Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  11
Autor/ka: Naslov: o muskarcima...
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.197.*

[*] napisana 15-2-2008 u 11:58 Citiraj i odgovori

Imas pogrsnu predstavu o mnogo cemu na ovom forumu.Pre svega niko od clanova foruma nije usamljen i bez prijatelja kako u realnom, tako i u virtuelnom zivotu.To opet po slikama i komentarima mozes da vidis, naravno ako budes dovoljno pazljiv.Vecina, ukljucujuci i mene voli bas ovaj sajt, ne samo zato mu je omoguceno da upoznaje ljude, vec zato sto se ovde srecu stari prijatelji i ublazava nostalgija za rodnim gradom,domovinom i ljudima sa kojima smo se nekada druzili.
Najmanji broj clanova je iz M-peka.Mi cak ne znamo odakle nam ti dolazis.Poceo si sa politickim temama, nametao si nam svoje stavove, ne zeleci da prihvatis i postujes tudje misljenje.Kada su izbori prestali da budu aktuelni, presao si na vredjanje svega sto je zensko, jer su te obicne zezalice, pitalice isprovocirale, umesto da te nasmeju.
Svojim stavom ne dozvoljavas nikom da te upozna i da sa tobom komunicira.E to je ono sto smeta ovde.Vredjao si, a nisi bio dovoljno jak da primis uvredu.
Clanovi foruma su divni ljudi, ja sa moje strane ne dozvoljam inicijalnu uvredu bilo kakve vrste.Ako je bude, razumljivo je da ce slediti reakcija - uvreda na uvredu i ja cu se tako ponasati.
Muzevi posecuju forum, neki su i clanovi foruma,ali smatraju da je bespredmetno odgovarati na postove takve vrste.
Ko se raspravlja sa zenama, mora da zna da je bitku izgubio, jer zena je zena...jezik joj je jaca strana.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
viki
Forum Manijak

Registrovan/a: 8-11-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

ISP: *.dc.telemach.net

[*] napisana 15-2-2008 u 12:02 Citiraj i odgovori

mogu samo da kazem bravo libi carice

Na ovoj zemlji sam svratila
da ti namignem malo.
Da za mnom ostane nešto
kao lepršav trag.
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 15-2-2008 u 13:51 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
Imas pogrsnu predstavu o mnogo cemu na ovom forumu.Pre svega niko od clanova foruma nije usamljen i bez prijatelja kako u realnom, tako i u virtuelnom zivotu.To opet po slikama i komentarima mozes da vidis, naravno ako budes dovoljno pazljiv.Vecina, ukljucujuci i mene voli bas ovaj sajt, ne samo zato mu je omoguceno da upoznaje ljude, vec zato sto se ovde srecu stari prijatelji i ublazava nostalgija za rodnim gradom,domovinom i ljudima sa kojima smo se nekada druzili.
Najmanji broj clanova je iz M-peka.Mi cak ne znamo odakle nam ti dolazis.Poceo si sa politickim temama, nametao si nam svoje stavove, ne zeleci da prihvatis i postujes tudje misljenje.Kada su izbori prestali da budu aktuelni, presao si na vredjanje svega sto je zensko, jer su te obicne zezalice, pitalice isprovocirale, umesto da te nasmeju.
Svojim stavom ne dozvoljavas nikom da te upozna i da sa tobom komunicira.E to je ono sto smeta ovde.Vredjao si, a nisi bio dovoljno jak da primis uvredu.
Clanovi foruma su divni ljudi, ja sa moje strane ne dozvoljam inicijalnu uvredu bilo kakve vrste.Ako je bude, razumljivo je da ce slediti reakcija - uvreda na uvredu i ja cu se tako ponasati.
Muzevi posecuju forum, neki su i clanovi foruma,ali smatraju da je bespredmetno odgovarati na postove takve vrste.
Ko se raspravlja sa zenama, mora da zna da je bitku izgubio, jer zena je zena...jezik joj je jaca strana.

Ali pamet nije to svi znamo.
Napričala si svašta ( da ne kažem nalupetala si se ) nemaš pojma ni šta si htela da kažeš ali nisam ni očekivao jer znam šta znači ženska pamet. Razumete se u sve i svašta a u stvari ko Marica u kriv.....
Terorom većine ( pošto se vas nekoliko lično poznajete ) želite da nametnete svoju istinu i potisnete svakog ko vam se usprotivi. To što ja nisam još odgovorio kako bi trebalo govori samo koliko sam tolerantan prema vama a ako krenem da pričam sve što se zna po Majdanpeku o vama koje ste tako fine neće biti prijatno za te vaše muževe koji čitaju ove komentare. Nemojte da posle bude mi smo se šalile , jer neću izostaviti ni jedan detalj onoga što ljudi pričaju o nekima. Jel si se pitala zašto se više ljudi ne uključi na ovaj forum, nisi, pa zapitaj se a da ti kažem šta meni kažu o vama , reći ću ako nastavite da me provocirate. Samo istinu naravno ali ona se neće baš svideti pogotovo vašim muževima, zato malo kontroliši jezik.
Kažeš da sam vam nametao moje stavove, pa i vi namećete svoje valjda je zato i forum da se razmenjuju stavovi.
Jel vi uopšte znate šta znači reč forum? Da znate ne bi postavili većinu tema koje su sad na forumu.
Svakom svojom izjavom vas par koje se znate od ranije samo sebe ukopavate jer pokazaćete na kraju ko ste ako ne ja ću svakako reći ono što znam o vama. A sa uvredam je prva počela jedna od vas.
Samo ću ti ovo još reći, ako nastaviš ovakvim tonom i ukoliko vam ne pomogne urednik brisanjem mojih postova ja ću iz ovoga svakako izaći kao pobednik a vi posramljene ( ako znate šta je to ) a još neko pored vas.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 15-2-2008 u 14:53 Citiraj i odgovori

Saznaj par stvari :

1. ti to mene ili ostale plasis nasim muzevima?Ja ga nemam.
2. one koje imaju muzeve uopste ne zive u Majdanpeku.
3. clanovi foruma koje licno poznajem su muskarci, devojke sam upoznala ovde i verovatno bi mi bile prijateljice ali su mi par zemalja ili kontinenata daleko.
4. nisam te uvredila, navela sam par stvari koje ocigledno ne kapiras.
5. smesan si jer pretis stvarima zbog kojih mozes da popijes tuzbu za uvredu, bude li se nekom ucinilo da si izneo nesto sto po zakonu ne bi smeo.
6. nemoj da brines za masovnost foruma, jer ti ga upravo ti svojim postovima cinis siromasnim.
7. izvoli brate, pucaj po nama, ne mozes nam nista.
8. ovim sam zavrsila svaki razgovor sa tobom.
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 15-2-2008 u 17:10 Citiraj i odgovori

Ne pretim samo upozoravam da se skrate jezici.

Istina može da boli.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  11
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh