrici. Moras da radis za interes svoje firme, u protivnom si nadrljao!
admin
Site Developer / Administrator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.230.*

[*] napisana 2-8-2008 u 08:40 Citiraj i odgovori

Kad smo vec kod te price, ja bih samo da podsetim da je Danijela Ivankovic, koja je tada (2006) radila u RTM, za reportazu o tom slucaju nasilja u porodici dobila Unicef nagradu za najbolji novinarski prilog u kategoriji elektronskih medija.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh