Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  8
Autor/ka: Naslov: Zakključenje Ugovora o prodaji RTB.
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 20-3-2008 u 10:58 Citiraj i odgovori

Pročitajte ovo!

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-20-03-2008/ugovor-na-sunce

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Korleone
Forum Manijak

Registrovan/a: 8-4-2008
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 8-4-2008 u 19:56 Citiraj i odgovori

Nadam se da je prica oko prodaje RTB - a konacno zavrsena, konacno ce poceti da se radi a ne samo da se ceka "nesto", meni je dosta cekanja, hodju da radim i zivim u normalnoj zemlji, da gledam svoja posla a ne da resavam lokalna i globalna politicka pitanja! Nemam nameru da cekam vise dok ljudi koji misle da je RTB " nas ", da nas nisu pitali da li smeju da ga prodaju,shvate da je vreme socijalizma i samoupravljanja proslo ( Boze, hvala ti). Telefonska sednica je samo pokazala da RTB nije toliko bitan koliko se misli u Boru i Majdanpeku. Jos Mnogo stvari treba da se uradi. Dinkic je jedan od retkih ljudi koji ima hrbrosti da tako nesto uradi, pravi covek za Srbiju gde ima previse osetljivih tema. A i ono sto obeca ispuni.
Sto se tice LDP-a, da ih se neko mozda ne plasi pa ih toliko napadaju?!?
Pokusali su Cedi i u kucu da idju!!!!!!

www.forumfilmovi.com
Korleone
Forum Manijak

Registrovan/a: 8-4-2008
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 9-4-2008 u 22:29 Citiraj i odgovori

Prica oko Prodaje RTB - a nazalost jos nije zavrsena...

www.forumfilmovi.com
radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 9-4-2008 u 23:40 Citiraj i odgovori

Da, nije završena.
I dalje neki naši "prijatelji"iz belog sveta,se trude da zatvore RTB.
Valjda im se neće posrećiti.

radep001
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

IP: 212.62.51.*

[*] napisana 9-4-2008 u 23:44 Citiraj i odgovori

Izbegavao sam da budem preopširan,ali bez obzira na sve,reći ću i sledeće:
U protekle trigodine se razgovaralo o budućnosti RTB,pre svega sa predstavnicima svetske banke u vezi njihove jedine preporuke da se RTB zatvori.Obećavali su kredite,edukacije,programe uz oblasti poljoprivrede,turizma,izgradnje industrijske zone i čega sve ne.U tu svrhu je formiran tranzicioni centar.Kad smo kod toga,zna li neko da on i dalje postoji?Obična magla,da ne kažem šargarepa na štapu bez definisane dužine.
Sve se ovo čine sa ciljem da RTB,zatvore.
Sa toga,dubokog sam uverenja,da kupoprodaja sa Kuprumom,tako i kupoprodaja sa ATEK-om je u funkciji zatvaranja RTB-a. Jer,šta reći,kada ni jedna od ovih kompanija nisu imale obezbeđene potrebne bankarske garancije za kupovinu imovine, kako zakon i tenderska procedura nalaže,muka jedna,pa se zbog toga sa velikom zabrinutošću pitam: Šta nas tek očekuje kada su u pitanju investicije?Ja sam skeptik po tom pitanju.
Ko god da dođe na mesto vlasnika RTB-a,neće ništa raditi na povećanju zarada.Njihov interes je da što pre vrate kredite.Ovo sa 200 evra po godini staža, mislim da je lažno obećanje.Koska koja to nije,a dajeu nam je dok oni skupljaju ono što su naumili.
Dosadašnje valade su obavezivali da ništa se ne investira u proizvodnju.Pitajmo se zbog čega?
Ovom prilikom molim sve zainteresovane za ovu temu koja je obimna,pređemo na FORUM RTM-a,gde postoje teme koje su otvorene u ovu svrhu.Neka oprosti Urednik ovog puta.

Kada je prodaja imovine RTB-a,definitivno ne podleže zakonu i pravilima tenderskog postupka,i to u prvom redu zahvaljujući Dinkiću.
RTB mi liči na slučaj " presedana Kosovo",kada je privatizacija u pitanju.
Vlada(Dinkić),telefonski donose odliku o izboru za kupca, konkretno,austrijski ATEK.
Vlada(Dinkić),potpisuje Ugovor o kupoprodaji(čemu onda služi Agencija za privatuzaciju).
Vlada(Dinkić),odlučuje da se produže rokovi za ispunjavanje tenderskih uslova.Naravno,suprotno zakonu i tendrske procedure.
Vlada(Dinkić),odlučuju da se konačno raskine Ugovor sa ATEK-om,zbog propuštanja rokova,ali ne, da,ne,ipak,Vlada(Dinkić),će 10.maja,valjda i konačno odlučiti o sudbini RTB-a.
Sve sami presedani.
Vlada tehnička,a, bogami po potrebi i aktuelna.
Znam da sindikat "Nezavisnost",ne samo što odobrava ovo što se dešava sa RTB, već iz centrale metalaca u Beogradu, zabranjuje bilo kakve aktivnosti na teranparenciji u ovom poslu, pod pretnjom isključenja iz članstva sindikata,
i to suprotno Statutu.
Kad može Dinkić, što ne bi mogao Dragan Matić-Matke,predsednik granskog sondikata "Nezavisnost" i njegovi klimo-glavci

Strana:  1  2  3  4  ..  8
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh