Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Prosli zivot.....
Alapachica
Forum Manijak

Registrovan/a: 22-5-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 80.93.249.*

[*] napisana 23-5-2007 u 13:37 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la stela
Ja ti zavidim Roki, ne pise ti lose...kod mene gluposti neke teske

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Indiji, u razdoblju od 1612. do 1646. godine.

Bili ste muškarac, po zanimanju rikša - kuli (odnosno vozač ručne zaprege za prijevoz bogatih ljudi). Mnogo ste i teško radili, ali se nikada niste uspjeli izvući iz bijede i siromaštva, možda i zbog tragičnog dogadjaja, prilikom kojeg ste se survali u provaliju i smrtno stradali.O-o To isto piše i meni..kekkekkeee

Bili ste vrlo lijep i privlačan muškarac, pa ste vrlo rano stupili u brak i postali ocem četvero djece.

Možda u ovom životu ponekad sanjate snove u kojima padate u ponor i bezdan ili nešto tome slično. U sadašnjoj egzistenciji zadatak vam je pronaći smisao života, te širiti i popularizirati vjeru svojih predaka, pa će vas zbog toga možda privući neka istočnjacka učenja. Nadalje, trebali biste pomagati vlastitoj djeci, rodjacima i drugim ljudima, te pritom zanemariti njihove mane i nedostatke.

Od vas se očekuje da mnogo radite, ali i da mnogo zaradjujete, te da vodite zdrav način života, pa izbjegnite alkohol i narkotike.

jedino sto mi se od ovoga svidja je da sam bila muskarac :a084: zao mi je samo sto se toga ne secam...kad bi bar sanjala...

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo."
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Alapachica
Forum Manijak

Registrovan/a: 22-5-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 80.93.249.*

biggrin.gif napisana 23-5-2007 u 13:39 Citiraj i odgovori

Isto piše i meni

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo."
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 91.150.119.*

[*] napisana 23-5-2007 u 19:13 Citiraj i odgovori

:spin::spin:

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Jelena
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 10-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ..dobro da bolje ne moze biti...

ISP: *.ptt.yu

[*] napisana 11-6-2007 u 19:02 Citiraj i odgovori

E pa ja sam pravila cipele i dizajnirala ih,rodjena u Kanadi i sahranila 4 muza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja ne verujem!!!!!!!!:a084:
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger Jelena's Yahoo
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 77.46.248.*

[*] napisana 11-6-2007 u 23:59 Citiraj i odgovori

hahahahahahahahahahahaha

sta si bre ti sve radila........:duh:

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh