Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  13
Autor/ka: Naslov: Jeste li zlopamtilo ???
free
Forum Manijak

Registrovan/a: 14-5-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 62.193.129.*

[*] napisana 17-6-2007 u 23:41 Citiraj i odgovori

Nisam.. i mislim da mi to nije dobro
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 18-6-2007 u 00:02 Citiraj i odgovori

Ja jesam zlopamtilo...i to veliko. ne vracam istom merom ali to sto me je uvredilo...ta jedna rec...nju pamtim i ma koliko ja ne mislila na to ipak se setim toga i to i posle ko zna koliko godina. I sto je najgore ako se nadjem u nekoj situaciji koja je slicna onoj od nekada ja se setim opet toga i prokuva opet sve u meni. Da oprostim mojim najblizima mogu ali da zaboravim nikad. Sto se drugih tice moze se desiti da ih izbegavam.
Primer jedan: Prijatelje i svoje najblize nikad ne vredjam, cak ni iz sale ja to nekako ne mogu. Jednom se desilo da mene moja najbolja drugarica nazvala ...... necu sad da kazem kako (u sali kao) ali mene je to toliko pogodilo da se ja toga i dan danas secam. Nesto se tada slomilo u meni...verovatno zato sto smo se godinama druzile i sto me nikad do tad nije nicim uvredila ... tako nesto od nje nisam ocekivala.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.donet.co.yu

[*] napisana 18-6-2007 u 00:04 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Ludvika_Lempäälä
Jesam zlopamtilo i izbegavam kontakt sa ljudima koji su me zeznuli na bilo koji nacin, ako ikako mnogu. Nisam osvetoljubiva... Mada pamtiti treba, da te opet neko ne prevari, ne povredi...

Isto...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Ludvika_Lempäälä
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ;)

ISP: *.beotel.net

[*] napisana 18-6-2007 u 00:25 Citiraj i odgovori

Stela, pamcenje nekih stvari koje su ti se desile, koje su te uvredile i povredile je dobro ako to iskoristis da bi izbegla slicne situacije, da se koliko-toliko naucis nositi s time, jer ljudi ponekad nisu mnogo pazljivi. Ponekad neko kaze nesto u sali i to ne bi trebalo da nas pogadja, mada moze. Treba razumeti i drugu stranu, a ako si skroz uverena da nema neku losu konotaciju, zaboravi... Nemoj dozvoliti da ti lose uspomene truju dusu.

Jednom sam napisala:
"Ali ljudi brzo zaborave. Zaborave mnogo toga, a ponekad pamte sitnice koje im truju zivot. Pamte mrvu prasine dozivotno, a najdraze zaborave ili ih slabo pamte. Da li te sitnice koje nam truju zivot i stvaraju mrznju, pokrecu nas zivot? Mnogo je to tuzno. cesce zlo pokrece nas zivot, nego dobro. Mnogo ljudi treba pomoc, pruzenu ruku... "
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 18-6-2007 u 00:30 Citiraj i odgovori

Potpuno si u pravu Ludvika ali je to nekako jace od mene, mozda zato sto nekad previse gledam na sitnice.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
 Strana:  1  2  3  4  ..  13
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh