Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Autor/ka: Naslov: Moze mala pomoc?
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 23-11-2007 u 16:13 Citiraj i odgovori

Meni se cini da su vrlo malo zajedno, gotovo sam sigurna u to...Na primer, on ne zna koje su obaveze koje ona ima i zbog kojih ona ranije odlazi? U dugoj vezi to drugacije funkcionise.
Cak sta vise , smeta mu i njena poboznost, ali posto je zaljubljen toga jos uvek nije svestan...
Ja ga razumem, nema jos ni punih 20 godina, zivot je pred njim...
Iz tih razloga nevazno je koliko su zajedno, iskreno je opisao taj odnos..
On veruje u ozbiljnu vezu i zeli ono sto mu ona jos nije pruzila, a to je ljubav.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
zbunjen
Početnik
*

Registrovan/a: 22-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: uhhh

ISP: *.dip.t-dialin.net

[*] napisana 23-11-2007 u 20:10 Citiraj i odgovori

Tacno. Znamo se pola godine a nesto vise od jednog drugog zelimo vec 5 mjeseci, ali je jako nesikusna sto se tice veze, jednostavno se primejti. Poboznost mi nesmeta, jos mi je draze jer ima neke ciljeve i principe u zivotu i ovo nije izgovor nego stvarno mislim tako, nemam sta lagat. Malo njeni prave prave problem, i da obadvoje smo 19 ona ih prekosutra puni. Ma sam neznam sta da radim. Kod nje muski ponos gubim totalno! Neznam nista narode ovo me zbunjuje totalno nemogu spavat radi nje i preeeeeeevise razmisljam!!!!! Sve sto sam prije znao, sve sam zaboravio i sa njom ko da sam prvi put sa curom nekom. Cak i prvi poljubac medzu nama je bio meni licno kao prvi u zivotu, a njoj svakako! Neznam neznam neznam!!!!
Poz,!

Sta je ljubav!?
zbunjen
Početnik
*

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 23-11-2007 u 20:12 Citiraj i odgovori

Zaboravio sam rec da smo sedam dana u vezi ono pravo!

Sta je ljubav!?
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 24-11-2007 u 04:10 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la zbunjen
Zaboravio sam rec da smo sedam dana u vezi ono pravo!

ajde sad razjasni kakva je to veza ja sam malo zaribala sto se veza tice???
zbunjen
Početnik
*

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 24-11-2007 u 14:14 Citiraj i odgovori

Hmmmmm. Kakva je vez? Dobro pitanje! Evo opisat cu. Znamo se vec pola godine 5 mjeseci zelimo nesto vise jedno od drugog. Ali ona je jaaaaako jaaako neiskusna sto se veza tice, bar tako se ponasa,al i mislim da je stvarno tako. Bilo je problema sa njenim roditeljima jako dosta. Al to je ona nekako rijesila i sta ja znam. Prije toga ja sam prvi reko svoje osjecaje i svoje namjere sanjom. Bila je zbunjena i plakala je cak. Ali nije se smijela usudit da mi kaze njene osjecaje. I vamo tamo bili smo onako priajtelji i telefonirali smo non stop a ja nisam mogo vise tako sanjom htio sam ensto vise. I jedne noci u pijanstvu me zove i kaze daj da pokusamo ja nemogu vise ovako. Odma slijedeci dan smo se nasli i pricali duugo. Za mene je sve to izgledalo kao podpisivanje nekog ugovora ili sta ja znam a takodze mi je sve ovo sanjom previse djetinjasto i glupo. A nemogu da je promijenim promijenit ce se to samo od sebe. Uglavnoom izgleda da ona nezna sta je veza i ostale obaveze. Jer nemoze dugo ostajat napolju i ako joj se roditleji nebune mora vamo mora tamo uvijek neki izgovori a kad se rastajemo skrozo joj suze krenu sto mora da ide. Eh ima sutra rodzendan, isplanirali smo neke stvari i htio sam je jos sa nekim stvarima da iznenadim. Ali uobicajeno sto sam jedno 99% ocekivo nazvala je i rekla " eee ljubavi moja familija dolazi sutra cijeli dan nemogu izac zao mi je bit ce do kassno a znas da je necu naplju da duze budem" Jebiga, znaci familija koja je svaki dan tu nemoze odgodit ili malo prije da dozu il sta ja zanm. Dok ja "budala" kad god ona moze ja letim njoj ko muha bez glave! I reko sam joj na telefonu da mi to nikako neodgovara i da malo bolje razmisli o citavoj situaciji jer za mene niej ovo igra. Ja netrazim puno od nje nisam takav pa da se prepadne il da joj se zgadim! Dakle pricipe postujem i nema problema, sve u svoje vrijeme sto se tice mazenja i sexualnih odnosa! Al narode zar je puno ako ja njoj trazi da se 3 il 4 sata vidimo za njen rodzendan!!!???? Neznam sam u sta sam ja ovo zapo a neznam ni kako da se dignem!!!!
Pozdrav od mene!

Sta je ljubav!?
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh