Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  8
Autor/ka: Naslov: Zasto ljudi lazu?
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 16-4-2007 u 23:09 Citiraj i odgovori

:a080::a080::a080:

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Ludvika_Lempäälä
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ;)

ISP: *.beotel.net

[*] napisana 13-6-2007 u 03:37 Citiraj i odgovori

Ej, skroz dobra tema. Kada sam bila mala govorila sam da cu biti advokat jer volim da lazem, to mi pricinjava zadovoljstvo i jako sam dobra u tome, ali nista od toga. Nije to tako jednostavno.

Danas mi laz sluzi samo kao ograda. Zapravo, mislim da lazi nisu kada nesto precutis, ne? Sa velikim zadovoljstvom mogu reci da moji drugovi iz osnovne skole i gimnazije, kolege sa fakulteta, neki drugi iz organizacija u kojima sam bila, ne znaju ama bas nista o mom privatnom zivotu. Cak ni najblize komsije ne znaju nista o meni, samo onoliko koliko dobiju... Na ovom forumu sam sama sebe iznenadila koliko sam informacija iznela o sebi... To mi se jos nije desilo. mozda neko misli da je to premalo, ali znajuci sebe mogu reci da je to odlicno. Mozda zato sto su ljudi ovde fini, ko zna. However, i dalje mi pricinjava zadvoljstvo slagati.

Posebno radoznale komsije, neke zlobnike i sl. Interesantno je videti sta se posle od te lazi desi, kakva je prica nastala... I od istine se ispredaju legende, a od lazi... To treba videti...

U principu, ne lazem ljude do kojih mi je stalo i trudim se odgovoriti iskreno. Ako pak ne zelim da odgovorim, izbecu odgovor. Ne zelim lagati bas sve i svakoga...

Da li mene neko laze? To mi je apsolutno svejedno. Ucena sam tako da ljudima ne postavljam pitanja koja se ticu njihove privatnosti, da ne budem indiskretna. Jedino ne volim kada mi ljudi lazu, a nisam ih nista ni pitala... to me izludjuje.

Laz i istina se mogu videti u covekovim ocima.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 13-6-2007 u 07:15 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Ludvika_Lempäälä
Laz i istina se mogu videti u covekovim ocima.

O-oO-oO-o

a zato su tvoje slike tako tamne i mutne hihihihihi

:lol2:

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
Alapachica
Forum Manijak

Registrovan/a: 22-5-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 80.93.249.*

[*] napisana 13-6-2007 u 07:29 Citiraj i odgovori

Jednom sam pročitala nešto što je ostavilo jak utisak na mene, ne znam čije su to reči:
"...možete varati, lagati, vrijedjati ali najgori okus u ustima je onaj koji ostaje kada znate da ste svjesno slomili necije snove..."

Tako da vođena time ( šta mislite da ću reći da ne lažem?! hehee)
pazim da pri tim svojim malim lažima niko ne bude povređen. E, sad stoji i to, da neko misli da ne postoje male i velike laži ali ja se ne bih složila s tim.Nekada treba recimo nekoga zaštititi od istine,možda bi istina bila mnogo bolinija od neke male laži.
Ako trenutno nisi raspoložen za neku osobu koja ti je inače draga,naravno da nećeš reći .." E,smaraćeš me ,nemoj da dođeš"Već je bolje ono:"Neću biti kod kuće popodne!" i zavališ se u krevet da provedeš sa sobom kvalitetnih sat vremena ili da sediš i čekaš kada će taj neko da ode!:bored:

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo."
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Ludvika_Lempäälä
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ;)

ISP: *.beotel.net

[*] napisana 13-6-2007 u 23:14 Citiraj i odgovori

Pa ja volim reci istinu kada me pitaju za iskren odgovor, mada ljudi tada cesto ne zele da cuju iskreno sta mislis. Osim toga, rekla sam da uzivam da slazem ponekad i u odredjenim situacijama, a takvu jednu je Alapachica savrseno opisala - kada hocu da luftiram, a neko zeli da mi "oduzme" vreme...

Stela... hmmm... takav je film... sta da ti kazem...
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  2  3  4  ..  8
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh