Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  ..  8
Autor/ka: Naslov: Zasto ljudi lazu?
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 14-4-2007 u 12:22 Citiraj i odgovori
Zasto ljudi lazu?

Lazi je oduvek bilo i uvek ce biti. Nekima je laz profesija, nekima zabava a neki pak lazu da bi izbegli svadju itd.

Od malih nogu ucimo da ne smemo da lazemo, da to nije lepo i da ne donosi nista dobro. Sto je i tacno jer "U lazi su kratke noge" to svi znamo.

Sta vi mislite o svemu ovome. Zasto ljudi lazu? Jeste li vi slagali nekog? I zasto? Kako se osecate kad vas neko slaze?

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 14-4-2007 u 18:00 Citiraj i odgovori

ne volim da lazem....
ali kad je neko zezanje u drustvu,sto da ne...svi smo takvi,inace da slazem nekog bas ono,ne....sta imam od toga-nista!

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
stela
Forum Eksterminator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 16-4-2007 u 12:28 Citiraj i odgovori

samo grizu savesti i probleme Roki

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
dedinlukac
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 5-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: looodilo

IP: 91.150.118.*

[*] napisana 16-4-2007 u 15:43 Citiraj i odgovori

ja koliko sam video ima vishe tipova lazi. ne znam da objasnim... vecinom njih nije zadovoljna svojim zivotima i umesto da neshto preduzmu zive u svetu lazi. ima i onih koji se u svoje lazi uzive pa pomisle i oni da je to istina.
recimo, ljudi neki lazu kako imaju ovo, ono, kako su ne znam ko i shta da bi valjda bili cenjeni u drushtvu,a u stvari sve je kontra.
ima onih, koji su zapali u neke probleme pa lazu da se pochupaju.
ima i onih koji lazu,a to vecina koristi (vozachi kad prekorache brzinu,pa kao nisu ishli toliko i shta ti ja znam, ili kad mushkarac laze devojku ili devojka mushkarca) to su vec neke lazi koje su potrebne,ali naravno, i tome dodje kraj. prodjesh jednom, dva puta ali vec posle padash...
a ima sluchajeva gde se neke lazi koriste zbog samo odbrane kada te neko napada ko je u poziciji i ima jaka ledja pa morash da slazesh, tipa, da taj dan nisi bio uopshte na tom mestu i tako to...
a ima i onih lazi kada npr. nekom neshto sakrijete kada ste u drushtvu da bi ga zezali i kad on kaze da je to kod vas vi kazete da nije (slagali ste na prvu)
ma ima mnogo toga.

znachi, malo sam sada izfilozofirao,ali pitanje je veoma opshirno. sama rech LAZ je po meni mnogo komplikovana i slozena rech ;)

kad bih razmishljao sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bio najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigao da se bavim mojim problemima
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
stela
Forum Eksterminator

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 16-4-2007 u 21:30 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la dedinlukac
ili kad mushkarac laze devojku ili devojka mushkarca) to su vec neke lazi koje su potrebne,ali naravno, i tome dodje kraj. prodjesh jednom, dva puta ali vec posle padash...

e Djole ovo ti je najbolje :hehehe::hehehe::hehehe:

potrebne lazi :hahaha:

Strana:  1  2  3  ..  8
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh