Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3
Autor/ka: Naslov: ЗАХТЕВ ПАЦИЈ...
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 212.200.193.*

[*] napisana 24-8-2008 u 11:24 Citiraj i odgovori

Nisam ni mislio na sveukupno zdravstvo,mislio sam na Majdanpek.
Naravno da nije svemoguc,ajde reci mi ko je taj koji je sve moguc.....
Ali moras da priznas da sto je on uradio za ovaj Medicinski Centar ni jedanod njegovih prethodnika nije...
Izgleda nekima smeta sto cvovek dobro rad svoj posao pa bi da ga sklone....

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 77.46.210.*

[*] napisana 24-8-2008 u 14:10 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Nemojte kuditi ni dr. Nikolu. On nam je jedini ostao. Strasno je sve ovo sto se dogadja u nasoj bolnici, ali covek je sam i verujem da se svim srcem bori i zalaze onoliko koliko je to u njegovoj moci.

Nemamo nikog, pa treba da pribegnemo onom, "daj sta das"! Ako smo na te grane spali, neka nam je...treba nam tako.
Snezo, zanimljiva je tvoja tvrdnja, imajucu u vidu misljenje gotovo vecine gradjana koji nemaju ni jednu lepu rec za Dr. Nikolu. Sta misle pacijenti, to vec znamo.
Fagot prica o nekom redu koji je on uveo. Molim te Fagot, pokazi mi gde je taj red i ta disciplina. U redovima, manje vise disciplinovanim su samo pacijenti koji beskonacno cekaju.
Ono sto se desava pecijentima je toliko ponizavajuce da bih ja u slucaju neke svoje, ne daj boze, eventualne bolesti odabrala da joj se radije prepustim, nego da sebe i svoje zdravlje njima poverim.

Jos nesto. Kada inspekcija bilo koje nadleznosti, pocne negde da obitava, tu nesto zasigurno smrdi. Ako jos i preduzme neke mere...zakon je sigurno, negde vise, negde manje prekrsen.
A tamo inspekcije vrlo cesto gostuju.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 24-8-2008 u 21:02 Citiraj i odgovori

Libi, izgleda da je ovaj grad spao na "daj sta das"
Svi gledaju da pobegnu i retko ko ce se od dobrih i cenjenih strucnjaka zadrzati u Majdanpeku, zato sto ovde elementarnih uslova za zivot nema. Evo uskoro ce zima i panika me hvata pri pomisli da ce se majdanpecani opet smrzavati. Skolarci ce opet gubiti nastavu, deca u obdanistu ce cvokotati, a pacijenti u bolnicama ce se, umesto da ozdrave, jos vise razboleti.
Ko je kriv ne znam, ali cinjenica je da smo se pomirili sa "daj sta das" jer koliko vidim, niko ne resava goruce probleme, koji se u ovom gradu iz godine u godinu ponavljaju.
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.115.*

[*] napisana 24-8-2008 u 21:16 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi

Nemamo nikog, pa treba da pribegnemo onom, "daj sta das"! Ako smo na te grane spali, neka nam je...treba nam tako.
Snezo, zanimljiva je tvoja tvrdnja, imajucu u vidu misljenje gotovo vecine gradjana koji nemaju ni jednu lepu rec za Dr. Nikolu. Sta misle pacijenti, to vec znamo.
Fagot prica o nekom redu koji je on uveo. Molim te Fagot, pokazi mi gde je taj red i ta disciplina. U redovima, manje vise disciplinovanim su samo pacijenti koji beskonacno cekaju.
Ono sto se desava pecijentima je toliko ponizavajuce da bih ja u slucaju neke svoje, ne daj boze, eventualne bolesti odabrala da joj se radije prepustim, nego da sebe i svoje zdravlje njima poverim.

Jos nesto. Kada inspekcija bilo koje nadleznosti, pocne negde da obitava, tu nesto zasigurno smrdi. Ako jos i preduzme neke mere...zakon je sigurno, negde vise, negde manje prekrsen.
A tamo inspekcije vrlo cesto gostuju.

Apsolutno se slazem sa svakim slovcetom ove tvrdnje.

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-3.sezampro.yu

[*] napisana 24-8-2008 u 21:39 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Ko je kriv ne znam, ali cinjenica je da smo se pomirili sa "daj sta das" jer koliko vidim, niko ne resava goruce probleme, koji se u ovom gradu iz godine u godinu ponavljaju.

Ako smem da se nasalim, jedino ovi problemi sa grejanjem uopste nisu ''goruci'', nego suprotno...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh