Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  16
Autor/ka: Naslov: Kome odgovara ružna slika o Srbiji?
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 23-2-2008 u 09:56 Citiraj i odgovori

Šta da Vam kažem?
Persiraću Vam i dalje, jer smatram da imam pravo na to. To što sam napisao u vezi persiranja nije šala.
Veoma mi je žao što ste doživeli takve neprijatnosti po dolasku u Beograd, I mi, slični Vama imamo salične probleme ovde u Srbiji. Nemojte da Vas to pokoleba. Znate, ovde su narod jako podelili onako kao sam već opisao. Nemojte sebi postavljati dilemu dali ste, ili niste patriota, to mi, posetioci ovog foruma cenimo. Radujem se što se nije ubacio niko koji bi Vas uvredio i pokolebao. Nemojte se osvrtati na takve komentare. Radujte se što nije mali broj onih koji misle slično Vama, neki nemaju priliku da to na ovaj način iskažu i oni koji ne mogu podneti neprijatnosti, jer ovi drugi su često neučtivi i bahati. Čast izuzecima.
Što se tiče bavljenja politikom, moje mišljenje je da se njome bavite na vrlo dobar način. Nastavite samo.
Nije mi jasno od koga strepite da će Vas uhapsiti. Da ima stvarne slobode, kao što se hvale, verovtno se ne bi sreli na ovom forumu. Kao što vidite i u lošem se doživljavaju radosne i dobre stavari. Za slobodu i pevdu se moramo neprestano boriti.
U Americi nisu svi loši ljudi. Nprotiv, više je dobrih, čak i političara, tamo kao i ovde, nažalost, dobri ljudi se često povlače pred zlima, kako bi izbegli zlo. Smatram da se tu greši, jer povlačenjem dobrog pred zlim nije dobra perspektiva. Zato nastavite da se borite za dobro, kao što već činite. Želim Vam svako dobro i uspešan protest 24. februara u Čikagu.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.174.*

[*] napisana 23-2-2008 u 11:31 Citiraj i odgovori

Ja samo mogu da dodam da je Tadić pobedio na predsedničkim izborima zahvaljujući tim Srbima koji su u Americi i drugim neprijateljskim državama. Takođe i uz pomoć manjina, što znači da je pobedio uz pomoć stranaca a Srbija nije tako želela. Sad izgubismo Kosovo a krivica se svaljuje na sve druge samo na na DS i Tadića. Ja bih samo zamolio da više niko nikad ko je van Srbije ne bira Srbima ni predsednika , ni vladu . To je najmanje što se može učiniti za Srbe u Srbiji koji drugačije misle od onih koji su hteli BOLJU DRŽAVU OD SRBIJE.
Ko hoće bolje , široko mu polje.

Birajte sebi vlast i predsednike a Srbe u Srbiji pustite da biraju sebi.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 23-2-2008 u 12:38 Citiraj i odgovori

nacional

Ne slažem se sa Vama kada kažete da su za izbor Tadića krivi Srbi u Americi i drugim neprijateljskim zemljama.Uveren sam da su na sličan način uspeli da njih podele, kao i ovde nas u Srbiji. Nažalost. To nam dokaziju i neki komentari na ovom forumu, kojih na žalost,nije malo. Žalim što se mnogi pecaju na praznu globalističku udicu. Zamislite tu nakaradnu uducu koja kaže: vi nama Kosovo,mi vama bolji život. Na nama je da se kačimo na tu udicu, ilji ne. Ko je kriv što se neznatrna većina upecala na udicu"bolju život". To su oni sebični i alavi.Zato ne može biti neko drugi kriv. Nije dobro da na ovaj način obeshrabrujemo itomišljenike.Koja je korist od toga?

Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.138.*

[*] napisana 23-2-2008 u 12:48 Citiraj i odgovori

Da,da... u Majdanpeku je za Tadića glasala većina, a za to su sigurno krivi Srbi iz Amerike...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 23-2-2008 u 12:55 Citiraj i odgovori

Mama_tvoja
Da. Tako je. Ja sam se u to uverio na biračkom mestu gde sam bio član.

Strana:  1  2  3  4  5  ..  16
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh