Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  20
Autor/ka: Naslov: Ukidanje viza
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.174.*

[*] napisana 22-2-2008 u 22:48 Citiraj i odgovori

Citat:
Zakacio si se za mene,a ja to ne zelim.Pozdravljam te, meni je dosta politike ,preci cu sad na malo vedrije stvari.

http://i34.servimg.com/u/f34/11/79/68/37/d06210.gif

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin.itsisp.net

[*] napisana 23-2-2008 u 20:34 Citiraj i odgovori

:nunu:

"Ko čeka, taj dočeka" Nemačka je UKINULA VIZE!!!!!

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.187.*

[*] napisana 25-2-2008 u 00:38 Citiraj i odgovori

Rade, ja taj problem nemam. Igrom sudbine omogucen mi je stalni boravak u Nemackoj i mogu da se setam po Evropi kad pozelim.
Moj muz je otisao pre 6 godina, ne zato sto je zeleo, nego zato sto je morao, jer ovde nam vise nije bilo opstanka.
Srbiju voli iznad svega i ovom prilikom Vam moram reci da je oduvek bio pristalica radikala.
Morao je da ode, jer ovde nije imao sa kim da sprovede u delo svoje ideje i projekte. Niko nije imao razumevanja za njegovo znanje i obrazovanje. Mnogi su se bojali da im ne ugrozi polozaj, a njemu to ni na kraj pameti nije bilo.
Zeleo je sve najbolje svojoj firmi i ovom gradu, ali nije imao podrsku, jer je svako gledao svoj licni interes, a oni koji su ga i podrzavali tapsali su ga po ramenima krisom, da niko ne vidi, jer su se plasili za svoj opstanak.
Kad bih vam samo rekla koliko se borio i kroz kakve psihicke torture je prolazio od strane neznalica i karijerista, ne biste verovali.
U vreme kad su se stanovi delili i sakom i kapom, mi smo ziveli u šupi. Da, u šupi, jer su kadrovski stanovi dodeljivani prema stranackoj pripadnosti, poltronima i uvlakacima.
Kad je bilo ono cuveno isterivanje, ponizavanje, pljuvanje i sutiranje rukovodioca, moj muz je stao na njihovu stranu, bodrio ih i moralno stitio. Te ljude koji jednom strucnjaku i doktoru nauka nisu hteli ni krov nad glavom da daju.
Dosla je nova garnitura, alava i halapljiva, oterala ljude sa svojih radnih mesta i rasprodala sve sto se prodati moze. Sve sto su nasi dedovi i ocevi godinama stvarali.
Nisu njima potrebni strucnjaci, njima trebaju poslusni, koji ce da klimaju glavom.
E, moj muz to sebi nije hteo da dozvoli, pa je zato otisao, tamo gde umeju da uvazavaju, postuju i cene znanje.
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.180.*

[*] napisana 25-2-2008 u 17:50 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Nisu njima potrebni strucnjaci, njima trebaju poslusni, koji ce da klimaju glavom.

Snezo, na zalost, tako je, mada ne postoje oni, kao oni. Njih smo stvorili svi mi i sve nase revolucije...
Ja sam po prirodi optimista i verujem da takvi nece vecno trajati, jer verujem u izreku Panta rei...
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 25-2-2008 u 18:24 Citiraj i odgovori

Citat:

Onima i ovima trebaju isti, tad su klimali glavama a sad samo da daju glas a ovi na vlasti i jesu isti s tim što su ovi gori jer su to uglavnom deca onih ranijih.
Radikalima trebaju pošteni i stručni koji ne misle samo o svojoj fotelji već o narodu. Kako narod živi tako će biti i vlasti kad dođe SRS na vlast.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
 Strana:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  20
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh