Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Autor/ka: Naslov: Srbija u dugovima - samo tako DS
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 4-2-2008 u 20:55 Citiraj i odgovori

evo iskreno nista nisam procitrala od navedenog znaci na slepo kuckam hahahaha.....duzna opstina Majdanpek reci mi jednu stvar koliko radnika ima opstina majdanpek koji ocekuju jos uvek plate od drzave samo odatle da pocnemo........druga stvar koliko ti radnici prave para???? e ovo je iskreno ne mislim nikoga da uvredim da se razumemo i ja da sam tamo isto bi zelela da imam pare ne bi me zanimalo sto posla nema, ili sto drzava napravila kaku pa nista ne funkcionise kako treba......znaci ovo nisam napisala da bi nekoga uvredila nego cisto gledajuci sa strane.......ajde odatle da se podje pa da vidimo kako i neduguju svi???

kad treba nesto da se privatizuje svi se bune jel tako??? iskreno i ja bi se isto tako bunila, zasto zato sto sve nesposobni ljudi rade te transakcije i opet sebi djepove pune.....ovoliko od mene necu da se natezem jel svi mi imamo svoje misljenje......

jedino sto mi je krivo je sto pocetkom devedesetih za vreme siljosevica nije pocelo to da se privatizuje kako je i trebalo......ja sam tada radila u industiji precizne mehanike na zvezdari koja je bila firma da se ukenjas dok je mangupi nisu unistili.....u to vreme dosli ameri hteli deo da zakupe na 10 godina i da financiraju novu masineriju i tako te stavri i sta se desilo, e pa desilo se da se direktorima to nije svidelo jel su znali da ce ostati bez posla......e vidis da je odatle pocelo da se radi i da smo mi radili za kapitaliste mozda bi i ja jos uvek tamo bila.......sta mislis o tome?????
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.219.*

[*] napisana 4-2-2008 u 22:48 Citiraj i odgovori

A Milošević će na to :

http://i34.servimg.com/u/f34/11/79/68/37/pictur10.jpg

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 4-2-2008 u 23:14 Citiraj i odgovori

xaxaxaxaxa pa to tebi mozda brate meni nije ja sam na divljem zapadu i bas sam srecna zbog toga hehehehehehe, a ti se sad nerviras posto je tvoj kandidat izgubio hehehehehe.......:nunu: u ruke i napred navijam za tebe.......
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.196.*

[*] napisana 4-2-2008 u 23:52 Citiraj i odgovori

Nacional, boli nas uvo za tvoje stavove, smaras ...
nacional
Forum Manijak

Registrovan/a: 1-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.219.*

[*] napisana 5-2-2008 u 00:12 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Mila
xaxaxaxaxa pa to tebi mozda brate meni nije ja sam na divljem zapadu i bas sam srecna zbog toga hehehehehehe, a ti se sad nerviras posto je tvoj kandidat izgubio hehehehehe.......:nunu: u ruke i napred navijam za tebe.......

Nije draga Mila ovo bilo tebi upućeno , ovo je Srbiji , ili bolje rečeno onome što je od nje ostalo.

Veverica je postavljena na točak koji se okreće, ali se ne okreće točak. okreće ga veverica. Kad bi veverica stala, točak bi se prestao okretati. Ali šta bi to donelo veverici? Ništa. Jedino bi joj oduzelo zabludu da trči.
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh