Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: da li placati rts pretplatu???
Doktor
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-5-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Tako i tako

ISP: *.business.telecomitalia.it

[*] napisana 11-11-2007 u 00:07 Citiraj i odgovori

Ma sta znam,ako se ne odluce svi da ne placaju....jedno tako,ovako pojedinci mogu samo kazne da placaju....

http://www.danasoft.com/sig/docsergio.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 24-11-2007 u 04:49 Citiraj i odgovori

ja ih ljudi ne gledam ni ovde sto su za dz a kamoli da sam dole, lopovi bili i bice to treba ukinuti a ne placati e to je moje misljenje a sad kako da ne placate kad vam otimaju pare bez pitanja onako demokratski, sramota nista drugo...
dex
Redovni član

Registrovan/a: 1-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 80.74.160.*

[*] napisana 29-11-2007 u 17:47 Citiraj i odgovori

Prema zadnjim informacijama, RTS je podneo 400 tuzbi tj. predloga za dozvolu izvrsenja i to 200 u BGD-u, po 100 u Nisu i Uzicu(?!)... Na novinarsko pitanje zasto vise tuzbi nije podneto, predstavnik "javnog servisa" je odgovorio da kada bi tuzili sve svoje duznike-"to bi izazvalo kolaps pravnog sistema u Srbiji..." A mozda bi i izazvalo gnev "duznika", koji su uzgred receno i biraci na izborima koji se ovih dana sve cesce najavljuju...
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.202.*

[*] napisana 29-11-2007 u 21:04 Citiraj i odgovori

Pa naravno, imaju taktiku.
I sami su svesni svoje propasti ako bi odjednom tuzili vise od polovine gradjana Srbije.
Ovako im je sigurnije - jednog po jednog, pa ko ima para i zivaca neka se tuzaka, a ko nema morace da plati.
Otimacina na sve moguce i nemoguce nacine!
RTS opravdava svoju naplatu gradjanima tako sto se poziva na drzavni servis i daje primer da se u vecini evropskih zemalja placa TV pretplata.
Precutali su bitne cinjenice:
1. Gradjani evropskih zemalja u kojima je obavezna TV pretplata na to nisu primorani, vec oni koji ne zele da gledaju i placaju svoju nacionalnu televiziju mogu podneti zahtev za skrembl (tj. iskljucenje) kanala, koji ce im u roku od 24h biti omogucen.
(kad bi skremblovali svoja 2 kanala neplatisama, od tog momenta RTS ne bi ni postojao)
2. Gradjani evropskih zemalja gde je obavezna TV pretplata u paketu dobijaju jos najmanje 10 programa.
(RTS ima svega 2)
3. Gradjani evropskih zemalja gde je obavezna TV pretplata ravnopravno (npr. putem interneta, gde pretplatnici na sajtu mogu glasati i davati svoje predloge o ponudjenim emisijama. Emisije koje osvoje najveci broj poena bice emitovane do god ima interesovanja) ucestvuju u kreiranju programa i 2x godisnje dobijaju pismeni izvestaj o tome u koje projekte i programe su ulozene njihove pare.
4. Po svim normama i zakonima zabranjeno je da jedna usluga i naplata uslovljava drugu
(ovde se naplata RTS pretplate vrsi preko racuna za utrosenu el.energiju)
5. Drzavna televizija ne sme biti komrercijalna (na RTS-u - reklama do reklame)
...
Da ne govorimo o kvalitetu programa (po 50X reprize, koje su im nase babe i dede odavno platili)

Ja bih (a verujem da bi i vecina nasih gradjana) sa zadovoljstvom, svakog meseca tih 350 dinara uplacivala RTM-u.
RTS imam i na kablovskoj, (koju redovno placam, zato sto zelim da je imam i niko me ne prisiljava) a sto se mene tice mogu slobodno i da ga iskljuce, nemam nista protiv!
dex
Redovni član

Registrovan/a: 1-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 80.74.160.*

[*] napisana 29-11-2007 u 21:40 Citiraj i odgovori

Ljudi pa RTS nije postovao ni sopstveni statut!!! Po statutu RTS-a, za mesto direktora predvidjena strucna sprema bila je VII stepen a svi znamo da je Tijanic gimnazijalac!!!
Oni su isti promenili(zvuci Vam poznato?-isto je uradjeno ovde u Majdanpeku pre neki dan da bi necija zena bila direktor muzeja...) Zatim za doticnog gospodina je dobro poznato to da je covek za sva vremena i sve rezime, znamo dobro da je sluzio verno MIri kao sto danas sluzi "demokratskim" snagama...
E sada takav "javni servis", gde direktor lovi muve po studiju u zivim emisijama treba da finansiraju gradjani ove zemlje, jer je on, molim Vas, nezavisno i strucno glasilo i "pruza nam pravo da znamo sve"!?
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh