Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  9
Autor/ka: Naslov: Pada vlada
DANICA
Forum Manijak

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: lovely

IP: 212.200.193.*

[*] napisana 11-3-2008 u 19:24

nacional zašto si tako siguran u to da niko više neće skoro poželeti da formira vladu sa DS-om i G17?samo molim te nemoj odmah da se svađaš jer me čisto interesuje šta misliš, ne napadam te zato molim te ne budi u gardu kao inače, ono kao više razgovaramo, ok?

uostalom meni je politika i radikala i demokrata nerealna(druge ni ne računam jer je to tek nebuloza) i više nikome ne verujem u ovoj zemlji
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 11-3-2008 u 20:26

Pa zar to nije jasno rečeno, ako nije tako u čemu je problem da vlada dalje funkcioniše. Dakle DSS neće sa DS om i G17 Radikali takođe , ostali se ne računaju. Odnosno LDP neće sigurno, SPS bi se kurvao ali nema čime i to ti je činjenica. E sad DSS očekuje da DS na ovim izborima prođe lošije pa da onda svi ostali formiraju vladu izuzimajući SRS i DS ali to neće tako ići. Kad kažem lošije , mislim na poslednje parlamentarne ne predsedničke, jer DS nikad na parlamentarnim ne može postići rezultat kako na prededničkim da se DS-ovci ne zavaravaju. Radikali i DSS je najizvesnija buduća vlada s tim da DSS dobije "koske" a ako ne onda će SRS+SPS i možda bude NS. A moguće je i da ako Velja odluči da izađe sam , što bi mu bilo najpametnije, sa SRS napravi vladu. Dakle to su realnosti .
Da bilo ko hoće da pravi vladu sa DS-om to bi i sad uradio ne bi raspisivali izbore . A G17 bi svi , znači SVI, najrađe videli van svih vlada. Od prve do poslednje stranke osim DS-a i najverovatnije da će G17 ići zajedno sa DS-om jer zna da u protivnom ne prolazi cenzus i tako ispada iz svega a para se Dinkić neće lako odreći. Ono što sam ja siguran je da DS i G17 neće biti deo sledeće vlade a ostali se možda i dogovore. Ili ako to ne bude moguće, mada ja verujem da hoće, onda postoji jedina mogućnost neke vlade sastavljene od svih parlamentarnih partija po proporcionalnom sistemu u kojjoj će radikalima pripasti najveći deo i gde će oni pokazati kako se vlada u interesu Srbije i za kratko vreme na sledećim ponovljenim izborima odnese ubedljivu pobedu sa više od 50% poslaničkih mandata i sastavi vladu SRS-a.

Odgovor na početak komentara: Nikad ne napadam dok sagovornik ne počne prvi i ne vređa.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 13-3-2008 u 19:07

Mislim da je dosadašnja koštuničina vlada,pokazala nešto važno.
Naume, vlada je pokazala da DS ,i njoj bliske kombi stranke,takozvane proevropske,sa Tadićem na čelu,idu u evropu,ne pitajući za cenu koja će stići na naplatu državi Srbiji.Može berz Kosova I Metohije sada,sutra ako budu zahtevali,I bez drugih delova teritorije I ko zna bez čega još.
Sa druge strane imamo Koštunicu I Velju,koji su za evropu,ali sa Kaosovom u sastavu Srbije.Za takvo rešenje su Radikali I ostali.
Došlo je do jasne političke polarizacije,i sve je jasno. Nema više skrivanja.Ako birači budu dali priliku Taduću da sastavi većinu,ne treba više da kukaju nad svojom jadnom sudbinom,jer teba da znaju da Evropa treba tajkunima I moćnicima, koji nas, njima poklanjaju u postupku privatizacije,I da će za to sami biti krivi.Mi u dosadašnjim privatizovanim preduzećima,imamo radničku bedu koja dovodi do samoubistva radnika.Humano, zar ne?Demokratski”sami ste hteli,niko vam nije kriv”.
Zabrinut sam zbog toga što naši pojedini birači,koji I dalje nasedaju na šargarepu,koju nikada neće dobiti ni da gricnu,a glasati za nih.Dokle će im paliti ta podmetečina sa šargarepom? Možemo li im reći na sledećim parlamentarnim I lokalnim izborima,dosta nam je te vaše šargarepe.Lažete bre.Možemo li da se jednom dozovemo pameti I da radimo za sebe,i da ne pristanemo na savremeno robstvo?Videćemo na izborima u maju.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
nacional
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 13-3-2008 u 23:42

Ma nema ako , možda, nije nego.
Ko sme da se kladi da u sledećoj vladi nema DS-a i G17 . Evo ja sam spreman da se kladim da ne postoji ni 0,1% takvih šansi, nema ni toliko ali da ne kažem 0.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
nacional
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.210.*

[*] napisana 7-6-2008 u 12:15

DA ne bude da nemam o čemu , samo da podsetim o nekim mojim tvrdnjama...

ILIĆ:FORMIRAĆEMO NACIONALNO ODGOVORNU VLADU I BEZ JS

BEOGRAD , 6. juna (Tanjug) - Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić izjavio je da se koalicija D S S - NS nije predala i da će formirati novu nacionalno odgovornu i demokratsku vladu i bez lidera Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme - sa radikalima, SPS, PUPS i liderom Liste za Sandžak Sulejmanom Ugljaninom.

"A, ako ne budemo mogli da se dogovorimo sa (lider SPS-a Ivica) Dačićem i (lider PUPS-a Jovan) Krkobabićem, onda idemo na nove izbore", rekao je Ilić u intervjuu sutrašnjim "Novostima".

Upitan da li veruje da će se koalicija SPS-PUPS-JS pocepati i da će Dačić i Krkobabić na jednu, a Marković na drugu stranu, Ilić je odgovorio: "Nećemo valjda da dozvolimo da totalno neozbiljni Palma sa svoja tri poslanika bude centralna figura u Srbiji".

Ilić je ne veruje u mogućnost da DS sa koalicijom okupljenom oko SPS i manjina obezbedi većinu u parlamentu i formira novu vladu.

"Ne verujem u tu mogućnost. Nije to politički prirodno. Neće SPS na to pristati.Vidite kako je u Beogradu, gde se SPS sam pita u toj njihovoj koaliciji.A, ako socijalisti ne budu pravili vladu sa nama - biće ponovo izbora", rekao je Ilić.

"Javno pitam Borisa Tadića koliko je platio Palmi. Neka nam Tadić to kaže.A ja znam da je već otvoreno tržište, da se sve kupuje i da postoji cenovnik. Znam cenu za jednog poslanika, a znam cenu i za celu partiju.Srbija je trenutno najprljavija pijaca.Ta trgovina će ugroziti stabilnost države", tvrdi Ilić.

On je rekao da su i njemu iz DS nudili da napusti Koštunicu i da sa njima uđe u vladu.

"Nudili su mi to više od deset puta. Zato ja i znam kolike su te cene poslanika ili političkih grupacija", kazao je Ilić i dodao da "nude svašta", ali da neće to još da kaže i da će sve reći uskoro.

Na pitanje hoće li ga kupiti, Ilić je odgovorio da on nema cenu.

"Ja nisam Palma. Ne pada mi na pamet da napustim Koštunicu", rekao je Ilić koji smatra da vlada mora da bude formirana što pre, jer je Srbija trenutno u nezapamćenoj ekonomskoj krizi.

Strana:  1  2  3  4  5  ..  9
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh