Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  7
Autor/ka: Naslov: Brisanje poruka i demokratija
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 16-4-2008 u 23:41 Citiraj i odgovori

Razumeo sam poruku urednika i njegovu demokratiju i mogu samo reći sledeću stvar - DOVIĐENJA !

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 16-4-2008 u 23:43 Citiraj i odgovori

I da... Kako, Radep001, mozete da napisete (ali stvarno) takvu glupost kao sto je ona na temi ''Kosovo'' a koja glasi

''dex,perica u drugi.....

Tebi i tvojim drugarima više ne ogovaram,jer sam primetio da sa moje poruke u diskusiji sa vama brišu.
Pod takvim uslovima moja diskusija gubi svrhu.''

Pa ovde sam obrisao i njihove poruke, sta pricate vi...?
Citao sam Vase postove, i znam da vam je uvek bilo tesko da ukapirate sta je to zapravo demokratija... (ovo nema veze sa politikom, ima samo veze sa kapiranjem)....
Ko god cita vase postove, shvatio je da vam tesko ide da ''provalite'' sta je rekao onaj pre vas... Mozda zato ne shvatate da nisu pobrisani samo VASI postovi, vec i postovi drugih ljudi, koji su imali stavove suprotne Vasim...

Pogledajte svoje postove, ne obazirite se na druge... Koliko njih je u off topicu (promasena tema) i koliko njih bi trebalo da bude obrisano, a nije...?

Dovoljno sam postova ostavio da je sasvim jasno da nikome ne drzim stranu... Nemam niti jedan razlog da se pravdam. Ali... Reci cu po ko zna koji put... Tako je lepo sakriti se iza ''nika'' i drzati predavanje... Demokratija...? Hehehehe... Ajte, molim vas.... Demokratija znaci i to da se zna KO govori na trgu stare Atine... To nije ni Nacional, ni Radep001, ni Korleone, niti Dex...
Uzivajte na Forumu RTM....
Urednik ionako placa sve kazne...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 16-4-2008 u 23:50 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la radep001
Uredniče,
Ne verujem da ne posećuješ druge forume.
Naprimer, b92

Nemoj o B92 da mi pricas, Rade, pa oni su primer ''nedemokratskog'' foruma... Strasno... (Mada mozda vas pustaju iz nekih njima (i nekima od nas) poznatih razloga...?)

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 16-4-2008 u 23:53 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la nacional
Razumeo sam poruku urednika i njegovu demokratiju i mogu samo reći sledeću stvar - DOVIĐENJA !

''Njegova demokratija'' odnosi se na to da na ovom forumu nema mesta prostotama...
Ako je to cilj tvog posecivanja foruma, onda - dovidjenja...
Mada mislim da nije, te prema tome...
Nacional, dovoljno sam toga preterao preko svojih ledja zbog tebe da bi tek tako otisao...

radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 17-4-2008 u 00:19 Citiraj i odgovori

Nema demagogije,nema provaljivanja,skrivenih poruka.........otvorano pa šta bude.
Pošaljite mi poruku ko Vas je kažnjavao, ili kažnjava.Ne znam kako ćete ovo prihvatiti,ali ja vam nudim pomoć bilo koje vrste zbog vašeg nepravednog stradanja.
Spreman sam da učestvujem u odbranu integriteta svakog novinara,kovača,ovčara,dama,dece........čoveka od svake grubosti.

Oni momci koji napisaše ono što napisaše,ne znam tvoj stav,moj je da treba da dobiju adekvatan odgovor.

Što se tiče brisanja poruka,kod tebe leba,kod tebe nož,tvoja volja, ako se briše neka poruka, nije ništa strašno,ali smatram za nekorektno,da to ne znam.
Ne tražim nikakvo praštanje,privilegiju ........kako drugima tako i meni.
Opet sam izgleda loše razumeo šta je pravo u demokratiji. Znam šta je lepo ponašanje i vaspitanje,ali ne očekujte da se povlačim pred bezobrazlukom,nepravdom,silom bilo koje vrste i moći.Uvek ću za sebe zadržati pravo da reagujem onako kako budem smatrao da treba. Naravno,trudim se da ne vređam nikoga,pa ni one,koji mene vređaju,kao i one o kojima imam dobro mišljenje.
Takođe smatram da ako sakrivamo loše osobine bilo koga,neće značiti da toga nama,ili da će ga manje biti.Naprotiv,smatram da je jedini lek od te bolesti,javna reakcija u suočavanje sa svojum i tuđim delom kakvo god da je.Skrivanje nije dobro ršrnje.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  ..  7
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh