Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Prosli zivot.....
Ludvika_Lempäälä
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ;)

IP: 195.252.85.*

[*] napisana 12-6-2007 u 15:17 Citiraj i odgovori

Meni pise:

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Francuskoj, u razdoblju od 1704. do 1778. godine.

Tada ste bili vrlo omiljena kurtizana, iznimno obrazovana i rado dočekivana u višim društvenim slojevima, gdje se često pitalo za vaše mišlenje, odnosno savjet. Iako niste imali vlastitu djecu i obitelj - može se sa sigurnošću tvrditi da ste upoznali i dobre i loše strane u životu.

U sadašnjoj egzistenciji morate mnogo čitati i, uopće govoreći, vaš mozak mora stalno biti nečime zaokupljen. Možda ćete napisati nekoliko pjesama, roman ili novelu. Vi biste, nadalje, trebali razviti sklonosti prema psihologiji, magiji i različitim vrstama proricanja. Osim toga, zadatak vam je da privucete pažnju i zanimanje drugih ljudi, zbog cega bi vam odgovarala neka zvučna profesija, po mogućnosti u javnoj djelatnosti. Izabrani posao vam mora donositi i korist i zadovoljstvo - u protivnom će vam stradavati želudac i nervi. No, kako je odmor gotovo jednako važan kao rad - trebali biste se s vremena na vrijeme opustiti i odmoriti.

Za prosli zivot ne bih znala reci sta je bilo, ali su za ovaj pogodili. Zaista citam mnogo, pisem. Moje sklonosti prema proricanju su fenomenalne, magiju slabo praktikujem, a psihologija mi je ok. Ovo sa zvucnom, javnom delatnoscu mi se uopste ne svidja - videla, probala i zgadilo mi se.

Nije to tako lose. Probala sam i za sister, pa smo se smejale - ubila ju je zver u 23-oj godini, a uspela je da do tog doba napravi troje dece... Mozda je ona zato tako zverski raspolozena u ovom zivotu (salim se).
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Sofija
Forum Manijak

Registrovan/a: 16-1-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: vecito zaljubljeno

IP: 77.46.236.*

[*] napisana 4-7-2007 u 12:35 Citiraj i odgovori

Opaaaas:singing:
ja sam bila samuraj:ninja: , rodjena u Japanu!!!!!!!
Savetuju mi da posetim u buducnosti japan...

Live and let'em die
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Sofija's Yahoo
carissima
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-1-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 83.224.186.*

[*] napisana 10-2-2008 u 12:28 Citiraj i odgovori

U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili u Južnoj Americi, u razdoblju od 1814. do 1888. godine.

Kao akrobat u putujućem cirkusu, proputovali ste cijelu zemlju, gdje ste prilikom izvodjenja predstava uživali u radosti i oduševljenju publike. Iako se niste uspjeli obogatiti - osjećali ste se dovoljno sigurno i sretno. Na žalost, prilikom izvodjenja jedne vrlo teške vježbe - pali ste sa velike visine i smrtno stradali.

U sadašnjoj egzistenciji vaš je glavni zadatak upoznati svijet, u svim njegovim pojavnim oblicima. Dužni ste redovito vraćati svoje dugove i financijski ne zavisiti ni od koga. Bilo bi dobro kada biste imali vlastiti dom, u kojem ćete živjeti ne obazirući se na prošlost, već biti isključivo usmjereni prema budućnosti. No, svo vrijeme morat ćete biti oprezni, pa se čuvati mogućeg nasilja i ozljeda.

Nikad se ni na koga ne ljutim.
Niko na ovom svetu ne može da učini nešto toliko značajno da bih se ja naljutila.
Ljutiš se na ljude onda kada misliš da su njihovi postupci važni. Ja više tako ne mislim...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 10-2-2008 u 21:01 Citiraj i odgovori

leleeee.....prvo cirkuzant a sad.....hehehhee

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 6-3-2008 u 00:14 Citiraj i odgovori

Ja sam se ubila sredstvom za smirenje...
Zivela sam u Spaniji.Bila sam pevacica, svirala neki zicani instrument, zabavljala bogatase, proricala sudbinu i time obezbedila sopstvenu popularnost...Imala sam jedno dete i nekoliko muskarca...
Hehehehe...gde ste momci?:aeh:

Ovo mi se vec dopada:
Cilj vaše sadašnje egzistencije je pronaći, ostvariti i sačuvati neki ideal. Ako uspijete u tome - tada ćete, za uzvrat - od života dobiti sve, pa makar to bilo i u svojoj zreloj dobi.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh