Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  101
Autor/ka: Naslov: KOSOVO
kruger
Redovni član

Registrovan/a: 13-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: bice bolje, neko vice

IP: 212.200.223.*

[*] napisana 17-2-2008 u 21:46 Citiraj i odgovori

slazem se. Znas kako rece onaj lik u filmu Evolucija ( ukoliko si gledao ) uvek ima vremena za podmazivanje ).
Negde sam cuo da ce u Srbiji biti dobro kada se ponovo budu spojila Lazareva glava i telo. Pa nista, sacekacemo i to.

Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 17-2-2008 u 21:49 Citiraj i odgovori

Bumo čakali, za kaj pa ne.
DONT HAPPY BE WORRY

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Matrix
Početnik
*

Registrovan/a: 17-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Mamuran

IP: 212.200.193.*

[*] napisana 17-2-2008 u 22:00 Citiraj i odgovori

Gospodine Krugeru molim vas za komentar o Kosohttp://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/cheering.gif
:cheering:vu
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 17-2-2008 u 22:25 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la nacional
@urednik

Jel možeš i smeš reći iskreno, da li se može ovaj tvoj tekst pročitati i primeniti na isti način i sa istom sadržinom a sa jedinom izmenom umesto Buš čitaj Tadić? Da li misliš da vode potpuno istu politiku? Da li vidiš glumu u Tadićevim nastupima i ponašanje ova dva čoveka koja se na razlikuju ni u čemu. Meni je jasno da je teško ovako nešto za tebe zbog tvog položaja ali ... ima li nešto istine u ovome što ja želim da predočim?
Ja sam tvoj tekst tako čitao i kažem , u pravu si.

Hahaha...
Pa, cuj, ipak ne mogu da se slozim sa tobom... Ipak su oba kandidata iz drugog kruga izbora za predsednika Srbije doktori nauka za Busha... Njegove izjave govore zasto:

"Velika vecina naseg uvoza dolazi iz inostranstva."

"Cini mi se da smo krenuli nezaustavljivim putem prema slobodi i demokratiji - ali to se moze promeniti!"

"U jednu rec moze se sazeti odgovornost onog koji vlada, a ta jedna rec glasi: 'Budi potpuno pripremljen.'"

"Mi cemo imati najbolje obrazovane Amerikance na svetu."

"Mi stojimo uz NATO. Mi smo deo NATOa. Mi stojimo uz Evropu. Mi smo deo Evrope."

"Za americku svemirsku agenciju NASA svemir je prvi prioritet."

"Kad pazljivije proucimo stvar, videcemo da su ucitelji jedina profesija koja poducava nasu decu."

"Vreme je za ljudsku vrstu da udje u Suncev sistem."

"Nadam se da ce Kongres izglasati zakon s kojim cu ja moci ziveti cak i ako ne bude izglasan."

"Da u SAD postoji diktatura bilo bi mi mnogo lakse. Naravno, kad bih ja bio diktator."

"Divna stvar u knjigama jeste to sto se u njima mogu pronaci i prekrasne slike."

"Mi smo udvostrucili - s 50 miliona na 195 miliona - kolicinu novca koja nam je za tu stvar na raspolaganju."

"Sreo sam se juce s predsednikom Putinom. Cini mi se da je on vrlo napredan covek, kako se to kaze u nijansiranim diplomatskim krugovima."

"Ovde sam da vas obavestim da ce salteri i avioni poleteti s Washingtonskog aerodroma vec ovog cetvrtka."

"Doneo sam neke jako dobre odluke u proslosti. Doneo sam i neke jako dobre odluke u buducnosti."

To je ponos jedne od najvecih svetskih sila i ono sto je meni strasno - to je covek koji odlucuje o planeti... Iskreno mu zelim da je do danas bar spoznao u kom zvezdanom sistemu se ta planeta nalazi, ali, Nacional... Ne preteruj... Ko god da je nas kandidat (izuzimam Secerovskog), ipak je Bush neprikosnoven...

U principu - bilo bi smesno da nije zastrasujuce...

Na to sam mislio kada sam pisao onaj tekst gore...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 79.101.178.*

[*] napisana 17-2-2008 u 23:08 Citiraj i odgovori

Ljudi, tuga Bozhija. Srce mi se cepa zbog ovoga danas... Sami smo krivi zbog toga shto se desilo. Da smo manje prichali a vishe radili mozhda bi sve bilo drugachije.
Ali ne, nama je bitno da se ulizujemo Amerikancima i toj prokletoj EU po svaku cenu, da izgubimo i ovo malo dostojanstva shto nam je ostalo.
Bio sam jedan od onih militantnih ljudi (Daj da idemo dole i ratujemo), stojim delom iza toga i dalje... Mada, sad se pitam. A chime mi to da se suprotstavimo njima?
Zhivimo u zemlji u kojoj je sramota odsluzhiti vojni rok, gde nisi kul i modernih shvatanja ako ne sluzhish civilno... Chime se mi to busamo u grudi?
Nash drzhavni vrh je pao na najtezhem ispitu u njihovim karijerama...

Ovaj 17. Februar ce ostati upisan najcrnjim slovima u istoriji Srpskog naroda.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  101
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh