Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Srbija u dugovima - samo tako DS
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 6-2-2008 u 20:31 Citiraj i odgovori

Ljudi su zaslepljeni tom podvalom i zanemarili su činjenicu da je u periodu ´90tih bila nametnuta situacija sankcija i izolacije a u cilju rušenja korena komunizma u svetu što je američka misija bila tad. I da je bilo ko bio na vlasti bilo bi nam isto možda i gore.

samo na ovo tvoje nacional da ja nesto dodam.......

sto se vlasti tice i koje na njoj bio hehehehe.........to za nasu tadasnju vlast jel sam ja id alje uverena da je ona sve to kovala sa ovim g*** ovde...

a znas sta sam ja uvek razmisljala a i dan danas mi to padne na pemet zamisli da je u tom trenutku pobedio tata busko sta bi se desilo i da li bi i on cekao da uhvate moniku ispod stola pa da napadne......e vidis i to je jedna dobra tema za razmisljanje.......

sto se tice devedesetih trudim se da ih zaboravim jel su mi najteze godine bile........problema i muka preko glave i iskreno da ti kazem vise me ne zanima ko je kriv, krivim sve pa cak i nas koji smo dole ziveli jel smo svi mi to dozvolili da se desi.........

ja sam svecano zavrsila sa politickim temama mnogo me u proslost vracaju i pocinje i glava i zeludac da me boli, a trudim se maksimalno da ne vodim politiku i bas mi je lepo......znaci vracam se ja na deo foruma sto je za mene napravljen a ovaj deo ostavljam vama koji volite da se zabavljate sa politikom.....

srecno i nadam se da cete doci do nekog resenja .......
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.177.*

[*] napisana 6-2-2008 u 20:36 Citiraj i odgovori

Pa ovo je jedini podforum za one ozbiljne , ostali su za do 13 godina. Mislim da nemaš samo toliko. Ali ajde otvori ti neku bolju temu ali za odrasle, glupo mi je da se tamo mrljam sa klincima.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 6-2-2008 u 20:43 Citiraj i odgovori

pa dobro nacional ako sam ja dete onda svaka cast, pa vidim da citas postove pa valjda vidis da me zovu tetka , mislim stvarno.....sve u svemu hvala na komlimentu volim ja kad me ljudi podmladjuju ko i svaka zena.......nema ljutis sve sto sam rekla je moje misljenje ja stvarno ne volim da se bavim politikom, nikada ni nisam, politicare prezirem i to sve nema veze koje odelo na sebi imaju......jedino mogu da podrzim zelene a i njih ako se ne mecu puno u neke stvari.....prema tome nadam se da razumes u kom sam fazonu........
dracul
Početnik
*

Registrovan/a: 2-2-2008
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vdial.verat.net

[*] napisana 12-2-2008 u 20:39 Citiraj i odgovori

Meni se čini da nacional i nema stav. Ono što sam do sada pročitao je pamflet ... znate čega već.
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 12-2-2008 u 20:54 Citiraj i odgovori

Misliš na konfete? Ne nova godina je prošla , sačekaj sledeću pa se javi.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh