Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  11
Autor/ka: Naslov: Kome odgovara ružna slika o Majdanpeku?
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.220.*

[*] napisana 8-3-2008 u 19:42 Citiraj i odgovori

ne, ne, ne, mama... odlicna tema na pravom mestu...

Samo nebo zna kako uspevamo da opstanemo....http://www.srbovanje.com/uploads/smil42d2f6fd1294a.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.180.*

[*] napisana 10-3-2008 u 16:44 Citiraj i odgovori

Dragi moji forumaši, volela bih da znam šta vi mislite kakav stav treba zauzeti u situaciji kad se u školama nastava održava u učionicama bez grejanja. Dobro, časovi su skraćeni...ali ipak i dalje mislim da je surovo i nehumano primoravati decu da budu u školi pod tim uslovima. Dalje, šta da kažem detetu kad dođe iz škole i kaže: " Mama,znaš kako sam se smrzla u školi..." osećaj je poražavajući,neopisiv...bes,nemoć,postiđena sam pred samom sobom i svojim detetom.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.196.*

[*] napisana 11-3-2008 u 00:52 Citiraj i odgovori

Mama...tesko je zauzeti stav u situaciji opsteg loseg stanja u gradu. U skolama nema grejanja, ali nema ih ni u stanovima u kojima takodje borave deca. Roditelji ce sve uciniti da omoguce zagrevanje stanova bilo elektricnim grejalicama, bilo pomocu ogreva, samo da njihovoj deci ne bude hladno.Razumljivo.
Skole nemaju tu mogucnost, ono sto mogu da ucine je da skrate boravak dece u hladnim ucionicama skracivanjem casova. Vise od toga ne mogu.
Ukoliko bi obustavili nastavu, otvorili bi problem nadoknade casova i deca bi isla u skolu za vreme raspusta, sve do realizacije propustenog fonda casova, a zavrsne razrede kako osnovnih tako i srednjih skola cekaju obaveze oko prijemnih i maturskih ispita i ne bi mogli da nadoknade propusteno.
Sta ciniti? Nema odgovora na to pitanje.Cekati.Ili mazut, ili lepse vreme...Biti jak i izdrzati stoicki...
Moje misljenje je da nam teska vremena tek dolaze i moramo biti spremni na to.
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 212.200.223.*

[*] napisana 11-3-2008 u 17:15 Citiraj i odgovori

Hvala Libi.

Da,u pravu si...stvarno smo u začaranom krugu. Jako mi je teško i ne mogu to da prihvatim kao neminovnost, a opet-suviše isuviše sam mala da to mogu da promenim.
Ljudska prava,dečja prava...kakva utopija.
"Ne nadam se u pomoć ljudsku,nego se nadam u Tvoju milost i čekam spasenje od Tebe Gospode".

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 12-3-2008 u 18:09 Citiraj i odgovori

Evo mog misljenja citiracu cika Radovica uz koga sam ja odrasla na svu srecu .....

"Ne znam kako vas greju ovog jutra, ali treba razumeti i te ljude iz toplana: kad pomisle koga sve treba da greju, ne radi im se. Prosvetni radnici im muce decu, kod lekara nikako da dodju na red, trgovci ih deru, milicioneri im uzimaju meru. A zbog jednog ili dva cestita coveka ne vredi paliti toliku vatru."

Covek je umro 1984 ja mislim da je ovo pisao nekih sedamdesetih recimo osamdesetih hahaaha, ovo se odnosi na Beograd znaci nisu ti problemi od juce to se vuce u nasoj dragoj zemlji odavno i sta reci na sve to???? Ocigledno ja nisam ni dok sam bila dole zelela ista da kazem ili i kad sam govorila niko nije zeleo da me slusa prema tome sad mi je i suvise glupo da komentarisem ja imam grejanje, vode, struje pa da ne bude kako je lako meni i kako ja nemam prava glasa bolje da cutim , jel tako???
 Strana:  1  2  3  4  ..  11
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh