Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: da li placati rts pretplatu???
pan
Forum Manijak

Registrovan/a: 18-3-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 29-11-2007 u 22:16 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Sneza

1. Gradjani evropskih zemalja u kojima je obavezna TV pretplata na to nisu primorani, vec oni koji ne zele da gledaju i placaju svoju nacionalnu televiziju mogu podneti zahtev za skrembl (tj. iskljucenje) kanala, koji ce im u roku od 24h biti omogucen.
(kad bi skremblovali svoja 2 kanala neplatisama, od tog momenta RTS ne bi ni postojao)
2. Gradjani evropskih zemalja gde je obavezna TV pretplata u paketu dobijaju jos najmanje 10 programa.
(RTS ima svega 2)

U Austriji i Nemackoj nije moguce da se iskljucis i isto tako imas samo dva do tri kanala. Da je moguce ja bi bio prvi koji bi se iskljucio.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.202.*

[*] napisana 30-11-2007 u 03:10 Citiraj i odgovori

Mioguce je Pan, u Nemackoj (znam jer sam se raspitala cisto radi informacije) vrlo jednostavnom procedurom, medjutim jos se nije desilo da neko podnese zahtev za skremblovanje nacionalne televizije. Jednostavno takav im je mentalitet, ljudi postuju zakon i slepo ga se pridrzavaju.
Ni jednom pojedincu ne pada na pamet da se usprotivi zakonu, ali ako bi se vecina pobunila i iznela svoje nezadovoljstvo, kao mi, na raznim javnim medijima, da vidis kako bi se preko noci promenio zakon.
Pan, da li si ti negde cuo ili recimo na nekom sajtu procitao da su gradjani Nemacke ili Austrije masovno nezadovoljni programom svoje nacionalne televizije i da ne zele da placaju nesto sto ne koriste?
Kod nas je druga situacija, mozemo da negodujemo i pricamo na sva vrata sta god hocemo, niko nas ne zarezuje ni za suvu sljivu!
Vidis da nemaju hrabrost ni da tuze sve ljude odjednom, nego jednog po jednog izvlace iz bubnja.
Zasto to rade? Sto ne posalju utuzenja svim duznicima u roku od 10 dana?
Znas zasto!? Nemaju petlju, jer bi se tada vise od 60% gradjana naslo na sudu.
Rukovodstvo RTS-a je javno reklo da se boji reakcije gradjana. Pa, o cemu onda pricamo!?
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.248.*

[*] napisana 10-12-2007 u 14:40 Citiraj i odgovori

Ako smem da primetim, mene užasno nervira Jutarnji program RTS-a. Imaju glupe upadice, ona cura Jovana proglašena je za mis lapsus godine, (što joj zaista nije bilo teško), a plaćena je i dalje onoliko koliko je RTS jedva izdvojio posle nekoliko meseci natezanja da plati bar pola popravke kabla na Starici.
Da se razumemo, svaki jutarnji program ima svoj šablon, ali drugi ga primnejuju koliko toliko spontano, a na RTS-u... Pa... Da ne komentarišem...
Ali dobro, mi bi sad verovatno trebalo da budemo srećni kada čujemo da je u ulici XY u BG-u kod broja tog i tog pukla kanalizaciona cev, a obeležavanje 200 godina postojanja OŠ ''Vuk Karadžić'' Donji Milanovac (što je čini jednom od pet najstarijih u Srbiji) u RTS-u ocenjuju kao nebitnu vest...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
analu
Forum Manijak

Registrovan/a: 11-12-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.147.*

[*] napisana 13-12-2007 u 10:46 Citiraj i odgovori

Mislim da je to lopovluk.Placamo skoro 600 dinara za kablovsku preko koje pored 60-tak kanala imamo i tri programa Nacionalne televizije,a mimo toga uz racun za struju dobijemo i 350,00 za tri programa.Ja licno ne placam ,dok ne dodje neko da naplati.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.248.*

[*] napisana 13-12-2007 u 11:43 Citiraj i odgovori

Analu, ne preteruj, hehehe.. Nemas tri nego dva programa nacionalnog servisa...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh