Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Protestni minting u Boru
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 28-3-2007 u 16:23 Citiraj i odgovori

veka gabi????
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Registrovan/a: 13-12-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin.sezampro.yu

[*] napisana 28-3-2007 u 22:45 Citiraj i odgovori

Kum partije ti je Mila kod nas tajkun koji finansira partiju na vlasti,a i ostale partije..."za svaki slučaj"

To ti je ovako...

Recimo ja sam Dinkić,a ti tajkun,dođeš kod mene i kažeš..Hoću tu i tu firmu..!!
Ja ti Kažem."no problem" meni daš tolko i tolko zelebaća i gotovo,ja ti sredim.

Namestim tender da ga ti dobiješ...a vrednost te firme je desetostruko umanjena,tako da si odmah na dobitku...

Kažem ti u kojoj banci ( slušaju samo mene) da uzmeš kredit pod najpovoljnijim uslovima,...ti uplatiš tako pare gde treba i kupiš firmu bez svojih para...!

Naravno moju partiji i dalje finansiraš.
Kredit vraćaš iz poslovanja firme,prijavljuješ lažne gubitke,prodaješ imovinu...itd...itd...

Ništa se ovde nije promenilko iz doba Komunizma...sada je samo "višestranački" Komunizam na sceni,a državna imovina je i dalje partijska...

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
meda
Forum Manijak

Registrovan/a: 25-10-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: prazno

ISP: *.donet.co.yu

[*] napisana 29-3-2007 u 12:01 Citiraj i odgovori

Eeee, a kad bi se ovde pojavio jedan Eliot Nes sa ekipom pa razbuca bandu??? Ali, to voće ne uspeva na ovu našu klimu... U ovoj tabeli fali jedna kockica koja nosi naziv korumpirano i zaplašeno i zavisno sudstvo!!!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-3-2007 u 18:55 Citiraj i odgovori

Evo vam Majdanpečani jedne druge tabele,tabele lažno prikazanog duga povezanih lica unutar RTB Bor grupe od "samo" 126.986.000 Eura kao spoljni,prema poveriocima...!!!!
Dakle..unutrašnja potraživanja Firmi Unutar RTB-a Bor prikazuju kao spoljni dug,prema poveriocima...!???

To sam izvuko iz dokumenta Privatizacionog savetrnika po kome ova Vlada i Privatizuje RTB Bor,ta tabela se nalazi na 15-oj strani i ko želi sve može da proveri,jer na Dragaševom sajtu može da se skine ceo taj dokument.
Ceo Dokument po kome se Privatiziuje RTB Bor možete preuzeti ovde

http://img178.imageshack.us/img178/4898/1268963gd5.gif

Zar ova očigledna laž i prevara nije dovoljno polazište da se uopšte i ne priča o ovakvoj privatizaciji..!!!
Bubalo priča o 600.000.000 Eura duga, a čak i u ovom lažnom prikazu piše da je ukupan dug 481.724.000 Eura...pa odkud sad 600 miliona evra...!????

Ovo što se radi sa nama Boranima i Majdanpečanima je sadističko iživljavanje,a od para RTB Bora izgrađivalo se pola bivših Jugoslavija,a bivši i ovaj Petooktobarski režim Srbije je samo uzimao!
Naravno...zlato je najprivlačnije!!

Ali ne bi ovi to mogli to da nam rade,da smo mi Borani i Majdanpečani jedinstveni,jer sve je jednostavno...

Sindikalci su od ove tabele mogli da naprave plahate,da izlepe po gradu to i tako bi se stvorila kritična masa koja bi se odmah pobunila,a ne da se od tendera stvara najbanalnija i najprizemnija farsa i bezakonje....!

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-3-2007 u 19:19 Citiraj i odgovori

Još jedna neuobičajenost za "privatizaciju" RTB Bora...
Zašto "Kuprum" ima neuobičajeno dug rok za plaćanje,koji iznosi "maratonsklih" 120 dana ??
Zašto ostali kupci na tenderskim privatizacijama moraju da izvrše uiplatu za desetak dana,a "Kuprum" je dobio toliko mnogo,čak četiri meseca...!???

dzonson-blog
 Strana:  1  ..  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh