Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  12  13  14  15  16  17
Autor/ka: Naslov: fudbal
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.210.*

[*] napisana 21-4-2008 u 00:59 Citiraj i odgovori

Mogu ja da navedem još neke pesmice zvezdinih navijača u stilu:zvezdica,zvezdica,pa poneka reč...
Ali se plašim ( ne motke),nego da će dex da dopuni zvezdice. :bigsmile:

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.137.*

[*] napisana 23-4-2008 u 16:12 Citiraj i odgovori

Ipak, ovo je za svaku pohvalu...

"Саопштење за јавност

Ми, навијачи Црвене Звезде, као организована навијачка група већ дуже време радимо на утемељавању православља као најважније ствари у српству међу припадницима наше групе.

Самим тим, у нама је из дана у дан јачала вера и љубав у Христа и нашу православну цркву, па смо се трудили и да се понашамо у складу са тим. Не желећи да томе прилазимо помодарства ради, трудимо се да будемо конкретни у делима. Оно што нам дуже време смета то је заказивање утакмица на велике верске празнике. Такав случај је и са предстојећим колом. Сличне ствари су се дешавале и раније у другим спортовима, на пример у кошарци у којој се опет, по ко зна који пут, Ф4 југословенске лиге игра на православни Васкрс. То је један од разлога зашто не пратимо кошарку, а овај пут, као првенствено прави фудбалски навијачи, који жељно ишчекују следећу утакмицу свог клуба, нећемо присуствовати истој.

У духовном уздизању земље свако мора да пође од себе, ми то управо желимо на овај и сличне начине. Комунизам је одавно нестао, али треба да нестане и из глава људи који воде српски фудбал. У недељу није 29. новембар или 25. мај, већ Васкрс, победа живота над смрћу, нада да својим исправљањем заслужимо живот вечни.
Не желимо да се тих дана да и најмања могућност некој врућој глави да изазове било шта што не приличи величини таквог празника који се слави једном годишње.
Колико ће ко напредовати у духовном животу је индивидуална ствар, али ово би требало да буде основна и најнормалнија ствар да тада будемо у својим домовима са својим породицама.

Захтевамо од људи из Савеза да одложе наредно коло и да не ремете духовни мир и радост које доноси предстојећи празник. Ако већ не знају да врате публику на стадионе, нека не терају оне најверније. Уколико се не одложи коло бићемо ускраћени да бодримо свој клуб јер ћемо бојкотовати то коло, за шта ће искључиву одговорност сносити људи из Савеза. Прикључујемо се бојкоту, надамо се заједничком са свим навијачким групама, уз наду да ће вера победити.

Честитамо предстојећи празник свом православном роду хришћанском, Христос Воскресе!

ДЕЛИЈЕ СЕВЕР."

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
kravica
Junior
**

Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.76.*

[*] napisana 2-6-2008 u 00:10 Citiraj i odgovori

Него шта мама ;)

Част трибине треба да се брани и застава иза које стојиш, ако не смеш ти стани, не убијај зато што се бојиш!
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 10-6-2008 u 18:38 Citiraj i odgovori

Zdenjek Zeman novi trener Zvezde!
SveVesti.com Mondo 10.06.2008 19:26

Sa Zdenjekom Zemanom na klupi Crvena zvezda će pokušati da povrati primat u srpskom fudbal. Češki stručnjak, koji se proslavio vodeći italijanske klubove, dogovorio je, saznaje MONDO, sve detalje trogodišnje saradnje sa beogradskim klubom.

Zeman je u ponedeljak doputovao u Beograd i otišao na ručak sa čelnim ljudima Zvezde. Potom su se preselili na sastanak u klub, za kratko vreme postigli dogovor i Čeh se istog popodneva vratio u Rim. Zeman je efektivno sa Upravom crveno-belih proveo ukupno tri sata.

Ostalo je još samo da imenovanje Zemana za novog trenera odobri Upravni odbor kluba, odnosno da pre te tačke dnevnog reda, smeni sadašnjeg trenera Aleksandra Jankovića.

Očekuje se da Zeman u petak ili subotu bude zvanično predstavljen kao novi šef struke Crvene zvezde.

Zeman je rodjen 1947. godine u Pragu. Tokom bogate trenerske karijere sa klupe je predvodio 13 klubova, od kojih samo jedan nije iz Italije. Počeo je u Palermu, a do poslednje stanice Lećea tokom 27 godina rada bio šef struke - Likata, Fodje, Parme, Mesine, Lacija, Rome, Fenerbahčea, Napolija, Salernitane, Avelina i Breše.

Češki stručnjak poznat je po forsiranju napadačkog fudbala, pristalica je formacije 4-3-3, a izmedju ostalih fudbalera na čiju karijeru je značajno uticao bili su Alesandro Nesta i Frančesko Toti. Nestu je "otkrio" u Laciju, a Totija promovisao u lidera "vučice".

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Doktor
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-5-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Tako i tako

IP: 83.225.95.*

[*] napisana 15-6-2008 u 16:22 Citiraj i odgovori

E Srbija pobedila u prva dva kola evropskog prvenstva i plasirala se u samu zavrsnicu gde ce najverovatnije da igra sa Crnom Gorom....:a080:

http://www.danasoft.com/sig/docsergio.jpg
 Strana:  1  ..  12  13  14  15  16  17
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh