Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  31
Autor/ka: Naslov: Sta biste drugacije uradili kad bi poceli da zivite iz pocetka
pmeda1
Forum Manijak

Registrovan/a: 3-10-2007
Korisnik nije na vezi

ISP: *.pools.arcor-ip.net

[*] napisana 19-1-2008 u 03:26 Citiraj i odgovori

Cenim sva vase komentare ali primecujem da nista sa srcem pisete uz ovu temu.To je globalni problem koji nas zaokruzuje,svi vi povrsno upisujete vase komentare ne razmisljajuci o sustini ove teme.
Ljudi se vise nicim ne zadovoljavaju sve im je postalo dosadno a to je produkt prezasicenosti jer svega ima pa traze nesto novo.Svako pokusava da nadje sebe ali mu to ne uspeva zbog agresije(strah izgubiti posao,biti debeo,ne vaspitavati decu shodno danasnjim prohtevima itd...).Zbog svega toga se ljudi ustrucavaju i zatvaraju samog sebe.Veoma kompleksna tema.pmeda@aol.com -ako neko hoce da prica o tome.

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 19-1-2008 u 10:31 Citiraj i odgovori

U pravu si, medo, apsolutno.

To je to... opste stanje u drustvu, pad sistema vrednosti, veciti nedostatak finansijskih sredstava...
I sad pitanje, kako otvoriti dusu, a sebe ne izloziti podsmesima, kritikama, ma zebancijama, od strane ostalih?
Sta bi ja drugacije uradila, kad bi pocela zivot iz pocetka?

Promenila bi svet...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 26-1-2008 u 02:44 Citiraj i odgovori

Ljudi koji se drugima podvrgavaju su slabi i nemocni.Najobicnije kukavice i degenerici.Ja se svojih osecanja ne stidim.Ni pred kim.Izvolite,gresnici.

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 212.200.192.*

[*] napisana 26-1-2008 u 14:02 Citiraj i odgovori

Ni ja se svojih osecanja ne stidim.
Stop gresnici....kod mene ne prolazite!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 27-1-2008 u 01:47 Citiraj i odgovori

Rodjeni smo u unapred odredjenom trenutku, na unapred odredjenom mestu. I imamo, kao i vino iz neke godine berbe, kvalitetu te godine i godisnjeg doba u kojem dolazimo na svet.Svaki dan naseg zivota donosi sa sobom mnoge nepoznanice. Iako smo nasim rodjenjem, u tacno odredjenom trenutku zadobili neke nase karakteristike, a nas zivot se odvija po nekim odredjenim pravilima, ipak vecina nas nije svesna sto nas ceka u buducnosti. Ja mislim da ne postoji sudbina.Hiljadu puta ste se nasli na raskrsnici gde moze samo levo ili desno.
Izaberete pravac a posle se ispostavi da je bio pogresan pa kazete SUDBINA.Koja sudbina,u delicu sekunde svako odlucuje o svojoj buducnosti i tu nema sudbine vec cisto vase opredeljenje.Buducnost se neda manipulrati ili menjati.

MEDA
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  31
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh