Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5
Autor/ka: Naslov: Da li brak unistava zene?
cuñaoooooooooooooooo
Forum Manijak

Registrovan/a: 30-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ma nikad bolje

ISP: *.staticIP.rima-tde.net

[*] napisana 13-7-2007 u 20:49 Citiraj i odgovori

bas je za smejanje
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
dedinlukac
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 5-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: looodilo

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 16-7-2007 u 15:51 Citiraj i odgovori

nisam ozenjen ali gledajuci moje i druge to nije tachno!!! krivci mogu da budu same zene ili sami mushkarci ako se na brzinu ozene ili udaju, ili pak iz neke koristi i tako to.
ako se uzmu iz ljubavi pa mogu da budi i mladi treba poraditi na tom braku,a ne samo uzivati par godina pa napraviti decu i to je to. kod vecine se posle svodi da brakovi ostaju uglavnom zbog dece da ne bi ona dozivela traume.
kad su se moji uzeli svi su bili protiv te veze, mladi su bili i mladi postali roditelji,ali imali su podrshku jedne i druge babe, tj njihovih majki. skitali su, i kad smo mi malo porasli i to nije sprechilo da idemo i na more i u inostranstvo i negde na vikend. secam se i kao mali kada su ishli na neku proslavu opet su mogli da se snadju. sada su da kazem "polu matorci" ali oni i dalje uzivaju. evo,sada su oboje na odmoru i samuju dole na ranchu. chujemo se kad kad da vidimo jel` je sve ok! znachi, zenu ne upropascuje brak, vec sama sebe moze da upropasti ako cuti,ako je od onih koja misli (kao vecina) da je mushko glava kuce). epa nema toga vishe. nema vishe toga da je mushko glava kuce. Glava kuce je porodica!!!!! znachi dogovor i sve ostalo i uvek ce biti ok. ima uvek kriznih momenata,e tu se vidi ono pravo. ako se pomazu i zajedno reshavaju bice sve ok, ako svako gleda svoja posla,e onda ode sve u p.m. :D
malo sam isfilozofirao,ali jbg. probao sam samo da dokazem da brak ne unishtava zene. e, bre. pa koliko zena samo kad je stupilo u brak, tek onda je izbila ona prava zenstvenost iz nje!!!

kad bih razmishljao sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bio najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigao da se bavim mojim problemima
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 16-7-2007 u 15:55 Citiraj i odgovori

e sad mi pade napamet ona slika sa onim tipom sto pusi cigaru a zena za njim ide i nosi nesto na ledjima

Djole sve si lepo rekao ali tamo gde zene jos uvek tako jadno zive za njih moze da se kaze da ih brak unistava da ne kazem da ima idiota koje redovno tuku svoje zene.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
dedinlukac
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 5-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: looodilo

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 16-7-2007 u 15:59 Citiraj i odgovori

ali vidish, tu je problem u njima. postoji sada i to socijalno ili kako se vec zove gde zene mogu da se zale ako ih muzevi tuku. problem je u tome koji ja ne znam zashto. prichaju sa strane, zale se,ali opet su sa njima i nishta ne preduzimaju. u chemu je tu problem? a da ne pricham sluchaj kao shto i ja znam. 5 godina u braku, maltretiranja i svega,a zena i dalje sa njime, kada su dobili posle dvoje dece,tek onda se zalila i razvela?! problem je u njima ipak u njihovoj psihologiji shto ne preseku takve stvari na vreme. pa ja da sam zensko prvi shamar kad bi dobio ne bi oprostio! kazu plashe se pretnji i tako toga, pa bre postoji zakon koj bar to poshtuje!!! lepo prijavish pretnju i lepo ga opomene sud i policija i sve bude resheno!!!

kad bih razmishljao sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bio najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigao da se bavim mojim problemima
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 16-7-2007 u 16:01 Citiraj i odgovori

nije uvek to tako jednostavno, mada si u pravu.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
 Strana:  1  2  3  4  5
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh