Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: Da li ste ljubomorni na tudji uspeh?
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 77.46.248.*

[*] napisana 26-7-2007 u 18:58 Citiraj i odgovori

nemam razloga da budem na nekog ljubomorna....ako neko ima nesto sto ja nemam,ne znam zasto bih mrzela tu osobu ili nesto slicno,pomirim se s tim da nemam i tacka.....tako da me iskreno i ne zanima da li neko ima vise od mene,ili vise srece ili tako.....meni je lepo ovako.....hehehehhee

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Ludvika_Lempäälä
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ;)

IP: 77.46.228.*

[*] napisana 27-7-2007 u 14:48 Citiraj i odgovori

Mislim da sam vec na drugoj temi rekla - nema razloga za ljubomoru jer svako od nas moze da postigne isto sto i bilo koja osoba koju smatramo da je bolja i uspesnija od nas... Ako nesto zaista zelimo, potrudicemo se i mozemo da uspemo, ali ponekad se prvo treba zapitati da li zaista zelimo da budemo kao neko uspesan, da posedujemo neku stvar... Mozda je to zaista lepo i divno, ali ne odgovara sve svima... Licnosti se razlikuju... Dakle, utvrdimo sta nam je privlacno da postanemo, ucinimo, postignemo, proverimo jednom sa sobom jel nam to bas fali u zivotu i ako je odgovor da, onda se bacamo na planiranje i ostvarenje cilja...

Ljubomora je nesklad izmedju zelja i mogucnosti... Stvara losu energiju i treba je eliminisati iz zivota.

Jeco, ti nisi ljubomorna... Tebi je samo krivo sto su stvari ispale kako se nisi nadala... Ti zaista nisi kriva... Ko zna zasto je to dobro... Veruj mi!
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Sofija
Forum Manijak

Registrovan/a: 16-1-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: vecito zaljubljeno

IP: 91.150.104.*

[*] napisana 29-7-2007 u 10:52 Citiraj i odgovori

Nisam ljubomorna, jer sam svesna da sam i ja to mogla da imam da sam htela i da sam se potrudila(sto se tice materijalnih stvari).
Ipak, bila sam ljubomorna jednom na decka koga sam mnogo volela,koga sam znala od detinjstva,
a raskinula zbog nekih gluposti, kad sam ga posle par godina videla da se ozenio i dobio malu cerkicu, jer sam tada jos nesto osecala prema njemu.
Pa nisam mogla, a da ne pomislim da li bi ja bila ta da nismo raskinuli.
Sada sam srecna zbog njega. Cak smo i odlicni prijatelji.

Live and let'em die
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Sofija's Yahoo
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 2-9-2007 u 09:44 Citiraj i odgovori

malo ljubomore nije nikad na odmet...tera nas da ono sto radimo radimo jos bolje

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.donet.co.yu

[*] napisana 3-9-2007 u 14:30 Citiraj i odgovori

Ma mi smo kao narod ljubomorni na sve i svasta...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh