Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  13  14  15  16
Autor/ka: Naslov: Kome odgovara ružna slika o Srbiji?
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 13-3-2008 u 23:47 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Streptomicin
S`druge strane , gledajuci problem u globalu, ova dva lika me podsecaju na VIP VB.
nacional ko Zorica M. a rede ko Bicko i naravno jedan ispada i na kraju onaj koji ostane ide u dil. Sve je to vec vidjeno tako da sva njihova opoziciona infuzija koju gledaju da ubrizgaju svima ostalima koji je NE PRIMAJU, ista bude smanjena, samo iz jednog razloga, "jer sviranje ......... je umetnost zato je ne kvarite ako ne znate da odsvirate"
uostalom svaka opozicija ima pravo da enja i da se ljuti i da negoduje i da .........al ovakva opizicija nema nikakve sanse sa vladarima ali nikakve.
A glasanje za moj odgovor ?

http://i49.servimg.com/u/f49/11/79/68/37/smil4410.gifhttp://i49.servimg.com/u/f49/11/79/68/37/smil4310.gif

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 14-3-2008 u 09:07 Citiraj i odgovori

Urednik,
napisana 8-3-2008 u 00:41

"Ni za veliku vecinu ljudi sa ovog foruma, jer, citajuci sve vas pazljivo citavo ovo vreme, zakljucio sam jedno - kada bismo se svi sreli - licem u lice, bez obzira na sve razlike, ne verujem da bi bilo toliko teskih reci koliko smo spremni da ih izgovorimo ovako, kada pricamo masini...
Ali... I to je deo otudjenja koje nam nudi savremeni svet..."

Ideja za lice u lice, Vam je sjajna. Ja je prihvatam. Javno, u TV ili radio emisiji. Može i na drugo mesto.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.204.*

[*] napisana 14-3-2008 u 15:45 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la radep001
Libi,

Da Princip nije pucao,Srbije ne bi bilo.Na red su čekali i vrli srbi udvarajući se velikom sunu Titu.Valjda vam je rezultat poznat.Zbog toga smo tu gde smo. Da Vas podsetim,taj veliki sin je zabranio srbima da se posle 45.vrate svojim kućama I imanjuma.Setite se položaja naše kulture,crkve i vere u to vreme.Ako ste mlađi I niste bili u prilici da to na časovima Istorije to saznate,potrudite se da o tome nešto pročitate.

Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.204.*

[*] napisana 14-3-2008 u 16:04 Citiraj i odgovori

Rade, ocigledno se ne konstatujemo.Tvoja replika meni, nema veze sa onim o cemu sam ja govorila. Ja pricam o karakteru jednog naroda koji nikako da se slozi u svojim interesima i ciljevima, o nekorektnom odnosu evropskih drzava prema tom narodu ( satanizacija ) jos od Gavrila Principa, o nasim politickim podelama...
Ti pricas o necem sto je izvan moci gradjana Srbije, a to je visoka politika, sa tvoje tacke gledista.
Mlada nisam i istoriju, odlicno skolski poznajem... od Vuka Brankovica, zatim Karadjordja, Obrenovica, pa do Milosevica i Djindjica...
Sada ti procitaj koliko smo se delili, ko je koga izdao, a ko je koga ubio. A svi smo Srbi...
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 18-3-2008 u 22:00 Citiraj i odgovori

libi ,

U teoriji,koliko mi je poznato,nema sudbine i još koje čega.
Ja Vas konstatujem.Možda nedovoljno jasno. Izvinjavam se.
Moje poimanje satanizacije stoji ovako. Ako neko želi da vas porazi iz nekog razloga,o vama će govoriti ružno do te mere,da ćete se i sami podeliti,naravno,manje-više,zavisno od strukture Vaše ličnosti.
Ja mislim, i ubeđen sam,da satanizacija nije zabavna igra,već,da za cilj ima ostvarenje ozbiljnog cilja,ili ciljeva,na Vašu štetu.
U nama,pa i drugim narodima,među kojima ni mi nismo izuzetak, kada ih tako nešto snađe,reaguju slično. Jedni misle da je mudro biti ponizan i poslušan,a drugi misle da se trba žestoko protiviti.
Naravno, ovde postoje i među-varijante.Ja sam svestan da te podele mora biti,ne bih navodio brojne razloge za to ovom prilikom,ali se zalažem, da odgovor za ovu priliku bude žestok,jer ovi koji nas sada satanizuju,nemaju male ciljeve koje bi ostvaruli na našu štetu i neće lako od tih ciljeva odustati.Tih primera na ovoj planeti ima sijaset.Nažalost!
Druga politička opcija se zalaže za ispunjavanje svih zahteva(ucena),verujući da će se ovi moćni sažaliti ili umoriti i odustati. Ne verujem. Ulog je zanačajne vrednosti.
Nažalost,ne verujem da će se jedna i druga strana složiti, makar dok smo u ovom problemu.
Moja je želja da se ne razlikujemo,ali......
Videćemo!

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  13  14  15  16
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh